Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

171 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 19:16:44

Nie polecam okien Drutex.
Oknia są najtańsze na rynku to fakt ale do nowego domu się nie nadają.
Są zimne (certyfilaty specialnie wykonują w czechach w dziwnych instytutach).
40% szkła jest porysowana, a w lecie podczas słonecznych dni widać okręgi od przyssawek powstałych na taśmie produkcyjej.
Reklamacji brak + niesamowita AROGANCJA.
Wszystko spełnia ich normy, nawet gdy okna nie widzieli na oczy.
Powiem tak:
do starego garażu, zakładu czy bloku ta firma to rozsadny wybór.
Do pasywnego ciepłego domu czy mieszkania kategorycznie odradzam.

witam również potwierdzam powyższą opinię nigdy więcej nikomu nie polece ani ama nie zakupie od tej firmy nic większość okien porysowanych, poniszczonych , słupki podrapane ramy również o gwarancji można zapomieć o ile wogóle ktoś w tej firmie raczy odebrać tel i pinfrmować co i jak i na jakiej podstawie odrzucają gwarancje. tragedia

#22 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 19:18:02

40% szkła jest porysowana, a w lecie podczas słonecznych dni widać okręgi od przyssawek powstałych na taśmie produkcyjej.
Powiem tak:

witam również potwierdzam powyższą opinię nigdy więcej nikomu nie polece ani ama nie zakupie od tej firmy nic większość okien porysowanych, poniszczonych , słupki podrapane ramy również o gwarancji można zapomieć o ile wogóle ktoś w tej firmie raczy odebrać tel i pinfrmować co i jak i na jakiej podstawie odrzucają gwarancje. tragedia

#23 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 19:18:41

Powiem tak:

#24 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 19:24:18

Witam

Słyszeliście o "marketingu szeptanym" te negatywne opinie to konkurencja pisze.(nikt nie podpisał się pod komentarzem) Zajmuję się trochę SEO mojej strony - dlatego wiem jak to się robi:) Prawda jest taka Drutex posiada najnowocześniejszą fabrykę w Polsce a cena bierze się z tego, że mają wszystko swoje. Nie muszą kupować profilu i szyby bo sami je wytwarzają. Od 12 zajmuje się sprzedażą okien miałem już wszystko: Gealan, Aluplast, Veka, Dobroplast, Decco, Salamander. Szczerze pomiędzy Veką a Drutexem nie widzą żadnej różnicy. Sorki widzę mogę zaoferować lepszą cenę niż konkurencja :) Pozdrawiem dalej piszcie te pierdoły i gryźcie się że nie możecei oferować to co Potentaci z Bytowa :)

Witam

Słyszeliście o "marketingu szeptanym" te negatywne opinie to konkurencja pisze.(nikt nie podpisał się pod komentarzem) Zajmuję się trochę SEO mojej strony - dlatego wiem jak to się robi:) Prawda jest taka Drutex posiada najnowocześniejszą fabrykę w Polsce a cena bierze się z tego, że mają wszystko swoje. Nie muszą kupować profilu i szyby bo sami je wytwarzają. Od 12 zajmuje się sprzedażą okien miałem już wszystko: Gealan, Aluplast, Veka, Dobroplast, Decco, Salamander. Szczerze pomiędzy Veką a Drutexem nie widzą żadnej różnicy. Sorki widzę mogę zaoferować lepszą cenę niż konkurencja :) Pozdrawiem dalej piszcie te pierdoły i gryźcie się że nie możecei oferować to co Potentaci z Bytowa :)

żadną konkurencją nie jestem mogę nawet fakture pokazać zakupu, stan okien jakie przyjeżdzaja na budowe jest fatalny budowaliśmy całe siedle mieszkaniowe więc tych okien trochę było z czego praktycznie połowa ma wady i usterki które firma pomimo zgłoszenia w protokole przy montażu nie chce teraz uwzględnić. 

#25 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2018 - 10:36:10

A widziałeś jak wyglądają w nich zgrzewy, połączenie uszczelek, w narożach jak wygląda wypływka w narożnikach widoczna po otwarciu skrzydeł ? Jak ci taki standard estetyki odpowiada to kupuj zanim się rozmyślą :)

Czy mozesz to wyjasnic dokladniej, w prostych, zolnierskich slowach i pani po 40 stce tak, zeby zrozumiala?

#26 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 08:26:40

Ja też posiadam okna Drutexu od kilku miesięcy. Jeśli one spełniają normy z certyfikatu CE to ja jestem Królową Elżbietą :(

Ramy zimne, uszczelki nie dochodzą do ramy - kartka papieru swobodnie przechodzi przy zamkniętych oknach. Pracownicy Drutexu jak i pracownicy dystrybutora stolarki okiennej są głusi i ślepi na wezwania do usunięcia usterki. Twierdzą, że okna są szczelne i wszystko jest ok, a ja jestem oszustką :(

Moje stare nieszczelne 20-letnie okna były szczelniejsze niż nowiutkie "przeszczelne" okna 3-szybowe Drutexu.

#27 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 14 luty 2018 - 14:12:10

Ależ Pani Agnieszka się rozpisała... Po pierwsze nie wie Pani co oznacza oznaczenie CE. Po drugie z tą kartką papieru, to Pani nie trafiła - proszę poczytać w internecie o szczelności okien, metodach sprawdzania "na chłopski rozum" itd. Po trzecie, je sprzedaję na co dzień okna różnych firm i przyznam, że takiej szczelności i takich parametrów jak Drutex, nikt na rynku nie oferuje. Drutex produkuje okna a nie jest firmą montażową i samo to już świadczy o jego jakości i parametrach, ale co tam... Pani Agnieszka wie swoje... :). Ps. W razie czego mogę podesłać kilka kartek papieru do kolejnych testów. Pozdrawiam

#28 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 18:13:40

Większość zwolenników twierdzi ,żę są tanie .Moim zdaniem idealne dla osób otaczających się tylko najtańszymi przedmiotami w swoim życiu ( używane samochody ,żony z odzysku , ogród obsiany tym co można wykopać w pobliskim lesie za darmo ,dach z blachy na dachy, garaż zaadoptowany na salon bo szkoda miejsca na używany samochód co może stać pod wiatą za 1 tys zł)

Moim zdanie dobrze, że takie okna są produkowane dzięki nim wiele osób stać na jakiekolwiek okna i kogą zamknąć SZ. To też wielki rynek ponad połowa narodu szuka tylko najtańszych rozwiązań aby tylko zamieszkać we własnym domu czemu niema co się dziwić.

jJesteś zwykłym burakiem

#29 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2018 - 15:43:40

W miesiącu marcu br. kupiłem do domku letniskowego  pięć okien oraz drzwi tarasowe uchylno-przesuwne. Po upływie miesiąca w żadnym z okien oraz drzwiach przesuwnych uszczelki w narożnikach nie siedziały  na swoim miejscu. Powychodziły z prowadnic, wygląda to fatalnie, nie mówiąc o braku szczelności okien  i spełnianiu norm.

Rozmowa z dystrybutorem wyglądała mniej więcej tak " że ten typ tak ma" oraz, że trzeba będzie te uszczelki w narożnikach podkleić ale to nie jest podstawą do reklamacji.

Czyli kliencie stać cię było na okna za ponad 6 tys.zł  to i stać  cię będzie na klei za parę złotych

i naprawę we własnym zakresie tego co uznana w Europie z jakości produkcji firma spartoliła.

Jeżeli pójdzie coś nie tak z tym klejeniem to definitywnie stracisz uprawienia z tytułu gwarancji bo ingerowałeś w produkt.

Taka jest prawda o oknach z Drutexu, poszli na ilość a nie na jakość

#30 ~Danek~

~Danek~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 09:40:52

Zimne ramy.o reklamacji mozna zapomniec.motto firmy"po odejsciud kasy reklamacji sie nie uwzglednia."nie polecam.

#31 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:12:23

Ja mam okna firmy drutex od roku w sobotę pękła mi szyba, codziennie gdy wstaję i świeci słońce pęknięcie idzie coraz dalej, pan mi powiedział że wada fabryczna i wszelkie pęknięcia nie podlegają gwarancji i na własny koszt muszę wymienić szybę

#32 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 08:51:27

Ja mam okna drutexu i wszystko z nimi ok. Jeżeli pękła tobie szyba, to może montaż masz spartolony (za ciasny). Sama z siebie nie powinna pęknąć. Jeżeli chodzi o zimne ramy, to może takie zamówiłeś kolego? Ja mam z innym wzmocnieniem i jest git:).

#33 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 19:06:00

Przeczytałem wiele postów na wielu forach i zastanawia mnie to że jak pojawia się problem z oknami tej firmy to zaraz Ktoś sugeruje  błąd montażu .Zaczynam podejrzewać, że to celowe przekierowanie problemu produktu na firmy montażowe. 

A jeśli tak nie jest to wystarczy wymienić montażystów i firma  stanie się najlepszą firmą na Świecie :)

Dziwi mnie to że niby to duża firma ale niema kontroli nad montażystami .Szkoda ryzykować Prawda?

#34 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 12:51:42

Zgodzę się, że nie ma obecnie lepiej wyposażonej i zorganizowanej firmy produkującej okna, niż drutex. Sam mam od nich okna pvc i jestem zadowolony, polecam je nawet znajomym, bo wiem, że to trwały i solidny produkt. Cena odpowiada jakości oferowanych przez nich usług – to dobra inwestycja w swoje mieszkanie!

#35 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 12:52:08

Zgodzę się, że nie ma obecnie lepiej wyposażonej i zorganizowanej firmy produkującej okna, niż drutex. Sam mam od nich okna pvc i jestem zadowolony, polecam je nawet znajomym, bo wiem, że to trwały i solidny produkt. Cena odpowiada jakości oferowanych przez nich usług – to dobra inwestycja w swoje mieszkanie!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 08:59:02

Masz od la

t i po latach naszło cię aby je zachwalać ? :) Super .Ja mam szlifierkę kątową od lat i dzisiaj mnie naszło aby ją zachwalić :) Chodzi super tylko tarczki trzeba wymieniać nie rozumiem tych co na tę szlifierkę narzekają Na co konkretnie ? :)

deb***

#37 ~jagoda~

~jagoda~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 12:08:10

Gdyby Polacy wymienili okna choć na Drutex to smog spadłby o 60%, ktoś pisze o montażu uszczelek w narożach, fakt są założone na półokrągło ale są szczelne i siedzą mocno,osobiście sprawdzałem. Pakiet iglo 5 trzy szyby to już jest dobre okno a jak ktoś ma pieniądze to może zmówić Energy. Doradzam  okna z kolorem ,są mniej zimne niż białe, białe dobre są do Italii.

Dzien dobry wlasnie kupilam okna Drutex trzy szyby i juz mam problem bo jak pada deszcz uszczelki zewnetrzne przeciekaja i woda dostaje sie do srodk a potem oczywiscie zaczelo parowac i jest duzy problem !wiec nie polecam bo uszczelki sa okropnie wykonane szczegulnie w rogach 

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 19:09:29

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 19:14:43

Szajs!Szajs! Szajs!!!Najgorszy :'badziew" na świecie.Nie polecam.Okno wykonane niestarannie,szyby porysowane,reklamacji zero.

#40 ~vbb~

~vbb~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 09:47:20

Podoba mi się estetyka u Okno Plus, czy okna czy drzwi to mają zrobione w nowoczesnej stylistyce, z dbałością o szczegóły, ich bym podpowiedział. Z drugiej strony jakościowo stolarkę mają porządną, zrobioną z atestowanych trwałych materiałow – choćby okna ALU polecę bardzo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych