Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

169 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 18:48:45

Ja nie polecam. Okna zamontowane 4 lata temu  zaczynają się same otwierać ( balkonowe) po 3 wizytach 2 różnych serwisów "autoryzowanych" do miesiąca po regulacji to samo. Problem zakończył się przybiciem gwoździem na chama skrzydła do  kwatery okno do wywalenia przy najbliższym remoncie. Nie polecam tej firmy sprzedać to jasne pewnie ...  ale serwisu brak jak wszystko teraz przecież.

Wymienili ci te okna?

#142 ~ARKADIUSZ~

~ARKADIUSZ~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 09:54:03

DRUTEX TO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH PRODUCENTÓW  W EUROPIE

70 % PRODUKCJI WYJEŻDŻA ZA GRANICĘ ,MAJĄ SPRZĘT I MASZYNY NIEOSIĄGALNE DLA 95 % FIRM . MAM U SIEBIE ICH OKNA  JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.

WG MNIE ZŁE OPINIE O DRUTEX  WYNIKAJĄ Z NIEWIEDZY I ZAZDROŚCI KONKURENCJI

ORAZ Z ZŁEGO MONTAŻU . SZUKAJCIE FIRM KTÓRE ISTNIEJĄ DŁUŻSZY CZAS NA RYNKU

I SPRZEDAJĄ ICH TOWARY . 

#143 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 10:51:59

DRUTEX TO JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH PRODUCENTÓW  W EUROPIE

70 % PRODUKCJI WYJEŻDŻA ZA GRANICĘ ,MAJĄ SPRZĘT I MASZYNY NIEOSIĄGALNE DLA 95 % FIRM . MAM U SIEBIE ICH OKNA  JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.

WG MNIE ZŁE OPINIE O DRUTEX  WYNIKAJĄ Z NIEWIEDZY I ZAZDROŚCI KONKURENCJI

ORAZ Z ZŁEGO MONTAŻU . SZUKAJCIE FIRM KTÓRE ISTNIEJĄ DŁUŻSZY CZAS NA RYNKU

I SPRZEDAJĄ ICH TOWARY . 

Czyli taka masówka?  Dobroplasty i Eko-okna produkują jeszcze więcej i to prawie wszystko na eksport ale do cudów techniki nie należą :) W cieplejszej europie przechodzą takie okna bo np we Francji czy Anglii chodzi tylko oto aby nie wiało i było taniej . W Polsce okna muszą być ciepłe, szczelne i generalnie dobre .

#144 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 17:29:59

Radzę się trzymać z daleka od tych okien, w jednym na gwarancji pękła rama na łączeniu,ale reklamacja uznana,poza tym okien nie idzie wyregulować,albo trzeba by to było robić raz w tygodniu. Źle zaprojektowana rama w oknie z dodatkową trzecią uszczelka ponieważ nie ma tam odprowadzania wody i woda zamiast wylatywać kanałami na zewnątrz wlewa się do środka, musiałem sobie nawiercać otwory w ramie żeby woda się wylewała na zewnątrz. Ogólnie okna liche bardzo elastyczne i strach je otwierać.

#145 ~ewelina89222~

~ewelina89222~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 10:56:34

Trafiłam do tego wątku, ponieważ też właśnie chciałabym się zdecydować na jakies dobre okna i najwięcej dobrych opinii słyszałam właśnie o firmie Drutex. Orientujecie się może, czy wykonują oni również okna na zamówienie? Czy takie okna można sobie u nich wykonać? Jak myślicie?

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 12:02:46

AROGANCJA I BRAK KULTURY ! 

tyle można napisać o firmie Drutex

jest fajnie dopóki nic się nie dzieje. Pękła mi szyba w dużym oknie, zgłosiłam reklamację, wysyłając zdjęcia. Opinia producenta - uszkodzenie mechaniczne, nikt szyby nie pooglądał, pęknięcie od samej uszczelki, zero odprysków, a oni piszą uszkodzenie mechaniczne bez żadnego uzasadnienia.  

Także firma dobra ,dopóki nic się nie zacznie dziać. Gwarancja = żadna gwarancja. 

#147 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 08:40:42

A jak pęknie ci lustro lub szyba w samochodzie sama to ci uznają reklamację ?

#148 ~rtr~

~rtr~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 13:18:16

W Krakowie okna Drutex weźmiesz od safedoor.pl/p/117-okno-balkonowe-dwuskrzydlowe-slupek-staly. Według mnie najlepsza opcja, bo sporo rabatów wpada, nawet do 20%. Porównywałem i w sezonie remontowym takich obniżek nigdzie nie spotkałem. Bardzo dokładnie podają dane techniczne z uwzględnieniem spraw energooszczędnych. A jak czegoś potrzebujesz to od ręki odpowiadają.

#149 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 20:12:28

Ile kosztuje teraz metr najtańszej siatki leśnej ogrodzeniowej firmy Drutex ?

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:32:03

mi sie podobaja okna z firmy inter-house.co.uk. wie ktos moze czy sa solidne?

#151 ~abn~

~abn~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 12:51:10

Jestem architektem wnętrz i często zdarza mi się współpracować z salonem przy ul. Grucha 10, marka Okno Plus ogólnie. Wielu klientów teraz stawia na pełne przeszklenia, tylko z delikatnymi łączeniami, praktycznie niewidocznymi i u tego producenta można coś takiego właśnie dostać w normalnych stawkach. Dobre wsparcie poza tym mają dla biur projektowych, więc tym bardziej polecam.

#152 ~Malgorzata~

~Malgorzata~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:26:06

Nie polecam firmy Drutex,nie dotrzymuja s

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 22:30:39

Oszuści,zły montaż,4 mc czekam na poprawki,okna zlee

#154 ~henrykk~

~henrykk~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 13:43:00

Wzięliśmy okna drewniano-aluminiowe z drutexu. Mają dobrą dźwiękoszczelność, są energooszczędne, ładnie się prezentują, bardzo elegancko, pasują do naszego domu. nie mam zastrzeżeń.

#155 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 13:46:46

Jak robią je tak jak pcv to ja dziękuję

#156 ~Retro~

~Retro~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 21:29:06

Twój komentarz kiepsko świadczy o twojej inteligencji, a co miał po jednym dniu opinię napisać o tych oknach, to chyba dobrze że po latach okna nadal są ok.

#157 ~Michu~

~Michu~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 09:33:39

My z żoną byliśmy wczoraj w Czempiniu oglądać okna i też nie mamy zastrzeżeń.
Byliśmy ogólnie w kilku firmach oglądać okna różnych producentów (oknoplast, profile weka, wital i właśnie drutex).
Wszystkie okna 7 komorowe, zestaw 3 szynowy półka Premium bym powiedział.
Jesteśmy zaskoczeni, gdyż jeśli chodzi o cenę to drutex wychodzi na tle pozostałych firm najdrożej, ale zarazem oferuje dosyć dobre parametry izolacyjności i sam profil bardzo ładnie wygląda.
Dla naszego domu ceny zestawu okien wraz z roletami kształtują się na poziomie 38-48tys (14okien w tym 4 łuki). Wszystkie okna dużych gabarytów.
Doradca był "zyciowy" i po jego namowie z kilku zbędnych opcji zrezygnujemy aby zyskać kilka ważniejszych w podobnej cenie.
Jeszcze oczywiście będziemy negocjować z każdym, aczkolwiek po tych wizytach skłaniam się do okien drutex.

#158 ~gosc44~

~gosc44~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 15:24:10

My z żoną byliśmy wczoraj w Czempiniu oglądać okna i też nie mamy zastrzeżeń.
Byliśmy ogólnie w kilku firmach oglądać okna różnych producentów (oknoplast, profile weka, wital i właśnie drutex).
Wszystkie okna 7 komorowe, zestaw 3 szynowy półka Premium bym powiedział.
Jesteśmy zaskoczeni, gdyż jeśli chodzi o cenę to drutex wychodzi na tle pozostałych firm najdrożej, ale zarazem oferuje dosyć dobre parametry izolacyjności i sam profil bardzo ładnie wygląda.
Dla naszego domu ceny zestawu okien wraz z roletami kształtują się na poziomie 38-48tys (14okien w tym 4 łuki). Wszystkie okna dużych gabarytów.
Doradca był "zyciowy" i po jego namowie z kilku zbędnych opcji zrezygnujemy aby zyskać kilka ważniejszych w podobnej cenie.
Jeszcze oczywiście będziemy negocjować z każdym, aczkolwiek po tych wizytach skłaniam się do okien drutex.

Pokaż certyfikaty na te parametry ale nie te czeskie czy słowackie co potwierdzają jedynie arytmetykę obliczeļ a nie badań :)

#159 ~mariuszwolski~

~mariuszwolski~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 22:45:45

No nie powiedziałbym.. Posiadam ich okna zarówno w domu jak i w mieszkaniu już ponad 5 lat i żadnych wad nie zaobserwowałem. Jeżeli mieliście od początku wadę fabryczną, to wystarczyło zgłosić to do producenta. Moje póki co są jak najbardziej w porządku. Absolutnie brak problemów z jakością wykonania jak i samą szczelnością.

#160 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 10:34:17

Te negatywne opinie to prawda niestety.. też trafiłam na drutex, że taki świetny, ale to nie są najtańsze okna! Najtańsze byłyby odczuwalnie tańsze.
Jakość wykończenia.. obawiam się co będzie dalej :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych