Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opiekunka osób starszych Niemcy

praca niemcy opieka starsi opiekunka praca od zaraz bez znajomości języka

65 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~AnnaM~

~AnnaM~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 10:08:10

Ja również wyjeżdżam z GoWork od kilku lat i jest super. Wiadomo, że praca opiekunki to twardy chleb, ale wsparcie firmy, dobra płaca i kontakt z koordynatorką sprawia, że bardzo dobrze się z tą frirma wspołpracuje... 

#42 ~AnnaM~

~AnnaM~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 10:09:32

Ja również wyjeżdżam z GoWork od kilku lat i jest super. Wiadomo, że praca opiekunki to twardy chleb, ale wsparcie firmy, dobra płaca i kontakt z koordynatorką sprawia, że bardzo dobrze się z tą frirma wspołpracuje... 

#43 delfinek

delfinek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 21:19:04

Jeśli ktoś chce wyjeżdżać do pracy w opiece, to wie, że przede wszystkim trzeba sprawdzać wiele ofert i trzymać rękę na pulsie - . Dobra znajomośc języka niemieckiego i doświadczenie w opiece sprawia, że stawki można negocjować :)

Z tym sprawdzaniem wielu ofert, to niekoniecznie. Jak masz coś sprawdzonego, czy przez siebie, czy jakieś zaufane osoby, to warto się trzymać jednego pracodawcy. Przynajmniej wiesz czego się spodziewać ;) Za to jeśli chodzi o doświadczenie i język - tutaj się z Tobą zgodzę. Wystarczy zajrzeć do ofert tej agencji, widać jak na dłoni, że im lepszy język tym wyższa stawka. Ale nawet mając ten podstawowy niemiecki można załapać dobre zlecenie.

#44 ~Stefa~

~Stefa~
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 10:08:42

A ja jeżdżę do Niemiec pracować z laxo do opieki nad starszymi ludźmi. Bałam się trochę jak to będzie, ale koordynatorka mnie uspokoiła, że są na rynku nie od dziś, a jak będę miała jakieś pytania to problemy to mogę od razu do niej dzwonić. Akurat jestem na kolejnej szteli i wszystko gra, nawet rodzina podopiecznej jest w porządku.

#45 danielos2323

danielos2323

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2018 - 17:34:37

Poszukajcie informacji w tym temacie w Internecie. Z całą pewnością uda się coś znaleźć w tym temacie ;)

#46 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 11:31:13

Ja wyjeżdżam z portalu Dobra Sztela i jestem bardzo zadowolona, wiele sprawdzonych ofert i świetne wynagrodzenie :)

#47 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 08:30:31

ja już nie mogłam pracować w szpitalu i wyjechałam na próbę z promedica24 do Niemiec. najpierw na krótki kontrakt by zobaczyć czy będzie odpowiadała mi taka praca a teraz już jestem tu kolejny rok. Szybko się przyzwyczaiłam, nauczyłam się niemieckiego i nie myślę o powrocie 

#48 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 18:41:44

znacie firmy polskie dla opiekunek pracujących w de które opłacają składki w de wraz z wyrobieniem karty AOK.

#49 ~varrtt~

~varrtt~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 14:16:42

Od trzech lat mam kontakt do Inter Job. Jestem pielęgniarką przed emeryturą i trochę dorobiłam, bo z krajowej pensji to tylko na zwykłe życie mi wystarczy. W Niemczech masz naprawdę rozsądne warunki pracy. Polskie opiekunki się tam bardzo docenia. Dobrze opisany stan pacjentów. Jak masz minimalne doświadczenie to sobie na pewno poradzisz. Praca nie jest może lekka, ale lżejsza niż w Polsce, nawet pod względem psychicznym. Tam cię nikt nie gania, jak niewolnika.

#50 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2018 - 11:23:21

Ja tydzień temu wróciłam ze zlecenia, które znalazłam dzięki Dobrej Szteli i jestem bardzo zadowolona. Opiekowałam sie bardzo sympatyczną starszą Panią, a że znam niemiecki to bardzo miło spędzałyśmy razem czas. Wynagrodzenie zgodnie z umową. 

#51 ~Magdalena5~

~Magdalena5~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 13:11:43

Ciężka praca, trzeba trafić na dobra agencję która na prawdę będzie doceniać naszą pracę. Teraz współpracuję z Medipe i mam fajny zarobek plus premie za święta itp. W końcu rzetelna firma która docenia naszą pracę... :)

#52 ~Elenka~

~Elenka~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 08:51:16

Wyjeżdżam od 1,5 roku z Medipe jako opiekunka do Niemiec. Zawsze trafiam na takich fajnych starszych ludzi, że żal mi wyjeżdżać :(. Agencja rzetelna, dobrze i czasowo płacą. Przejazdy i ubezpieczenia też zagwarantowane.

#53 alicee777

alicee777

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 10:04:00

zastanawiam się,ale nie znam języka :(

#54 ~Rosa~

~Rosa~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2018 - 11:16:18

Moja mama i jej siostra wyjeżdżają do pracy do Niemiec, jako opiekunki do starszych osób. Jeżdżą już około 3 lat i nie narzekają, z tego co wiem to z Agana Medipe i tylko do Niemiec. Nie mają formalności, zarabiają też nieźle. Zawsze przyjeżdżają z nowymi opowieściami, tacy starsi ludzie na prawdę mają bogate doświadczenie i super z nimi przebywać. 

#55 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:07:46

Właśnie wróciłam z Niemiec, byłam na zastępstwo za siostrę. Ona pracuje tam już od 2 lat z przerwami, a ofertę znaleźliśmy przez dobrą sztele. Ktoś pisze, że nie zna języka, ale sa oferty, że wystarczy komunikatywne (szybki kurs podstawowych zwrotów pomógł mojej sister). Płacą tak około 1500 euro miesięcznie. Warunki sprawdzone.

#56 ~Dorotka~

~Dorotka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 11:34:47

Jeśli chodzi o opiekę do osób starszych to wyjazdy z firmą Medipe!! Dobre warunki umowy, rzetelna firma, zero problemów, dojazd zapewniony, cały czas kontakt z firmą na miejscu w razie pytań! 

#57 ~nitka90~

~nitka90~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 13:43:10

Bardzo dobrze działa interjob, bo masz nawet szkolenia językowe, całkowicie legalne zatrudnienie, a tego trzeba cały czas pilnować. Poza tym mnóstwo nowych ogłoszeń ciągle się pojawia. Nigdy mi się nie zdarzyło opóźnienie w wypłacie. Można zarobić spokojnie 2000 euro przez trochę ponad miesiąc pracy pod warunkiem, że dobrze przejrzysz ogłoszenia.

#58 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 14:32:17

Ja pracuję w Niemczech i mam pozytywne doświadczenia. Słyszałam różne opinie na temat tej pracy ale ja sobie ją naprawdę chwalę. Dobrze zarabiam, a moja podopieczna jest przeuroczą starszą panią. Jeśli ktoś jest zainteresowany a boi się, że zle trafi, to mogę polecić DObra Sztela, tam powinniscie znalezc coś dla siebie:)

#59 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 00:24:08

Wyjazd za granicę ma sens, ale tylko wtedy, gdy jedzie się przez sprawdzoną agencję, gdzie mamy pewność wypłaty wynagrodzenia i że zapłacą ZUS. Ja raz miałam niefart i pojechałam z jakiegoś ogłoszenia. To było 5 lat temu. Okazało się później że zostałam oszukana. W zeszłym roku potrzebowałam pieniędzy na ślub córki więc mimo złych doświadczeń zdecydowałam się pojechać. Tym razem przez Promedica24 . U nich było naprawdę wszystko ok. Teraz wiem jak ważne jest żeby zrozumieć umowę. U nich umowa napisana jest prostym językiem. Dodatkowo minimalizują wydatki, bo zakwaterowanie i wyżywienie jest bezpłatne. Podróż do Niemiec też jest opłacona. Byłam w Magdeburgu. Pani miała na imię Greta, więc jeśli ktoś do niej trafi, to na pewno będzie miał dobrze :)

#60 dyzia33

dyzia33

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 12:08:28

Ja wyjeżdżam regularnie do pracy jako opiekunka, ostatnio trzymam się jednej agencji - Schwester Pflege z Krakowa. Wg mnie są godni zaufania, można liczyć na naprawdę świetny kontakt przez całą ofertę i dobre warunki finansowe. Ja sobie bardzo chwalę i dlatego nie widzę powodu żeby zmieniać firmę  :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, niemcy, opieka, starsi, opiekunka, praca od zaraz, bez znajomości języka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych