Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Opinie o moderatorze Wodzu.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dr Wilson~

~dr Wilson~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 00:45:22

Kontynuacja tematów o moderatorach. Było i jest o innych, dlaczego nie o Wodzu :) Zapraszam do dyskusji...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 00:59:21

Kontynuacja tematów o moderatorach. Było i jest o innych, dlaczego nie o Wodzu :) Zapraszam do dyskusji...

Wodzu rzadko się pokazuje :) ,ale też nieraz kosi <_<

#3 ~dr Wilson~

~dr Wilson~
  • Goście

Napisano 27 maj 2012 - 01:01:57

Kosi jak każdy moderator, rzecz w tym jak kosi :)

#4 ~Pudłówek~

~Pudłówek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2012 - 23:41:46

Witaj wodzu. Masz trochę roboty tu i tam, powodzenia :)

#5 ~kapiszon~

~kapiszon~
  • Goście

Napisano 29 maj 2012 - 00:00:43

00:59 no trudno wodzu. Byłeś dzisiaj mało aktywny, szkoda. Do jutra <_<

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2012 - 23:14:09

Kompletna nuda.

#7 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 21:03:47

Zapraszam Wodzu do tematu - Chcieli obrazić słupskiego posła, ale im się nie udało!!!
Szukasz, szukasz i jakoś nie widzisz co tam się dzieje. Powodzenia :)

P.s. Tylko nie wysługuj się innymi modami ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 01:09:49

Ale tak ogólnie to od nowego roku wyjątkowo dużo ich po forach lata, czegoś pilnują, czyżby dla swoich chlebodawców skrawka nieba ?

#9 ~Jumanji~

~Jumanji~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 11:51:14

...A hoj Cie to obchdzi ?

Użytkownik Jumanji edytował ten post 31 marzec 2013 - 01:35:57

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 22:48:33

poczytaj co piszą o tytusie. no to już sie nie da tego normalnie ogarnąć. gość ma wyraźne problemy z sobą. i on jest moderatorem????????????????

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 22:58:45

poczytaj co piszą o tytusie. no to już sie nie da tego normalnie ogarnąć. gość ma wyraźne problemy z sobą. i on jest moderatorem????????????????

tak, on jest moderatorem, a ty jestes glupkiem. na dodatek tzw. hasanowcem. wszystko w temacie.

#12 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 09:52:07

wodzu: rzuć okiem na trolling, który zaczął ostatnio dominowac w wielu wątkach na forum. niestety, ale "miękkie" działania nie przynoszą efektów, a trolle panoszą się już jak u siebie i czują się bezkrarnie. na dodatek nagminnie obrażają innego moderatora (tytus), ktory jest generalnie lubiany przez forumowiczow.
czy według ciebie dyskusje z trollami maja sens? czy jest szansa na porzadek w watkach i nieobrazanie innych uzykownikow forum? szkoda, aby ci najlepsi, ktorzy wnosza cos ciekawego na forum, opuszczali je przez chamstwo i prostactwo kilku nieudacznikow.
wodzu...dzialaj.

#13 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 10:48:51

Dołączam się do prośby, jednocześnie tracąc już nadzieję na "normalność" na forum

#14 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 11:18:32

Moderatorze Wodzu, ja również dołączam się do w/w prośby, bo inaczej utracimy pozostałą resztkę użytkowników na poziomie i zostaną tylko trolle...a forum przypominać będzie taplanie się w błocie, żeby nie nazwać tego dosadniej...

Z góry dziękuję za przychylenie się do prośby i potraktowanie jej poważnie. Pozdrawiam.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 12:19:12

Tylko jak On ma to zrobić...

Przecież Duchem Świętym nie jest żeby widzieć wszystkie wpisy.

#16 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 14:07:01

Wystarczy żeby przeczytali chociażby 3 strony w przód i 3 strony w tył od raportowanego posta. Widać kto się nadaje do zbanowania.
Tylko że takie gnidy mają najczęściej zmienne ip. Właśnie, co w takim wypadku? Pozostają bezkarni? Nie da się tego jakoś obejść?
W mojej ocenie zdecydowanie za rzadko są tu rozdawane bany

#17 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 14:08:48

Właśnie, problemem jest zmienne IP...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 14:12:56

ja nie mam zmiennegi ip mozecie mnie zbanować zwisa mi to

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 14:21:30

Wystarczy żeby przeczytali chociażby 3 strony w przód i 3 strony w tył od raportowanego posta. Widać kto się nadaje do zbanowania.
Tylko że takie gnidy mają najczęściej zmienne ip. Właśnie, co w takim wypadku? Pozostają bezkarni? Nie da się tego jakoś obejść?
W mojej ocenie zdecydowanie za rzadko są tu rozdawane bany

EyesOfSoul

EyesOfSoul

Hic habitat felicitas

•  
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 3239 postów

Napisano minutę temu

Mnie też miło, nie ukrywam... :) Jedyne logiczne wyjście to wchodzić im na każdy wątek jaki założą i prowokować zamknięcie. Tak jak wczoraj, ale do tego potrzeba więcej osób. Samemu nic się nie zrobi

i  kto tu jest trollem? za takie jawne prowokacje powiinaś dostać bana, jestem pewna teraz że to ty spowodowałaś nagonkę na gangesa i wielbicielkę ze odwrócić uwagę od siebie i doprowadzić wątek donzamknięcia

TROLICA !

#20 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 20 lipiec 2013 - 14:46:16

EyesOfSoul

EyesOfSoul
Hic habitat felicitas

• bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 3239 postów
Napisano minutę temu
Mnie też miło, nie ukrywam... :) Jedyne logiczne wyjście to wchodzić im na każdy wątek jaki założą i prowokować zamknięcie. Tak jak wczoraj, ale do tego potrzeba więcej osób. Samemu nic się nie zrobi

i kto tu jest trollem? za takie jawne prowokacje powiinaś dostać bana, jestem pewna teraz że to ty spowodowałaś nagonkę na gangesa i wielbicielkę ze odwrócić uwagę od siebie i doprowadzić wątek donzamknięcia

TROLICA !
Durna jesteś to tak myślisz :D Skoro moderacja nie widzi, kiedy wątek powinien być zamkniety, to przez przypadek pomogliśmy im to dostrzec. Nie wiem po co go otworzyli, ale to już inna sprawa. Największe szambo na forum. Goście to jakies święte krowy na tym forum???

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 20 lipiec 2013 - 14:48:23

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych