Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

169 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 01:02:59

Żona ładna kobieta.a kochanka pewnikiem brzydka.ale młoda i forsę kocha.A za 10 lat on zdechnie.a kochanka będzie mogła dokazywać za pieniądze rodziny

#122 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 12:40:34

Tragiczne okna źle wykonane nie polecam, gdy się prosisz żeby co uszkodził zrobili to niestety ale jest ciężko się doprosic

#123 ~bobs budowniczy~

~bobs budowniczy~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 22:05:57

i to ze pokrzywilo slupki pionowe to wina okien? heh.... albo montazysci za ciasno zrobili, albo ci nadproze siada... to juz do murarzy:D

jeśli możesz to bardzo proszę o wysłanie zdięć do mnie zdjęć ponieważ w u mnie w trzech oknach po roku pokrzywiło słupki pionowe w oknach balkonowych.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2019 - 12:55:48

ja swoje drzwi kupowałam u gerde.pl i nie mam zastrzeżeń

#125 ~Sezar~

~Sezar~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:58:23

Gdyby Polacy wymienili okna choć na Drutex to smog spadłby o 60%, ktoś pisze o montażu uszczelek w narożach, fakt są założone na półokrągło ale są szczelne i siedzą mocno,osobiście sprawdzałem. Pakiet iglo 5 trzy szyby to już jest dobre okno a jak ktoś ma pieniądze to może zmówić Energy. Doradzam okna z kolorem ,są mniej zimne niż białe, białe dobre są do Italii.

Polać Temu Panu

#126 ~goooooo~

~goooooo~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 06:41:15

Polać Temu Panu

Autopromocja nie hańbi :)

#127 ~Irek~

~Irek~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 08:05:29

Dobre okna mam 8 lat i wszystko jest ok

#128 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 19:00:03

ja kupowałam od firmy gerde.pl i uważam, że są bez zastrzeżen

#129 ~emilia00202~

~emilia00202~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 21:47:20

Również chętnie dowiem się czegoś na temat tych okien, ponieważ właśnie nad firmą Drutex się zastanawiamy. Opinii w sieci jest bardzo dużo, ale zdecydowanie większość z nich jest bardzo pozytywna. Osoby oceniają dobrą jakość i wykonanie okien.

#130 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 19:47:04

Również chętnie dowiem się czegoś na temat tych okien, ponieważ właśnie nad firmą Drutex się zastanawiamy. Opinii w sieci jest bardzo dużo, ale zdecydowanie większość z nich jest bardzo pozytywna. Osoby oceniają dobrą jakość i wykonanie okien.

HaHA HA :)

Autopromocja nie hańbi :)

#131 ~Robert Sz~

~Robert Sz~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 19:53:41

No przyjacielu na DruteX musisz uważać - ja zamontowałem okna 3 - szybowe iglo i lipa - cos popierniczyli z uszczelkami zewnętrznymi. I jak pada intensywny deszcz to widać przecieki - niby nic ale od wewnątrz widać w tych miejscach smugi. Reklamowałem w Sławnie bo tam mieszkam u Święcickiego i w sierpniu minie 2 lata i -- wielkie G. Była ekipa z Drutexu zobaczyli co jest wymienili 1 uszczelkę z której jestem zadowolony. ale przez 1 1/2 więcej nikt sie nie pojawił. I co mam sądzić. Wymieniłem 6 okien w tum 2 balkonowe za ponad 10 tysi i mogę ich pocałować maja to w wiekiej D. Robert Selestowski Sławno ul Zielopna 3 jak by co. 

#132 ~julka7877~

~julka7877~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 07:36:17

A ja zazwyczaj spotykam się z dobrymi opiniami jeśli chodzi o firmę Drutex i to zazwyczaj są opinie osób, z którymi rozmawiam na żywo, bo mamy wielu znajomych, którzy budowali swoje domy i o ile dobrze pamiętam, to większość z nich korzystała z usług tej firmy.

#133 ~tremmppi~

~tremmppi~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 22:06:58

U mnie również pozytywnie doświadczenia związane z oknami Drutexu.. U nas w mieszkaniu, tak samo u rodziców są Drutexy i nic się nie dzieje. Szczelność nadal na takim samym poziomie jak na początku, trzymają się dobrze i solidnie. Ci co narzekają to zgaduję, że tych okien nawet na oczy nie widzieli

#134 ~jurek0202~

~jurek0202~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 11:14:39

Podzielam osoby, które mają pozytywne opinie na temat firmy Drutex, ponieważ uważam, że ich jakość w stosunku do ceny jest bardzo odpowiednia. Warto sprawdzić wszystkie oferty i sobie porównać, ale myślę, że jeśli to sprawdzicie, to będziecie mieli bardzo podobne opinie.

#135 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 13:16:05

Jak te okna wyglądają tak jak na ekspozycji u dystrybutorów to ja za nie dziękuję Od razu widać, że to okna dla ubogich.

#136 ~jooo22~

~jooo22~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 19:04:35

Witam okien drutex nie polecam. Zakupione w Majster Gryfice . Po pierwsze długi czas oczekiwania, po drugie faktura wystawiona na montaż stolarki okiennej brak mowy o oknach, po trzecie okna parują z zewnątrz,i w środku domu skrapla sie woda na ramach i na szybie ( okna 3 szybowe z pakietem ciepły parapet ). Woda leje sie przez odpływy zewnętrzne, mamy sople jak przymrozi. Reklamacja złożona 21.10.2018 mejlowo brak odzewu.
Z oknami jest coraz gorzej , grzyb rośnie na uszczelkach. W domu mam wentylacje oczywiście

Szkoda:( 

#137 ~Adonis~

~Adonis~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 12:16:47

Masz od la

t i po latach naszło cię aby je zachwalać ? :) Super .Ja mam szlifierkę kątową od lat i dzisiaj mnie naszło aby ją zachwalić :) Chodzi super tylko tarczki trzeba wymieniać nie rozumiem tych co na tę szlifierkę narzekają Na co konkretnie ? :)

A kiedy ma chwalić? zaraz po zamontowaniu?

#138 ~MaciejPOZ~

~MaciejPOZ~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 19:50:58

Niestety problem zgłaszałam na pismie 2 krotnie. I twierdzą że to mechaniczne uszkodzenie co jest bzdurą totalną.Okleina odkleja się na 5 oknach z czego 12 miałam zakupionych.

Mam pytanie wymienili ci w końcu okna z odklejającą się okleiną ?

#139 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 14:22:47

Większość zwolenników twierdzi ,żę są tanie .Moim zdaniem idealne dla osób otaczających się tylko najtańszymi przedmiotami w swoim życiu ( używane samochody ,żony z odzysku , ogród obsiany tym co można wykopać w pobliskim lesie za darmo ,dach z blachy na dachy, garaż zaadoptowany na salon bo szkoda miejsca na używany samochód co może stać pod wiatą za 1 tys zł)
Moim zdanie dobrze, że takie okna są produkowane dzięki nim wiele osób stać na jakiekolwiek okna i kogą zamknąć SZ. To też wielki rynek ponad połowa narodu szuka tylko najtańszych rozwiązań aby tylko zamieszkać we własnym domu czemu niema co się dziwić.

#140 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 11:07:26

Drodzy użytkownicy piszecie takie bzdury na temat tej firmy. Okna super polecam Paweł . A Ty kolego co piszesz takie pomówienia zacznij pisać książkę będzie super :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych