Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

okna

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Markus~

~Markus~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 19:46:25

Tu czytam i nie wiem co robic szukam dobrej firmy a i w miarę dobrej cenie a nie firmu co szuka fachowców do wstawiania z ulicy

#22 ~Markus~

~Markus~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 19:47:33

Tu czytam i nie wiem co robic szukam dobrej firmy a i w miarę dobrej cenie a nie firmu co szuka fachowców do wstawiania z ulicy

#23 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 10:29:23

Posiadamy okna MS od kilku lat.Zadna rewelacja ale moga byc.Problem zaczyna sie po okresie gwarancyjnym.Czekamy miesiacami na naprawe moskitierki i rolety.Wykonalismy nieskonczona ilosc telefonow(rozmawialismy chyba z wszystkimi pracownikami od szefa p.Germana do magazyniera) i nie ustalilismy terminu naprawy.Okna sa w domu letniskowym na dzialce 25 km od Bydgoszczy i to jest dla firmy problem nie do pokonania mimo ze usluga jest 100% platna.Z tego powodu NIE POLECAM I OSTRZEGAM przed zakupem okien  MS z Bydgoszczy.

#24 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 14:33:34

Ja śmiało mogę polecić okna klasy premium WnD ID 7000 o profilach grubości 85 mm .Mnie też oprócz parametrów przekonuje długa gwarancja od producenta znanego Oknoplast Group. Ceny moich okien  trzyszybowych w kolorze antracyt wyszły taniej o 17 % niż Vetrexy na cieńszych ramach .

#25 myfavourite

myfavourite

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 październik 2016 - 09:31:00

Wybór okien jest ogromny, my wybraliśmy okna drewniane z DAKO, ze względu na trwałość, ciepło, i dobry przewiew powietrza. Odwołuje do tej strony z oknami może znajdziesz coś dla siebie http://www.oknasacz.pl/

#26 couldu

couldu

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 13:33:42

Ja mogę serdecznie polecić okna Inoutic. Przy ostatnim remoncie doradzili mi je ludzie z http://www.atoslublin.pl/ i powiem szczerze, że to był świetny wybór. Koledzy z Atosa mają ładnych parę lat doświadczenia i znają się na rzeczy. Można im zaufać.

#27 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 08:09:13

chyba powinnam coś napisać po 2 latach. Finalnie  wybrałam 3 szybowe Drutexu.  Po tym długim czasie użytkowania- jestem zadowolona..Zwłaszcza z wykonawstwa. A 3 szyby są boskie. Nareszcie nie słyszę za mocno dzwonów kościelnych (mieszkam obok)

witam, moge tylko potwierdzic ze okna sa coraz gorszej jakosci, okna kupowane 10 lat temu od firmy ms byly super , na dzien dzisiejszy nie polecam, kupilem wlasnie do dwoch domow i powiem tylko ze jakosciowo nie to samo , okno tarasowe HS przy pierwszym otwarciu wylecila uszczelka, pozostale okna mozna bylo otworzyc , ale nie chcialy sie juz zamknac , od pol roku czekam zeby ktos sie pojawil z firmy MS, co tydzien te same wymowki, przy zleceniu i montazu milo i szybko, przy problemach trzeba liczyc na laskawosc firmy, w sumie masakra nie kupie juz wiecej okien tej firmy.

#28 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 08:12:39

Kochani odradzam wam kupowanie/zamawianie w firmie Mega z Boloeslawic...zamowilem okna rok temu zamontowali okna -przekosili wyrywali..nastepniemusialem prosic zeby przyjechali kolejny raz ..przyjechala inna ekipa ludzie krorzy pojecia nie maja o montazu okien..nastepnym razem przyjechal znow ktos inny...i tak minal rok czasuokna byly niewyreglowane i nieszczelne...dzwonilem prosilem..pani ktora nazywaja szefowa potrafila nawymslac i sie rozlaczyc...firma oferuje okna firmy Krispol -okna sa bardzo dobrej jakosci i wszystkim je polecam-dzis po roku przyjechal serwisant od producenta-regulacja nowe uszczelki ..lacznie zajelo mu to pol godziny..a firma Mega jak miala mnie w du*** tak dalej mnie ma

NIE POLECAM NIKOMU WRECZ ODRADZAM!!!!!!!KLIENT*$

witam, moge tylko potwierdzic ze okna sa coraz gorszej jakosci, okna kupowane 10 lat temu od firmy ms byly super , na dzien dzisiejszy nie polecam, kupilem wlasnie do dwoch domow i powiem tylko ze jakosciowo nie to samo , okno tarasowe HS przy pierwszym otwarciu wylecila uszczelka, pozostale okna mozna bylo otworzyc , ale nie chcialy sie juz zamknac , od pol roku czekam zeby ktos sie pojawil z firmy MS, co tydzien te same wymowki, przy zleceniu i montazu milo i szybko, przy problemach trzeba liczyc na laskawosc firmy, w sumie masakra nie kupie juz wiecej okien tej firmy.

#29 mareckilen

mareckilen

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 14:05:00

A czy ktoś może się wypowiedzieć na temat okien od firmy Solo? Czy korzystaliście z ich usług? Jak to wygląda? Macie dobre doświadczenia? Zależy mi na kompleksowej obsłudze, bo potrzebuje porady już na samym początku co do wyboru rodzaju okien. Myślicie, że u nich dostanę rzetelne informacje?

#30 ~marcello~

~marcello~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 19:02:56

Ja polecam Okna Mróz - swoją opinię wysnuwam po 7 latach użytkowania. Okna technicznie sprawne, wizualnie bez zmian. Wczesniej kontakt z firmą i montaż też na dobrym poziomie.

#31 ~seba~

~seba~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 14:36:32

Vidok ma dobre okna razem z montazem, od razu ekipa przyjedzie i Ci zrobi wszystko jak potrzebujesz. Brałem od nich okna dokladnie rok temu w wakacje do nowego domu, 3 szybowe, 5 uszczelek, przezimowały, nie bylo czuć zimna, trzymają bardzo dobrze

#32 ~roik88~

~roik88~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:05:11

Ja jestem zadowolony z okien OknoPlus. Kupowałem w sumie z polecenia znajomego, który montuje PCV już od dawna, także na pewno jest lepiej obeznany z tematem niż ja. Wybrałem ich technologię skandynawską, świetnie nam podpasowała pod aranż wnętrz który mamy utrzymany właśnie w takich chłodnym, minimalistycznym północnym stylu. Okna dobrze sobie radzą zimą, ale też latem wentylacja jest wyjątkowo ułatwiona.

#33 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2017 - 13:15:30

Bardzo proszę , Podzielcie się swoimi opiniami na temat okien oraz informacją "gdzie zamówić".

Muszę wymienić b. duże okno .Ponieważ jest to duży pokój z aneksem kuchennym-pary co niemiara.

Mamy tu u nas okien do wyboru i kolory, także i ich producentów

Ale ja , jako kobieta absolutnie się na tym nie znam.

Może ktoś z Forumowiczów niedawno wymieniał i może się podzieli informacją.?

Muszą 'oddychać".Mogą być drewniane jak i pcv.

I na co mam zwrócić uwagę: detale uprzykrzające potem życie?

Dziękuję za wszelkie sugestie.

nitka

Witam :) Jezeli wymienic duze okno to nie w Fasadzie.....szkoda opisywac dlaczego ......dobre okna Awilux .Polecam

#34 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 22:25:54

Warto zwracac uwage na parametry, na energooszczędność, izolacje akustyczna, okucia żeby zapewnic sobie bezpieczeństwo, wzmocnienia żeby zapobiec odkształceniom - to taka podstawa, można porównać parametry roznych typow okien. Ja wybrałem do siebie do domu okna  pvc firmy drutex i za te cene mam naparwde dobre jakościowo okna.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 13:05:16

:)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 17:36:05

nie wiem jaki typ okien Cię interesuje, ale jeśli chodzi o producenta okien angielskich to polecam internationalwindows.pl/index.php/en/ :-)

#37 rude_dude234

rude_dude234

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 01 grudzień 2017 - 09:35:28

Zastanawiam się nad zakupem okien energooszczędnych. Nigdzie nie mogę znaleźć opinii ile oszczędza się na ogrzewaniu, dzięki takim oknom. Czy ma ktoś doświadczenie z takimi oknami dwu lub trzyszybowymi? Myślę konkretnie o oknach z Okna Mazurskie, bo mają bardzo niestandardowe rozmiary i promocje pod koniec roku.

#38 ~barty115~

~barty115~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 10:59:23

Mój brat teraz okna na cały dom zamawiał w kada.slupsk.pl co się okazało super rozwiązaniem. NIe wiem dokładnie, jakie ma, ale z tego, co mówił to bardzo dobrej klasy w normalnej cenie. I do tego ekipa montażowa, która zrobiła właśnie dobry montaż bez dwóch zdań. Z takimi fachowcami się spoko właśnie współpracuje.

#39 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 16:40:38

A co powiecie na okna Veka ?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 16:28:22

ja uważam, że rozsądne ceny i świetną jakość ma firma internationalwindows.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0