Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

okna

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 nitka

nitka

bez igly

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 29 maj 2013 - 14:33:24

Bardzo proszę , Podzielcie się swoimi opiniami na temat okien oraz informacją "gdzie zamówić".

Muszę wymienić b. duże okno .Ponieważ jest to duży pokój z aneksem kuchennym-pary co niemiara.

Mamy tu u nas okien do wyboru i kolory, także i ich producentów

Ale ja , jako kobieta absolutnie się na tym nie znam.

Może ktoś z Forumowiczów niedawno wymieniał i może się podzieli informacją.?

Muszą 'oddychać".Mogą być drewniane jak i pcv.

I na co mam zwrócić uwagę: detale uprzykrzające potem życie?

Dziękuję za wszelkie sugestie.

nitka

#2 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 30 maj 2013 - 18:00:53

może jednak?

#3 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 18:07:38

może jednak?

Śledzę Twój wątek i widzę, że nikt nie przychodzi Ci z pomocną radą....Ja wymieniałam okna w firmie, która już nie istnieje, więc jej nie mogę polecić - jestem bardzo zadowolona, już 8 lat. Może przetrę szlaki i ktoś się wypowie...Pozdrawiam. :)

#4 ~żal.pl~

~żal.pl~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 18:16:50

Ja wymienialem ostatnio bardzo duze okna, w zasadzie zrobily sie z tego drzwi :) Dwa skrzydla, szerokosc standardowa, wysokosc okolo 2 metry. Okna-drzwi są bez żadnego dzielenia, duza tafla szkla. Teraz mam kuchnie bardzo doswietloną i o to chodzi. Zamówilem w MS.

Plusem jest cena, szybkosc realizacji no i montaż calkiem sprawnie poszedl. Minusem jest to ze opadają. Troche sie tego spodziewalem, wszak okna sa naprawde wielkie i ciezkie no ale po drugim podkręceniu mial byc spokoj a nie jest. To jednak nie problem, sam je dokrecam co jakis czas i chyba opadają coraz slabiej, mysle ze kiedys sie "uspokoją" :) Ogolnie polecam.

Inne okna jakie wymienialem to te od Bajcara. Nie mam z nimi problemu ale uwazam ze są nieco gorsze jakosciowo. jakies takie trzeszczące te plastiki, w MS dziala to duzo lepiej. No i klamki, bajcarowskie sa tragiczne.

Nie widzialem nigdy okien z Drutexu ale slyszalem ze są znośne, trzeba popytac. Masz jeszcze calkiem niezle z Fasady.

Użytkownik żal.pl edytował ten post 30 maj 2013 - 18:17:28

#5 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 18:18:17

Wysłałam Ci namiar przez komunikator. :)

#6 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 18:20:53

Ja wymienialem ostatnio bardzo duze okna, w zasadzie zrobily sie z tego drzwi :) Dwa skrzydla, szerokosc standardowa, wysokosc okolo 2 metry. Okna-drzwi są bez żadnego dzielenia, duza tafla szkla. Teraz mam kuchnie bardzo doswietloną i o to chodzi. Zamówilem w MS.

Plusem jest cena, szybkosc realizacji no i montaż calkiem sprawnie poszedl. Minusem jest to ze opadają. Troche sie tego spodziewalem, wszak okna sa naprawde wielkie i ciezkie no ale po drugim podkręceniu mial byc spokoj a nie jest. To jednak nie problem, sam je dokrecam co jakis czas i chyba opadają coraz slabiej, mysle ze kiedys sie "uspokoją" :) Ogolnie polecam.

Inne okna jakie wymienialem to te od Bajcara. Nie mam z nimi problemu ale uwazam ze są nieco gorsze jakosciowo. jakies takie trzeszczące te plastiki, w MS dziala to duzo lepiej. No i klamki, bajcarowskie sa tragiczne.

Nie widzialem nigdy okien z Drutexu ale slyszalem ze są znośne, trzeba popytac. Masz jeszcze calkiem niezle z Fasady.

Mówiłam, że przetrę szlak sympatycznej Nitce - dzięki Żalu. :)

#7 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 8154 postów

Napisano 30 maj 2013 - 18:36:32

Podzieliłam wymianę okien w swoim mieszkaniu na raty. Jedno okno zamówiłąm w punkcie na rogu Kopernika i Wolności / chyba Profil się nazywa/

Nie polecam.

Druteks zdecydowanie tak. Szybko,solidnie i bez problemów. Druteks chyba najdłużej działa na słupskim rynku,weszli jako pierwsi i są do dzisiaj. Zamawialam w biurze na Jagiełły.

#8 Emka

Emka

Swojak

• PipPipPipPip
  • 3491 postów

Napisano 31 maj 2013 - 00:40:33

Ja, podobnie jak Żal mam u siebie w mieszkaniu okna 2 firm - M&S i Bajcar, na szczęście z tej drugiej firmy mam tylko dwa okna.

M&S to rzeczywiście lepsza jakość, śmiało można polecać :) myślę, że żadna firma nie ma lepszych systemow wentylacyjnych.

#9 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 31 maj 2013 - 01:49:40

Ja, podobnie jak Żal mam u siebie w mieszkaniu okna 2 firm - M&S i Bajcar, na szczęście z tej drugiej firmy mam tylko dwa okna.

M&S to rzeczywiście lepsza jakość, śmiało można polecać :) myślę, że żadna firma nie ma lepszych systemow wentylacyjnych.

...w takim bądź razie musieli się poprawić,ja mam  w całym domu okna M&S,ale żadnych systemów wentylacyjnych nie mają :wacko:

Użytkownik Wampir edytował ten post 31 maj 2013 - 01:50:42

#10 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 31 maj 2013 - 19:17:47

ha,Ala dobrze szlak przetarła:) 

No , to już coś mam/ jakiś punkt zaczepienia.

Kiedyś, dawno temu w Millenium na dole zamawiałam ale rozpłynęli się.Nie zgadzacie się nt. systemów wentylacyjnych.Muszę się temu jednak przyjrzeć dokładniej.  Bo to dla mnie wazne.
No i jeszcze cosik. Raz mnie już okradziono.

Może ktoś wie, ile takich bolców w oknie winno być, aby nie można było ich podważyć?

#11 Wampir

Wampir

Swojak

• PipPipPipPip
  • 4664 postów

Napisano 31 maj 2013 - 19:25:56

ha,Ala dobrze szlak przetarła:) 

No , to już coś mam/ jakiś punkt zaczepienia.

Kiedyś, dawno temu w Millenium na dole zamawiałam ale rozpłynęli się.Nie zgadzacie się nt. systemów wentylacyjnych.Muszę się temu jednak przyjrzeć dokładniej.  Bo to dla mnie wazne.
No i jeszcze cosik. Raz mnie już okradziono.

Może ktoś wie, ile takich bolców w oknie winno być, aby nie można było ich podważyć?

Tzn ,że zamiast szybę wybić okno wyważyli ? :wacko:

#12 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 02 czerwiec 2013 - 21:51:29

dokładnie  Wampirku krwisty:) W dodatku cyrkowcy-akrobaci.

Bo okroili 2 pięterko w bloku

#13 ~KLIENT *$~

~KLIENT *$~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 17:38:44

Kochani odradzam wam kupowanie/zamawianie w firmie Mega z Boloeslawic...zamowilem okna rok temu zamontowali okna -przekosili wyrywali..nastepniemusialem prosic zeby przyjechali kolejny raz ..przyjechala inna ekipa ludzie krorzy pojecia nie maja o montazu okien..nastepnym razem przyjechal znow ktos inny...i tak minal rok czasuokna byly niewyreglowane i nieszczelne...dzwonilem prosilem..pani ktora nazywaja szefowa potrafila nawymslac i sie rozlaczyc...firma oferuje okna firmy Krispol -okna sa bardzo dobrej jakosci i wszystkim je polecam-dzis po roku przyjechal serwisant od producenta-regulacja nowe uszczelki ..lacznie zajelo mu to pol godziny..a firma Mega jak miala mnie w du*** tak dalej mnie ma

NIE POLECAM NIKOMU WRECZ ODRADZAM!!!!!!!KLIENT*$

#14 ~Loliza~

~Loliza~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 19:09:27

OKIEN MS nie polecam od 2 lat mam zamontowane je w swoim domu.małe okna ok ale duże balkonowe i tarasowe to istna masakra wykrzywione rama i skrzydła nie domykają się  pomimo kilkukrotnej interwencji serwisu problem nadal jest ten sam żeby domknąć okno trzeba 3 osób i to dalej nie można domknąć okna tarasowego :angry: Nie ma pana aby coś z tym problemem zrobić fabryka umywa ręce :angry: W mojej okolicy kilka osób zakupiła te okna i każdy ma ten sam problemy  :angry: najgorszy wybór podczas budowy domu :angry: nie polecam

#15 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 20 grudzień 2015 - 21:53:49

chyba powinnam coś napisać po 2 latach. Finalnie  wybrałam 3 szybowe Drutexu.  Po tym długim czasie użytkowania- jestem zadowolona..Zwłaszcza z wykonawstwa. A 3 szyby są boskie. Nareszcie nie słyszę za mocno dzwonów kościelnych (mieszkam obok)

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 21:26:07

bajcar drutex to okna bardzo podobne jakościowo .Obydwie firmy to moim zdaniem typowa klasa ekonomiczna .

#17 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4992 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 13:18:05

chyba powinnam coś napisać po 2 latach. Finalnie  wybrałam 3 szybowe Drutexu.  Po tym długim czasie użytkowania- jestem zadowolona..Zwłaszcza z wykonawstwa. A 3 szyby są boskie. Nareszcie nie słyszę za mocno dzwonów kościelnych (mieszkam obok)

Czekałam na tę recenzję :), bo sama mam Bajcara i M&S-ów, ale nie jestem zbyt zadowolona.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 13:26:11

Tzn ,że zamiast szybę wybić okno wyważyli ? :wacko:

ech... (*)

#19 niu

niu

⋆⋆✤⋆⋆

• PipPipPipPip
  • 4992 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 14:12:54

ech... (*)

.

Użytkownik niu edytował ten post 16 marzec 2016 - 16:55:04

#20 nitka

nitka

bez igly

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 21:52:21

niu :) hihi...nieważne, że po dwóch latach:) Ważne, że nie zachowałam się jak "bleee" :))) Bo pytać  a potem olać odpowiadających to nie haloo.

Pozdrawiam wiosennie...a pięknie dziś było:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych