Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Niezadowolony~

~Niezadowolony~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 16:32:56

Dodam ze zacieki zrobily sie po 6 miesiacach od zamontowania. Po montazu okna byly myte.

#82 ~Niezadowolony~

~Niezadowolony~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 16:36:56

Dodam ze zacieki zrobily sie po 6 miesiacach od zamontowania. Po montazu okna byly myte.

#83 ~Monter~

~Monter~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 19:02:12

A co ty myślisz, że kupując okna kupiłeś sobie pomywaczy do utrzymania ich w czystości ?.Co się dzieje, że ludzie płacący najmniej ( okna tej firmy są w niskiej cenie ) są najbardziej roszczeniowi ?

#84 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 07:41:30

Co kraj, to obyczaj, a co klient, to inne zdanie. Ja nie mam powodów do narzekania. Też kupiliśmy z mężem dwa lata temu w słupskim oddziale Drutex-u okna i rolety i spisują się rewelacyjnie - jakoś super, nic złego się z nimi nie dzieje itd. Polecam.

#85 ~Grzesiek~

~Grzesiek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 07:48:46

Nie polecam firmy drutex ściema i robienie glupkow z ludzi. To 5 lat gwarancji nie obejmuje nic. Zachęcają ludzi 5 latami gwarancji a i tak żadnej gwarancji nie uznają. Nasze okna się rozklejaja po 3 latach nie z naszej winy a o gwarancji nie ma mowy. Nawet szkoda im na paliwo dla fachowca żeby przyjechał na budowę i spojrzał na okna opinie wydają na bazie zdjęć. Szkoda gadać, bym wystawiła zdjęcia naszych okien ale nie ma jak. Nie polecam

Ja zgłosiłem też reklamację, bo szyba pękła i jedno okno dziwnie się otwierało, ale temat został załatwiony w 3 dni - serwis przyjechał, wymienił szybę, wyregulował okno i wszystko w jak najlepszym porządku. Jeżeli okna się rozklejają po 3 latach (chociaż nie wiem jak to wygląda i czy to możliwe:)), to moim zdaniem walcz! Pozdrawiam.

#86 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 07:51:24

A co to politura? Też mam okna od nich, ale jakoś nic się nie dzieje z nimi, a słowa "politura" nawet nie znam:)

#87 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 07:54:35

Nie polecam firmy drutex ściema i robienie glupkow z ludzi. To 5 lat gwarancji nie obejmuje nic. Zachęcają ludzi 5 latami gwarancji a i tak żadnej gwarancji nie uznają. Nasze okna się rozklejaja po 3 latach nie z naszej winy a o gwarancji nie ma mowy. Nawet szkoda im na paliwo dla fachowca żeby przyjechał na budowę i spojrzał na okna opinie wydają na bazie zdjęć. Szkoda gadać, bym wystawiła zdjęcia naszych okien ale nie ma jak. Nie polecam

Ja miałem sytuację z druteksem, że po prawie 7 latach serwis przyjechał i naprawił temat okuć w dużych drzwiach balkonowych, więc chyba jednak nie olewają, tak jak piszesz. Zgłoś na piśmie temat i jakoś muszą zareagować. Jeżeli o nich chodzi, to ja wśród tych, co kupili od nich okna słyszę same pozytywne oceny.

#88 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 08:44:38

Niestety problem zgłaszałam na pismie 2 krotnie. I twierdzą że to mechaniczne uszkodzenie co jest bzdurą totalną.Okleina odkleja się na 5 oknach z czego 12 miałam zakupionych.

#89 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 08:51:30

Tylko zostaje sąd bo pismo pisałam i nawet odwołanie i upieraja się że to uszkodzenie mechaniczne. Z chęcią wysłalabym zdjęcia żeby każdy zobaczył co się dzieje.

#90 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 21:17:02

Montowalem okna Drutex w polnocnych niemczech cale osiedle, setki sztuk... Moja opinia  ze to szmelc, wypaczaja sie , nieszczelne.... Masa reklamacji, dla mnie to porazka, wstyd mi  bylo jak montowalem je z niemcami i sluchalem ich opini o polskim produkcie ale bylem przy tym i widzialem. Nie polecam, choc mi przykro ze tak duza firma z polski taki szmelc sprzedaje. Druga sprawa ze pazerni niemcy ida po taniosci i wciskaja swoim rodakom za ciezkie pieniadze taki szajs, jak to mowia 5lat i potem koniec gwarancji i zegnaj....

#91 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 11:26:30

Jeżeli firma produkuje jak mówi 7000 okien dziennie, to biorąc pod uwagę chociaż 0,1% okien, w których jest mniejsza lub większa wada, robi się 7 okien dziennie, a na miesiąc ponad 150. Trzeba tez pamiętać, że sporo wad wynika z montażu, a Drutex nie wykonuje montażu, tylko sprzedaje gotowy produkt.  Na takie fora jak to, trafiają - co naturalne - niemal sami niezadowoleni. Ci do których trafił dobry produkt, tego zazwyczaj nie komentują. Więc nie przesadzajmy z tym wyrabianiem negatywnej opinii jakiejkolwiek firmie, bazując na forach internetowych...

#92 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 20:21:33

Montowalem okna Drutex w polnocnych niemczech cale osiedle, setki sztuk... Moja opinia  ze to szmelc, wypaczaja sie , nieszczelne.... Masa reklamacji, dla mnie to porazka, wstyd mi  bylo jak montowalem je z niemcami i sluchalem ich opini o polskim produkcie ale bylem przy tym i widzialem. Nie polecam, choc mi przykro ze tak duza firma z polski taki szmelc sprzedaje. Druga sprawa ze pazerni niemcy ida po taniosci i wciskaja swoim rodakom za ciezkie pieniadze taki szajs, jak to mowia 5lat i potem koniec gwarancji i zegnaj....

Pamiętam jak mieli hasło reklamowe " najlepsze okna"   :)

#93 ~Lucjanno~

~Lucjanno~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2018 - 16:29:35

No nie wiem..ja mam okna Drutex od 3,5 roku i póki co ( odpukać ) żadnych problemów, więc nie wiem skąd takie opinie. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonania, czy szczelności

#94 ~NoIJest~

~NoIJest~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 20:19:50

Ja znam setki osób, a słyszałem o tysiącach co mają okna tej firmy od wielu lat i są bardzo zadowoleni . Jak z nimi się porozmawia po latach od zakupu to wręcz nie wyobrażają sobie innych okien w ich domach . Ja osobiście jak tylko się dorobię to napewno kupię okna z tej firmy bo wszyscy je mają więc będę miał i ja.

A i jeszcze jedno - najważniejszy jest montaż bo ci niezadowoleni to pewnie sami montowali zamiast skorzystać z wyszkolonych super spec grup turbo mega montażystów rekomendowanych przez ich dystrybutorów. Najwyższa jakość w najniższej cenie bo sami robią wszystko od podstaw jak Chiny Ludowe .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych