Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Opiekunka osób starszych Niemcy

praca niemcy opieka starsi opiekunka praca od zaraz bez znajomości języka

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 ProVobis

ProVobis

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 15:12:09

Witamy,

firma PRO VOBIS oferuje legalną pracę dla opiekunek osób starszych w Niemczech.

Jesteśmy firmą posiadającą doświadczenie na rynku pracy. Naszym największym atutem jest stały kontakt z pracownikami oraz tylko sprawdzone oferty i osobisty kontakt z rodzinami.

Oferujemy:
• Legalną pracę (poświadczony formularz A1, karta EKUZ);
• Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenie;
• Atrakcyjne wynagrodzenie od 1000 Euro wzwyż
• Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Koordynatorów;
• Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
• Zwrot kosztów przejazdu oraz organizacja środka transportu
• Kontrakty od 2 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
• Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
• Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

Jakie są nasze oczekiwania:

• Wymagamy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

• Poszukujemy osób pragnących nieść pomoc osobą starszym i schorowanym w czynnościach dnia codziennego,

• Cechy opiekuna osób starszych: spokój, opanowanie, cierpliwość, komunikatywność,

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania.

KONTAKT

Dariusz Wójtowicz

PRO VOBIS 58-200 Dzierżoniów ul. Ząbkowicka 18

tel. 74 831 90 55, tel. kom 885 128 990

E-Mail: infoprovobis@gmail.com

Strona WWW: http://pro-vobis.pl/pl/

#2 ~Marcelina eF~

~Marcelina eF~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 16:37:24

Czy chętni do pracy otrzymują zaświadczenie w formie pisemnej jako zabezpieczenie w razie niewywiązania się waszej firmy i wtedy zmuszona była by ta oszukana osoba do zgłoszenia sprawy do prokuratury czy tez do sadu. Czy wasze oferty to sa 100% uczciwe,bo jak wiadomo,ze jest tez dużo oferentow pracy,ktorzy sa oszustami? Oczekuje wyczerpującej odpowiedzi.

#3 Rekruter AC24

Rekruter AC24

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 23:31:09

OPIEKA NAD OSOBAMI STARSZYMI I SCHOROWANYMI

ALTEN CARE24 jest licencjonowaną agencją zatrudnienia specjalizującą się w

wyszukiwaniu osób gotowych do pracy w Niemczech. Obecnie poszukiwane są osoby chętne

do pracy na stanowisko: opiekunka/opiekun osób starszych.

Poszukiwane są osoby powyżej 30 roku życia, które w stopniu komunikatywnym znają język niemiecki oraz są gotowe by podjąć pracę za granicą. Oczekujemy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, często schorowanymi oraz dobrych cech osobowości, które są niezbędne do podjęcia tego typu pracy. Miejscem pracy są domy potencjalnych podopiecznych, oferujemy stałe wynagrodzenie oraz pewne miejsca pracy. Z naszej strony zapewniamy legalne i bezpieczne zatrudnienie wraz z ubezpieczeniem NFZ i prywatną polisą ubezpieczeniową. Terminy wyjazdów, zasady oraz zlecenie dopasowywane jest indywidualnie do przyszłego opiekuna/opiekunki. Elastyczne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie jest naszym atutem.

Chcesz pracować w Niemczech, mieć legalną i dobrze płatną pracę
ale......nie znasz języka?
Nasza firma organizuje specjalistyczne kursy j. niemieckiego dla opiekunów bez wychodzenia z domu- Skype lub stacjonarnie w konkurencyjnej cenie (Kurs trwa 60 godzin. Firma pokrywa do 400zł po zdanym egzaminie). Nie czekaj z podjęciem decyzji i zapisz się już dziś!
Dla osób które przejdą kurs oferujemy pracę opiekunki/opiekuna w Niemczech.

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekruter.joanna@outlook.com

lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 666245225  a także  na  stronie internetowej  

Jeśli ta oferta spełnia Twoje oczekiwania, nie wahaj się i skontaktuj się z nami

#4 jasonnever

jasonnever

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 14:07:52

Opieka nad osobami starszymi jest dziedziną bardzo podobną do pielęgniarstwa – wymaga takiej samej wiedzy medycznej, lecz większego zestawu chech, które pozwalają dobrze wykonywać ten zawód. Należy potrafić zająć się starszą osobą w taki sposób, aby ta czuła się dobrze i komfortowo.

#5 gorzun

gorzun

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 09:51:24

Jeśli ktoś chce wyjeżdżać do pracy w opiece, to wie, że przede wszystkim trzeba sprawdzać wiele ofert i trzymać rękę na pulsie - . Dobra znajomośc języka niemieckiego i doświadczenie w opiece sprawia, że stawki można negocjować :)

#6 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 09:45:34

Witam,

ja mogę polecic firmę GoWork ponieważ z nimi wyjeżdżałam. Firma zapewnia ubezpieczenie,pokrywa koszty wyjazdu. Przez cały okres wyjazdu jest kontakt z koordynatorem do którego można się zgłaszać z ewentualnymi problemami. Pieniądze wpłacają na konto. Ja od momentu zgłoszenia na wyjazd czekałam około tygodnia ale wiem że można szybciej wyjechać. Ogólnie mam z nimi dobre doświadczenia i polecam. Pozdrawiam Jola

#7 sara212121

sara212121

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 03 czerwiec 2015 - 11:38:14

Bardzo dobre warunki finansowe proponuje firma FELIZAJOB. Płacą około 1500 euro netto. To jest legalnie działająca firma, wszyscy pracownicy otrzymują dokument A1 potwierdzony przez ZUS. Opieka nad seniorami nie zawsze wymaga znajomości j. niemieckiego, bo oferują też kursy przygotowujące do wyjazdu.

#8 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 13:14:05

Ja jestem zadowolona z Medipe. Byłam z nimi 2 razy na zleceniu, pieniądze na czas, umowa, ZUS, wypłata ok. Bardzo miła Pani konsultantka, do której mogłam dzwonić na wyjeździe. 

#9 ~GoWork~

~GoWork~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 12:31:50

Praca dla Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Niezmiernie cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas zarówno nasi Klienci, jak i współpracujące z nami Opiekunki. 
Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Jeśli cenicie Państwo te same wartości, które przyświecają naszej firmie, to zapraszamy.
Oczekujemy:

znajomości języka niemieckiego (organizujemy kursy językowe od podstaw), doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, 
cierpliwości i zaangażowania w prace
mile widziane prawo jazdy

Zapewniamy:

ubezpieczenie
legalne zatrudnienie w polskiej firmie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
fachowa opiekę konsultantów przez cały okres trwania kontraktu
zorganizowany przejazd do i z Niemiec
szkolenia z zakresu opieki nad osobami starszymi
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt: paulina.polczynska@gowork.pl    +48 730 102 235

#10 ~freea~

~freea~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2015 - 12:35:14

Przejrzyj się firmie frigga - friggawork.pl. Mojej siostrze znalezli robotę, tutaj pracowała za groszew sklepie, więc teraz zadowolona jest. Niemiecki ma komunikatywny ale sobie radzi.

#11 ~Edi~

~Edi~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 22:49:49

Hej jak ktoś szuka sprawdzonej agencji, która wysyła opiekunki do Niemiec, to ja jeżdżę z Aktivmed24. Fajnie mi się z nimi współpracuje, dużo mi pomogli podczas pierwszego wyjazdu. Rzetelnie podchodzą do swoich klientów i naprawdę można na nich liczyć. Polecam Edi 

#12 sylwia4012

sylwia4012

Znajomy

• PipPip
  • 44 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 11:36:34

O pracy za granicą w charakterze opiekunki różne rzeczy się słyszy. Może rozsądniej jest poszukać pracy na miejscu, w Polsce? W kraju jest wiele placówek takich jak np. ten  dom seniora. I może od szukania pracy w takich miejscach trzeba zacząć.

#13 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 10:50:36

Rzeczywiście w sieci można znaleźć negatywne opinie na temat poszczególnych firm pośredniczących w zatrudnieniu do opieki osób starszych, ale trzeba wziąć pod uwagę to, że nie wszystkie są wiarygodne. W Gliwicach jest dobra firma oferująca tego typu usługi, zobaczcie sobie Centrum Pracy 24, rekrutacja odbywa się telefonicznie, oferują dobre warunki finansowe.

#14 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 23:54:23

najlepiej takiej pracy to szukać przez solidną agencję żeby się na miejscu nie okazało, że żadnej pracy wcale nie ma bo to tylko stres jakiś zbędny, ja pracowałam z vertrapol i zadowolona byłam ze współpracy, pieniądze się zgadzały a to w sumie i tak najważniejsze 

#15 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 06:52:59

Jeśli chodzi o agencję, to też polecam organizować sobie przez nie własnie takie wyjazdy, ja jeżdżę z ej job i wszystko jest jak najbardziej ok, spoko pieniądze i zawsze na czas, zakwaterowanie, wyżywienie, nawet zwrot za podróż! 

#16 kasia.1

kasia.1

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 październik 2016 - 13:26:33

Czy ktoś z was korzystał z usług lub słyszał opinie o firmie chciałabym skorzystać z ich (...) usług i wyjechać do pracy w Niemczech. Chce mieć pośrednika bo to mój pierwszy taki wyjazd, ale chciałabym też jak najlepiej sprawdzić tą firme aby na miejscu nie zdziwić się niemiło. Na co trzeba zwracać waszym zdaniem największą uwagę o co warto zapytać a czego unikać? Jakieś dobre rady na pierwszy wyjazd ?

Użytkownik smakosz edytował ten post 20 kwiecień 2017 - 19:22:29

#17 karo0linkaa

karo0linkaa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 12:24:55

dla mnie opieka osób starszych stała się pracą na całym etacie gdy pierwszy raz wyjechałam do Niemiec dzięki agencji 

fajnie jest od razu trafić dobrze, bo od ponad 2 lat pracuje tam bez przerw, zadnych szybszych zjazdow do kraju i tak dalej :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 10:06:48

Ja ze swojej strony polecam firmę Aktivmed24 z Białej Podlaskiej. Pieniądze dostaję na czas, sama wybieram zlecenia i czas na jaki chcę wyjechać. Jeszcze teraz za wyjazd na święta dostanę premię. Jestem zadowolona i serdecznie polecam, Krystyna Walczak,

#19 matriks

matriks

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 14:20:19

A z tej firmy ktoś wyjeżdżał do opieki - laxocare ? Szukam opinii na ich temat. Warunki z tego co widze na stronce są okej, ale jednak co opinia to opinia. Tak w ciemno to boje się jechac.

#20 majowka9

majowka9

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:20:30

Hej, kiedyś współpracowałam z firma http://eurocare.com.pl/ i byłam całkiem zadowolona. Rekrutacja nie była skomplikowana, rzetelna umowa, dobre warunki pracy. Zawsze maja duzo ofert wiec na pewno cos dla siebie znajdziecie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: praca, niemcy, opieka, starsi, opiekunka, praca od zaraz, bez znajomości języka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych