Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna m&s opinie

okna m&s opinie 2017 okna m&s słupsk okna m&s gdzie kupić okna m&s opinie

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~czytelnicy~

~czytelnicy~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:01:42

Czarna pantera zawsze był głupkiem i głupkiem pozostanie.    :D

#22 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:11:12

......................... :rolleyes:

,Dziekuje za pozdrowienia !  :D ...i tez pozdrawiam !  

Zycze ci w Nowym Roku 2019 wszystkiego dobrego, szczescia, zdrowia itd... :)

#23 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 19:16:09

Mnie zastanawia jedno.

Czemu dostając ofertę tęj firmy niema wydrukowanej deklaracji CE pod każdym z okien ? Wiadomo, że współczynniki są zależne od konkretnych wymiarów, rodzaju zbrojenia, ramek dystansowych, profili, szyb i wielu innych czynników. Natomiast pokazują badanie dla okna referencyjnego a takiego okna nikt z nas nie zamawia . Jak dla mnie to taki myk handlowy mający na celu sugerowanie kupującemu, że ma super parametry .Co nijak ma się do rzeczywistości. 

Powinniśmy się domagać aby pod każdym oknem w ofercie jakie wyceniamy były takie dane jak Uw, Rw, Lt, solar faktor g, klasa szczelności okien itp . A nie tylko dołączone porównanie z oknem ich największej konkurencji ( powszechnie znanej marki wysokiej reputacji, której się boją najbardziej ) na podstawie porównania nie tych samych okien, a tym bardziej nie tych co się chce zamówić. :)

Warto też sprawdzić warunki gwarancji czy czasem nie są ograniczone koniecznością płatnych przeglądów.

Sprawdzić też warto parametry grubości profili czy czasem nie podają grubości złożenia skrzydła z ościeżnicą, a nie grubości ramy jak jest przyjęte w branży 

Generalnie nie dajcie się zrobić w balona i obyście niebyli przedmiotem drwin handlowców po podpisaniu umowy jak was zbajerowali i skasowali konkurencję .

Do każdego okna powinna być załączona deklaracja CE z parametrami dla tego konkretnego okna. niemożna podkładać wyników badań dla okna referencyjnego no chyba, że ktoś akurat takie kupuje w co wątpię .

#24 ~jooo~

~jooo~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 22:56:18

No i przeczytałem opinie na kilku forach .Szukam dalej. Szkoda bo kiedyś mieli nawet dobre opinie. :(

#25 ~Mareck34~

~Mareck34~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 21:39:27

To już nie to co kilka lat temu. Ostatnia nowość to odgrzewany kotlet sprzed kilku lat. Nic nowego. Okna jakich wiele. Lepiej dopłacić i kupić coś na topie.

#26 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:27:57

Jakie macie opinie o oknach słupskiej firmy m&s ? Czy mają dobry montaż ? Jaka jest ich jakość ? czy warto wydać tyle pieniędzy na te okna ?

• Niestety bardzo się zawiodłem na firmie MS. Kupiłem rok temu duże okno 275 x 275 HS, niestety pod koniec lutego miałem włamanie do domu i zostało uszkodzone, prawdopodobnie mechanizm. Do dnia dzisiejszego nie mogę się się doprosić o pomoc i wymianę. Radzę się zastanowić nad zakupem okien z ich produkcji, w wypadku problemów zero pomocy !!!

• Nie polecam !!!

Dodaj komentarz

#27 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:29:13

To już nie to co kilka lat temu. Ostatnia nowość to odgrzewany kotlet sprzed kilku lat. Nic nowego. Okna jakich wiele. Lepiej dopłacić i kupić coś na topie.

• Niestety bardzo się zawiodłem na firmie MS. Kupiłem rok temu duże okno 275 x 275 HS, niestety pod koniec lutego miałem włamanie do domu i zostało uszkodzone, prawdopodobnie mechanizm. Do dnia dzisiejszego nie mogę się się doprosić o pomoc i wymianę. Radzę się zastanowić nad zakupem okien ich produkcji, w wypadku problemów zero pomocy !!!

Dodaj komentarz

#28 ~Makaron~

~Makaron~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 19:35:47

Kasę zarabiają na sprzedaży nowych okien a nie na naprawie. Naprawa jest kłopotem i niema zwyczajnie czasu bo lepiej montować kilka okien niż naprawiać szrota za kilka groszy. Dobrą firmę poznać potym jak działa serwis pogwarancyjny. 

Niestety mam wrażenie, że długo poczekasz na naprawę Lepiej kup nowe okno u konkurencji. Wyjdzie taniej i szybciej.

#29 ~Janusz Fzg~

~Janusz Fzg~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:38:52

Takie pytanie do znawców tematu. Czy okna dostarczone i zamontowane podlegają reklamacji jak się na nich odkryje uszkodzenia po kilku dniach od montażu? Chodzi o uszkodzenia okleiny rysy i wgnioty oraz rys na szybach? Salon twierdzi, że po kilku dniach od odbioru to się nie liczy . :( Jak to jest ?

#30 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2019 - 10:55:07

Nie polecam a wręcz odradzam. Firma mało kompetentna. Wszystko jest w porządku do chwili kiedy wpłacamy pieniadze, pozniej zaczynaja się schody. Towar może okazać się inny niz zamawialiśmy tj. kolor okna. Słaby montaż, nie dokładny. System reklamacyjny w tej firmie to tylko nazwa - brak reakcji.

A gdzie zamawialiście ?

#31 ~Mietek~

~Mietek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 20:55:59

Ludzi byle tylko nie Salamander.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:23:30

nie znam tej firmy, od siebie mogę polecić inter-house.co.uk

#33 ~Okna~

~Okna~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 13:39:27

Ludzi byle tylko nie Salamander.

To prawda to taka wersja dla tych co nie mają kasy a chcą udawać, że kupili coś markowego.

#34 ~Macek~

~Macek~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 20:48:45

Salamander He he he. Oj bidoki bidoki.

#35 ~Adam Jonkisz~

~Adam Jonkisz~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 11:26:11

Coś mi się obiło o uszy odnośnie tej firmy ale nie są bardzo długo na rynku chyba nie? ;) Ciężko mi się wypowiedzieć na ich temat bo nie znam nikogo kto ma od nich okna. Gdy my kupowaliśmy swoje kilka lat temu to pytaliśmy rodzinę, znajomych o to gdzie zamawiali, jakie są ich doświadczenia itd. Większość osób poleciła nam Oknoplast i właśnie u nich zamówiliśmy okna do naszego domku :) Nie przypominam sobie niczego negatywnego związanego z oknami, czy współpracą ze sklepem, który nam je sprzedał. Wszystko na plus. 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 11:21:40

Nie znam tej firmy, ja kupowałam od internationalwindows.pl, polecam!

#37 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 15:09:33

Nie polecam firmy ms więcej niż okna ze słupska! Nie wywiązują się z umówionego terminu, okna nie są solidnie wstawione, brak sylikonow na zewnątrz, woda wlatuje do środka, po wielu prośbach żeby ktoś coś z tym zrobił nie odbierają telefonów, jak już się dodzwoniłam to w ogóle nie wyrażają chęci naprawy, jak dla mnie totalna porazka, okna słabej jakości! Nie wspomne o braku kultury osobistej p. Rafała który wmawia ludziom czegoś co nie miało miejsca! Podczas remontu dogadywal sie z osoba która robiła mi remont a nie ze mną... NIE POLECAM!!!!

#38 ~Tomek82~

~Tomek82~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:29:23

Nie polecam firmy ms więcej niż okna ze słupska! Nie wywiązują się z umówionego terminu, okna nie są solidnie wstawione, brak sylikonow na zewnątrz, woda wlatuje do środka, po wielu prośbach żeby ktoś coś z tym zrobił nie odbierają telefonów, jak już się dodzwoniłam to w ogóle nie wyrażają chęci naprawy, jak dla mnie totalna porazka, okna słabej jakości! Nie wspomne o braku kultury osobistej p. Rafała który wmawia ludziom czegoś co nie miało miejsca! Podczas remontu dogadywal sie z osoba która robiła mi remont a nie ze mną... NIE POLECAM!!!!

Coraz gorzej Na innych forach w ostatnim czasie też pojawiło się wiele negatywnych informacji a szkoda bo kiedyś były to całkiem fajne okna ale teraz jak widać wesoło już nie jest.

#39 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 09:46:36

Zapraszam Panią Katarzynę do kontaktu bezpośrednio ze mną.

Piotr Nadolny (+48 608 590 980). Jestem Dyrektorem Handlowym i chętnie pomogę w rozwiązaniu problemu.

Coraz gorzej Na innych forach w ostatnim czasie też pojawiło się wiele negatywnych informacji a szkoda bo kiedyś były to całkiem fajne okna ale teraz jak widać wesoło już nie jest.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych