Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

164 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~waldek~

~waldek~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 07:39:16

AROGANCJA I BRAK KULTURY dostawa ma być za 2 tygodnie będzie za 4 tygodnie wpłata 100%

przy zamówieniu bo jak okna z bublem bądź defektem to kasę mają a tak klient by nie zapłacił zastanawiające jest to czy pracownicy tej firmy mają szkolenia jak źle traktować klientów ,reklamacje nim dojedzie serwisant ,, może będzie za miesiąc może za 6 miesięcy" i podstawa nim zamotujesz TO OGLĄDAJ badania robione w Czechach to prawda , to co opisuje jest wynikiem nie jednorazowego zakupu lecz kilku i stwierdzam ze są producenci którzy o niebo lepszy gwarantują serwis ,dostawy jak i sam towar

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2018 - 12:59:47

Ale o co ci chodzi ? Ta firma nie chce być dobra ponieważ ich Klienci oczekują jak najniższej ceny a to wymusza oszczędności na każdym etapie . Najpierw Klient chodzi i porównuję ceny wybiera drutex a oczekuję obsługi jak w mercedesie Ludzie albo tanio albo dobrze .Kupiłeś okna taniej niż u konkurencji to się ciesz a nie wybrzydzaj .

#43 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 09:17:43

Jest i tanio i dobrze. Właśnie wstawiłem okienka i naprawdę super!!!!! Nie brałem jakichś tam wypasionych, tylko z dwoma szybami, brązowe i naprawdę jakość w porządku. Co do terminu, to faktycznie obsuwa - miały byś w 2-3 tyg. przyjechały po 5-ciu, ale to jeszcze jakoś da się chyba przeżyć. Poza tym świadczy to o tym, ze mają aż tyle zamówień, że terminy się wydłużają. To w sumie dobrze o nich świadczy.

#44 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 14:25:15

Jest i tanio i dobrze. Właśnie wstawiłem okienka i naprawdę super!!!!! Nie brałem jakichś tam wypasionych, tylko z dwoma szybami, brązowe i naprawdę jakość w porządku. Co do terminu, to faktycznie obsuwa - miały byś w 2-3 tyg. przyjechały po 5-ciu, ale to jeszcze jakoś da się chyba przeżyć. Poza tym świadczy to o tym, ze mają aż tyle zamówień, że terminy się wydłużają. To w sumie dobrze o nich świadczy.

Ha Ha obsuwa też może świadczyć, że mogą mieć kłopoty z zaopatrzeniem .Obecnie profesjonalne firmy oferują terminy na poziomie 6 tygodni ale bez obsuw i klient wie na czym stoi i może sobie zaplanować dalsze prace bez niespodzianek . Co do standardu brąz i dwie szyby to już od wielu lat jest zastąpiony trzema szybami w standardzie jak  innymi kolorami niż cygański brąz :)

#45 ~Pamiętajcieżetointernet.~

~Pamiętajcieżetointernet.~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 12:20:47

Witam! Tylko chciałem was ludzie poinformować że okna drutex kupowane są przez norwegów tylko i wyłącznie dla szyb bo ramy to cytuję "do dupy". Białe są cholernie zimne wiem bo miałem te okna u siebie, drzwi balkonowe masakra kilka razy był tak zwany serwisant. Można by było pisać więcej ale po co Polak kupi Polak sam się dowie co to jest. Co do przedmówcy, bo wydaje mi się że ostatnie wpisy to jedna osoba pisała, tak wszystko da radę zepsuć z tym że gdy towar kupiony przychodzi już po pusty to czyja wina? Pozdrawiam serdecznie!

#46 ~Marcin - Bergen~

~Marcin - Bergen~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 09:18:54

hahahahahha..... kupują okna dla samych szyb.... hahahahah .... no to logika wysokich lotów.... powiedz mi, skąd to wziąłeś? Sam na to wpadłeś? Cena szyby to pewnie kilkanaście procent ceny okna, bo kupowałem ostatnio ok. 1 m2 i zapłaciłem chyba 58 zł... (sam mieszkam od 11 lat w Bergen i kupiłem i zamontowałem okna tej firmy jakieś dwa lata temu....). Powiedz mi wiec kolego, po co komuś byłoby całe okno, jeżeli potrzebuje samą szybę???? Poza tym sprawdź sobie na stronie drutexa sieć sprzedaży w Skandynawii, a później na stronach tamtych punktów sprzedaży - pokazują okna drutexu, które w całości (:)) są zamontowane w wielu różnych budynkach. Powtarzam, nie same szyby, a całe okna:).Ja kupowałem przez ich dilera z Gdańska i naprawdę okna są ekstra... Wielu moich znajomych, nie tylko Polaków wymieniało na drutexy i każdy chwali. Ja sam pracuję w budowlance i nie słyszałem żadnych opinii podobnych do twojej

#47 ~David~

~David~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 09:22:54

Ha Ha obsuwa też może świadczyć, że mogą mieć kłopoty z zaopatrzeniem .Obecnie profesjonalne firmy oferują terminy na poziomie 6 tygodni ale bez obsuw i klient wie na czym stoi i może sobie zaplanować dalsze prace bez niespodzianek . Co do standardu brąz i dwie szyby to już od wielu lat jest zastąpiony trzema szybami w standardzie jak  innymi kolorami niż cygański brąz :)

Jeden z największych producentów w Polsce może mieć problemy z zaopatrzeniem? :) Ciekawy wniosek:). Poza tym, powiedz po co mi dwukomorowa szyba koło Lazio?

#48 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 20:18:12

Dziś jeden z budowlańców odradził mi okna drutex a Mniałem i wstawić 50 sztuk . Powiedział mi to samo co ludzie piszą ze Tanie ale do Niczego!!!

#49 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 08:41:59

A mnie wczoraj sąsiadka namówiła na Drutex. Wstawię 127 okien, a co tam:)

A już "mniałem" jak pisze kolega, zrezygnować... Okazuje się, że sa i tanie i bardzo dobre.

#50 ~MarekPoz~

~MarekPoz~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 05:50:53

No cóż powiedzieć ? Nikt nikomu nie zabroni otaczać się przez całe życie tylko najtańszymi przedmiotami .  :unsure:

A mnie wczoraj sąsiadka namówiła na Drutex. Wstawię 127 okien, a co tam:)

A już "mniałem" jak pisze kolega, zrezygnować... Okazuje się, że sa i tanie i bardzo dobre.

#51 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 07:56:48

Jeżeli ktoś jest snobem, to być może zwraca uwagę na cenę i im coś jest droższe, tym w jego przekonaniu lepsze:). Natomiast, sztuką jest kupować coś dobrej jakości w dobrej cenie. A poza tym, pojecie "taniości" jest pojęciem względnym. Czasami, rzeczy które dostajemy za darmo są bezcenne, a czasami te za miliony okazują się bezużyteczne:). Udanego weekendu...

#52 ~Gość44~

~Gość44~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 19:18:52

Dobry towar musi kosztować. Nikt nie jest filantropem .Taniocha to tanioch .Podobnie jak chińszczyzna . Nie zawsze oczywiście dobre to co drogie, ale zawsze tanie jest beznadziejne .Nigdy nikt nie był zadowolony finalnie z tanich zakupów .Tanie perfumy ? Tanie samochody ?Tanie wino ?Tania ekipa budowlana ? Tanie kafelki ? Tania damska torebka podrobiona w chnach ? Tani zegarek z Turcji  Itd itp.

Pozdrawiam tych co twierdzą że tanio znaczy też dobrze maskując swoje skąpstwo i pazerność lub w najlepszym wypadku naiwność .

#53 ~Bogusia~

~Bogusia~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 19:35:00

Ha ha veke miales I drutex powiadasz ??? Tylko czy ty wiesz ze veka to profil...smieszny jestes bo drutex to firma I robi na profilach veka

#54 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 20:42:04

Produkt jest rozsądny cenowo i jakościowy, ale serwis i gwarancja to koszmar. Pękła mi szyba w pakiecie (na szczęście w małym oknie) Przyjechali montażyści (autoryzowani - Ci którzy montowali), otworzyli okno i znaleźli odprysk poprodukcyjny pod szybą. Pękła od naprężeń. Natomiast dział reklamacji (na podstawie zdjęć - nikt z drutexu nawet nie przyjechał) stwierdził, że uszkodzenie jest mechaniczne i gwarancji nie obejmuje. Ciekawe, zwłaszcza, że miałem (po raz pierwszy- może to jest powód) opuszczone rolety, a uszkodzenie jest na zewnętrznej szybie. Za 400zł po sądach choić nie będę, ale przestrzegam wszystkich. Gwarancja firmy Drutexu to fikcja - widzimisię pana dyrektora.

#55 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 16:18:45

Ha ha veke miales I drutex powiadasz ??? Tylko czy ty wiesz ze veka to profil...smieszny jestes bo drutex to firma I robi na profilach veka

Oj kolego... Drutex od 2007 roku sam produkuje profile.

#56 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 16:23:00

Dobry towar musi kosztować. Nikt nie jest filantropem .Taniocha to tanioch .Podobnie jak chińszczyzna . Nie zawsze oczywiście dobre to co drogie, ale zawsze tanie jest beznadziejne .Nigdy nikt nie był zadowolony finalnie z tanich zakupów .Tanie perfumy ? Tanie samochody ?Tanie wino ?Tania ekipa budowlana ? Tanie kafelki ? Tania damska torebka podrobiona w chnach ? Tani zegarek z Turcji  Itd itp.

Pozdrawiam tych co twierdzą że tanio znaczy też dobrze maskując swoje skąpstwo i pazerność lub w najlepszym wypadku naiwność .

Dziwna filozofia... Jeżeli firma jest od początku do końca producentem, sama produkuje profile, sama robi szyby zespolone, ma swoja hartownię, swój transport, kupuje najwięcej dodatków (czyli ma z pewnością najlepszą na nie cenę), to i okna ma w dobrej cenie. Nikt nie będzie w stanie produkować efektywniej. Poza tym, idąc Twoim tokiem rozumowania, gdyby Drutex podniósł cenę o 100%, to produkt byłby o niebo lepszy? Dziwna logika. I tak ludzie dają się nabierać, że to co w dobrej cenie na pewno jest gorsze.

#57 ~gosc33~

~gosc33~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2018 - 18:15:11

Dobroplast też produkuje wszystko od początku do końca no i co z tego ?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 14:58:17

witam również potwierdzam powyższą opinię nigdy więcej nikomu nie polece ani ama nie zakupie od tej firmy nic większość okien porysowanych, poniszczonych , słupki podrapane ramy również o gwarancji można zapomieć o ile wogóle ktoś w tej firmie raczy odebrać tel i pinfrmować co i jak i na jakiej podstawie odrzucają gwarancje. tragedia

To i ja swoje 3 grosze wrzucę... moi drodzy - porysowane słupki,  szyby i inne elementy...

Moim zdaniem mylicie 2 rzeczy - firmę Drutex - czyli producenta okien, ze sprzedawcą.

Drutex fabryka nie sprzedaje okien osobom prywatnym ( poza Bytowem), więc jeśli ktoś nie odbiera telefony, to sprzedawca. Jeśli ktoś nie realizuje reklamacji to sprzedawca. Jeśli skopany jest montaż - to wina sprzedawcy, nie fabryki.

Osobiście uważam, że Drutex ( fabryka) ma bardzo dobry serwis. Problemem może być sprzedawca, albo klient. Proszę pamiętać, że reklamacje należy złożyć na piśmie z okazaniem dokumentu zakupu.

I proszę Państwa odrobina zdrowego rozsądku - jeżeli okno po 4 latach się nie zamyka, a okna mają gwarancję 5 lat, należy złożyć reklamację ( na piśmie), jeżeli szyba jest porysowana (od wewnętrznej strony), albo ma widoczne kółka od przyssawek - należy złożyć reklamację (na piśmie) i Drutex (fabryka)  takie reklamacje realizuje od ręki. Niestety nie moge powiedzieć tego samego o wszystkich sprzedawcach.....

Pozdrawiam konkurencję

Renata

#59 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 15:03:45

Nieprawda, Drutex sam produkuje swoje profile. Drutex nie sprzedaje okien na innych profilach:-)

#60 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 13:31:22

Bardzo polecam Drutex. W sobotę panowie skończyli montaż. Rewelacja! Okna, drzwi (i to te duże balkonowo-tarasowe też) są idealne:).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych