Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

169 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~ludzie hejtują bez pojęcia~

~ludzie hejtują bez pojęcia~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 20:29:59

Masz od la

t i po latach naszło cię aby je zachwalać ? :) Super .Ja mam szlifierkę kątową od lat i dzisiaj mnie naszło aby ją zachwalić :) Chodzi super tylko tarczki trzeba wymieniać nie rozumiem tych co na tę szlifierkę narzekają Na co konkretnie ? :)

Temat ktoś założył z zapytaniem co ludzie sądzą na temat okien Drutex. Czego tu nie rozumiesz? Julek właśnie odpowiada co sądzi o nich po wieloletnim użytkowaniu.  Czasem warto trochę pomyśleć zanim się npisze. Pozdrawiam!

#162 ~Bartek Eko okna~

~Bartek Eko okna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:36:40

Okna spełniają moje Wymagania, ale wiarygodność firmy podważa niewywiazywanie się z terminu dostaw. Firma deklaruje się do 2 tygodniowego terminu A mijają 3 tygodnie a tu nawet nie ma nadzieji na dostawę. Już raz zamawialem w zeszłym roku i tak samo mnie potraktowano. Musiałem. Kilka razy wydzwaniac do firmy i znowu spotyka mnie ta sama sytuacja.Firma obraca moimi pieniędzmi a ja nie mogę skończyć budowy domu bo okien brak!!! A takie piękne reklamy i obietnice

#163 ~Eko okna~

~Eko okna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:39:54

Witam Pracuje w Eko Okna jestem kierowca.Eko przejmuje 30%klijentow Drutexu wlasnie z takich powodow.beznadziejna komunikacja z firma i dziadostwo wykonania.Sami klijenci to mowia

#164 ~Eko okna~

~Eko okna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:43:51

Sprawdz Eko Okna

#165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 11:11:22

zerknij na ofertę internationalwindows.pl

#166 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:49:37

Mam firme budowlana i cztery razy skladalem zamowienia i za kazdym razem cos
To inny kolor okna a to zawiasy biale w czarnej ramie a to braki w okuciach
Zmieniam dostawce ,mam ich dosyc

#167 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 08:54:26

Drutex to słaba firma. Już na etapie produkcji dopuszczają się "niedoróbek". Gdzie jakaś kontrola jakości skoro klient otrzymuje okno z usterką. Siła firmy to również serwis i szybkość usunięcia usterki...proszę spróbować dodzwonić się...matnia. Nawet jeśli to się uda to i tak jakakolwiek rzeczowa decyzja trwa zbyt długo. W tej chwili 2 tygodnie bez reakcji. Gdyby na okno nie czekało się tyle czasu ( 6 tygodni) skorzystałbym z prawa zwrotu towaru. Koszmar

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:25:16

Moderatorzy na tym forum są idiotami - szczególnie Yktorn i smakosz.

#169 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 13:10:46

Witam okien drutex nie polecam. Zakupione w Majster Gryfice . Po pierwsze długi czas oczekiwania, po drugie faktura wystawiona na montaż stolarki okiennej brak mowy o oknach, po trzecie okna parują z zewnątrz,i w środku domu skrapla sie woda na ramach i na szybie ( okna 3 szybowe z pakietem ciepły parapet ). Woda leje sie przez odpływy zewnętrzne, mamy sople jak przymrozi. Reklamacja złożona 21.10.2018 mejlowo brak odzewu.
Z oknami jest coraz gorzej , grzyb rośnie na uszczelkach. W domu mam wentylacje oczywiście

Witam.Niestety potwierdzam fakt problemu ze złożoną reklamacją.Mam ten sam problem - Pan Szczepański udaje ,że nic się nie dzieje a sam Drutex odbija piłeczkę mówiąc ,że nie pomogą bo nie są stroną tylko Majster Gryfice.NIE POLECAM współpracy z nikim kto reprezentuje Drutex.

#170 ~Gość Opinie~

~Gość Opinie~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 17:49:09

Takie wpisy nie zaszkodzą Drutexowi. Na niskie ceny zawsze będzie Klient liczący, że jemu się uda kupić dobrze i tanio. Niska cena kusi wielu i z tego powodu mogą mieć takich krzykaczy jak ty w d..ie. Jak nie chcesz kupować to przyjdą inni a potem jeszcze inni a po nich następni i następni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych