Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna m&s opinie

okna m&s opinie 2017 okna m&s słupsk okna m&s gdzie kupić okna m&s opinie

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 18:14:40

Jakie macie opinie o oknach słupskiej firmy m&s ? Czy mają dobry montaż ? Jaka jest ich jakość ? czy warto wydać tyle pieniędzy na te okna ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 00:25:07

Jakość bardzo dobra, ciężkie masywne okna. Nie wydmuszki jak niektórej konkurencji. Okucia (mechanika) firmowa - zagraniczna. 

#3 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 09:32:21

Jakie macie opinie o oknach słupskiej firmy m&s ? Czy mają dobry montaż ? Jaka jest ich jakość ? czy warto wydać tyle pieniędzy na te okna ?

Ja jestem zadowolona. Jakość wykonania bardzo dobra, jednak niedawno w jednym z okien, między szybami zauważyłam ŁUPINĘ OD SŁONECZNIKA, Nie wiem jak to się stało, że ona tam się znalazła ale wygląda na to, że któryś z pracowników M&S skubał w pracy słonecznik ! :blink:

#4 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 09:32:54

Ja jestem zadowolona. Jakość wykonania bardzo dobra, jednak niedawno w jednym z okien, między szybami zauważyłam ŁUPINĘ OD SŁONECZNIKA, Nie wiem jak to się stało, że ona tam się znalazła ale wygląda na to, że któryś z pracowników M&S skubał w pracy słonecznik ! :blink:

#5 ~Majk~

~Majk~
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 11:20:30

Ja bym nie chciał okien za takie pieniądza z łupinami słonecznika pomiędzy szybami  :unsure:

#6 ~Roan~

~Roan~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 05:25:44

Nie polecam a wręcz odradzam. Firma mało kompetentna. Wszystko jest w porządku do chwili kiedy wpłacamy pieniadze, pozniej zaczynaja się schody. Towar może okazać się inny niz zamawialiśmy tj. kolor okna. Słaby montaż, nie dokładny. System reklamacyjny w tej firmie to tylko nazwa - brak reakcji.

#7 ~MarianGD~

~MarianGD~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 11:48:36

Coraz więcej widzę negatywnych opinie o oknach M&S a teraz ta szkoda bo kiedyś mieli lepsze. :(

#8 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 16:10:07

Nie polecam oddziału M&S z ul. Wojska Polskiego i pracownika Jarosława Pukiełko. Rolety jak zamontował to nieraz odklejają się prowadnice na co polecił klej Kropelka. Poza tym same objeżdżają i są krzywo zamontowane. Ekipa montażowa okien to taka sobie. Teraz żałuję, że wszystko nie zostało być może należycie przypilnowane. Weseli panowie, szkoda że po czasie wiatr hula. Nie wiadomo czy wina ich  ***owego montażu czy też jakość okien nie poraża bo są w różnych miejscach przewiewy, w nie jednym i nie dwóch miejscach..... Ogólnie porażka na całej linii. 

#9 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 20:53:45

Klient płaci grosze bo się targuje, a potem dla rabatu reklamuje .Uważam, że ta firma nie powinna się ugiąć pod presją szantażu internetowego coraz częściej modnego wśród tzw klientów roszczeniowych 

#10 ~anty Biedroń~

~anty Biedroń~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 18:21:03

Klient płaci grosze bo się targuje, a potem dla rabatu reklamuje .Uważam, że ta firma nie powinna się ugiąć pod presją szantażu internetowego coraz częściej modnego wśród tzw klientów roszczeniowych 

roszczeniowy to był twój ojciec jak ciebie robił haha  :lol:

#11 ~Joooo~

~Joooo~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 21:48:22

roszczeniowy to był twój ojciec jak ciebie robił haha  :lol:

Niezły poziom klienta :(

#12 ~Jasiek~

~Jasiek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:49:20

Sam masz niezły poziom .

#13 ~Wiśnia~

~Wiśnia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 05:31:36

Oglądałem okna alulook Mają udawać aluminiowe Jednak wszystkie aluminiowe jaki widziałem mają łączenie ram pod kątem 45 a nie 90 jak jest  w tych oknach. Piszą, że są to okna 7 komorowe  Ja tam widzę tylko 6. ?

#14 ~Kowal~

~Kowal~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 18:50:55

Okna m&s to nie są złe okna ale taż nie pierwsza liga .są takie jakie były kilka lat temu a czasy i standardy się zmieniają wiele firm je wyprzedza i to znacznie jedyna zaleta, że są od tych firm trochę tańsze ale to wg mnie nie kompensuje niedociągnięć generalnie lepiej te parę groszy dopłacić do czegoś lepszego z dłuższą gwarancją i lepszym serwisem niż ten jaki opisują opinie kilka postów wyżej.

#15 ~MagdaGd~

~MagdaGd~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 20:47:02

Czy to prawda, że gwarancja jest uzależniona od płatnych corocznych przeglądów okien przez serwis dystrybutora ?

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 08:28:44

Prawda a jak kupujesz samochód to w okresie gwarancji przeglądy masz darmowe czy płatne ?

#17 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 08:55:23

Przestrzegam przed firmą MS dajcie lepiej datki na schronisko. Montaż na siłę jeśli zrobią za małe dokręcają potem okna się nie domykają producent zrzuca winę na montaż, montaż na producenta. Nie poczuwają się do napraw. UWAGA NA FIRMĘ M&S OKNA nie dajcie się nabić w butelkę.

#18 ~Monter~

~Monter~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 19:13:56

Większość producentów zawsze stara się zwalić winę na montaż okien samemu się wybielając . A dobre okna są regulowany na fabryce przed pakowaniem i spełnia swoje zadanie jeśli tylko jest pion, poziom i przekos . Na innych forach w ostatnim czasie czytałem podobne opinie  do tej zamieszczonej przez Anię. Całe szczęście są inne bardziej znane firmy co nie topią swoich montażystów .

#19 ~My opinie~

~My opinie~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 15:48:22

Przestrzegam przed firmą MS dajcie lepiej datki na schronisko. Montaż na siłę jeśli zrobią za małe dokręcają potem okna się nie domykają producent zrzuca winę na montaż, montaż na producenta. Nie poczuwają się do napraw. UWAGA NA FIRMĘ M&S OKNA nie dajcie się nabić w butelkę.

Coraz gorsze opinie czytam od kilku miesięcy na różnych forach o tych oknach . Szkoda .

#20 ~OknaOpinie~

~OknaOpinie~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2019 - 20:58:40

Mnie zastanawia jedno.

Czemu dostając ofertę tęj firmy niema wydrukowanej deklaracji CE pod każdym z okien ? Wiadomo, że współczynniki są zależne od konkretnych wymiarów, rodzaju zbrojenia, ramek dystansowych, profili, szyb i wielu innych czynników. Natomiast pokazują badanie dla okna referencyjnego a takiego okna nikt z nas nie zamawia . Jak dla mnie to taki myk handlowy mający na celu sugerowanie kupującemu, że ma super parametry .Co nijak ma się do rzeczywistości. 

Powinniśmy się domagać aby pod każdym oknem w ofercie jakie wyceniamy były takie dane jak Uw, Rw, Lt, solar faktor g, klasa szczelności okien itp . A nie tylko dołączone porównanie z oknem ich największej konkurencji ( powszechnie znanej marki wysokiej reputacji, której się boją najbardziej ) na podstawie porównania nie tych samych okien, a tym bardziej nie tych co się chce zamówić. :)

Warto też sprawdzić warunki gwarancji czy czasem nie są ograniczone koniecznością płatnych przeglądów.

Sprawdzić też warto parametry grubości profili czy czasem nie podają grubości złożenia skrzydła z ościeżnicą, a nie grubości ramy jak jest przyjęte w branży 

Generalnie nie dajcie się zrobić w balona i obyście niebyli przedmiotem drwin handlowców po podpisaniu umowy jak was zbajerowali i skasowali konkurencję .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych