Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

164 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~ludzie hejtują bez pojęcia~

~ludzie hejtują bez pojęcia~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2019 - 20:29:59

Masz od la

t i po latach naszło cię aby je zachwalać ? :) Super .Ja mam szlifierkę kątową od lat i dzisiaj mnie naszło aby ją zachwalić :) Chodzi super tylko tarczki trzeba wymieniać nie rozumiem tych co na tę szlifierkę narzekają Na co konkretnie ? :)

Temat ktoś założył z zapytaniem co ludzie sądzą na temat okien Drutex. Czego tu nie rozumiesz? Julek właśnie odpowiada co sądzi o nich po wieloletnim użytkowaniu.  Czasem warto trochę pomyśleć zanim się npisze. Pozdrawiam!

#162 ~Bartek Eko okna~

~Bartek Eko okna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:36:40

Okna spełniają moje Wymagania, ale wiarygodność firmy podważa niewywiazywanie się z terminu dostaw. Firma deklaruje się do 2 tygodniowego terminu A mijają 3 tygodnie a tu nawet nie ma nadzieji na dostawę. Już raz zamawialem w zeszłym roku i tak samo mnie potraktowano. Musiałem. Kilka razy wydzwaniac do firmy i znowu spotyka mnie ta sama sytuacja.Firma obraca moimi pieniędzmi a ja nie mogę skończyć budowy domu bo okien brak!!! A takie piękne reklamy i obietnice

#163 ~Eko okna~

~Eko okna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:39:54

Witam Pracuje w Eko Okna jestem kierowca.Eko przejmuje 30%klijentow Drutexu wlasnie z takich powodow.beznadziejna komunikacja z firma i dziadostwo wykonania.Sami klijenci to mowia

#164 ~Eko okna~

~Eko okna~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:43:51

Sprawdz Eko Okna

#165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2019 - 11:11:22

zerknij na ofertę internationalwindows.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1