Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opiekunka osób starszych Niemcy

praca niemcy opieka starsi opiekunka praca od zaraz bez znajomości języka

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 19:57:51

Wszedzie dobrze, ale za granica najlepiej...  :D

#62 ~czarna pantera.~

~czarna pantera.~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:41:19

...w sumie to nawet sie z toba zgadzam kameleonku  :rolleyes: ...bo dla mnie teraz za/granica to Polska.  :)

#63 ~margo45~

~margo45~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:55:00

No niestety w Polsce nie wszędzie można zarobić tą słynną średnią krajową, u mnie w okolicy tylko praca na produkcji na 3 zmiany i ledwo 2000 zł :/ Tak że sama zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty takich firm jak ta Schwester Pflege, gdzie wyjadę i zarobię te 1600 euro. A niemiecki znam trochę ze szkoły to myślę że by mi wystarczyła na początek taka znajomość. Grunt to żeby jechać z uczciwą firmą, która ma dobre opinie. 

#64 Anek512

Anek512

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:50:03

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Bez dwóch zdań będzie to dobre rozwiązanie.

#65 ~Mariolka~

~Mariolka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 13:04:27

Jak kogoś w Polsce obowiązki nie trzymają to może wyjechać do pracy zagranicę ja byłam z promedica24 w Niemczech i to dość długo.. Dobrze wspominam współpracę, gdyby nie rodzinne problemy to bym nie wracała. 

#66 ~AlinaKk~

~AlinaKk~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 20:12:51

No podstawa to dyspozycyjność, jak masz w PL zobowiązania, małe dzieci albo inne obowiązki to raczej nie jest to najlepsza opcja. Ja na szczęście dzieci mam już odchowane i samodzielne, mąż też dużo pracuje na wyjazdach, więc często byłam sama po kilka dni, teraz tak planujemy pracę aby być w domu razem, a jak jemu się szykuje dłuższy wyjazd to ja też bez żalu pakuje walizki. A jeżdżę do pracy z agencją z Krakowa Schwester Pflege. Polecam, fajne babeczki w biurze i dobre pieniądze. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, niemcy, opieka, starsi, opiekunka, praca od zaraz, bez znajomości języka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych