Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

210 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~jolka898~

~jolka898~
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 14:42:09

Powiem Wam, że ważne są dla mnie opinie w sieci, ale ja najpierw podpytałam znajomych, jakie okna mają u siebie i czy są z nich zadowoleni. Większość z nich posiadała okna firmy Drutex i zdecydowanie usłyszałam na ich temat więcej zalet, dlatego chyba właśnie wybiorę tego producenta.

#202 ~Jooooo~

~Jooooo~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 23:57:15

Powiem Wam, że ważne są dla mnie opinie w sieci, ale ja najpierw podpytałam znajomych jakie okna mają u siebie i czy są s nich zadowoleni.Większość z nich nie posiada okien firmy Drutex bo słyszeli o niech opinie, dlatego chyba właśnie wybiorę innego producenta. Ble bBle Ble Pitu Pitu itd.

Ludzie wierzycie w takie reklamowe pitolenie  jak post Jolka 898? Żenada .

#203 ~Wyrocznia~

~Wyrocznia~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 18:53:26

Szanowni państwo, rodzice kupili kiedyś okna z drutexu jeszcze w tamtych czasach były z dwoma szybami i tamte są ok. Ja także kupiłem do swojego domu z trzema szybami i to był wielki błąd, wieje z każdej strony słychać każdy przejeżdżając samochód a gość który to montować porostu mnie zbywa. Także lepiej się zastanówcie nad tą firmą.

#204 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 00:52:57

Nabyliśmy okna i drzwi Drutex za pośrednictwem sieci handlowej w Australii. Dom spadł na wartości 40 000 DA zostaliśmy narażeni na bezpodstawne koszty 100 000 DA obecnie jest sprawa w ONZ w Genewie i Prokurat. Bytów. Nie polecam bo to co przechodzimy to koszmar.

#205 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 08:38:55

Zdecydowanie nie polecam. Mam okna Drutex zamontowane w listopadzie 2008 roku. Okazało się na wiosnę że jak tylko słońce przygrzewało okna okropnie "strzelały" ze względu na różnice temperatur. Po zgłoszeniu reklamacji i aroganckiej rozmowie z wielką łaską przyjechali wycięli słupki w tych oknach i założyli nowe slupki przykręcone blaszkami. Zdarza się że czasem jeszcze słychać taki odgłos strzelania ale rzadko i nie tak głośno jak wcześniej, że można się było obudzić jak strzeliło. Teraz po 12 latach zaczynają strzelać balkonowe ale jeszcze do wytrzymania nie mniej jednak te okna to wielki koszmar. Nie polecam.

#206 ~adams~

~adams~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 13:09:48

Zdecydowanie nie polecam. Mam okna Drutex zamontowane w listopadzie 2008 roku. Okazało się na wiosnę że jak tylko słońce przygrzewało okna okropnie "strzelały" ze względu na różnice temperatur. Po zgłoszeniu reklamacji i aroganckiej rozmowie z wielką łaską przyjechali wycięli słupki w tych oknach i założyli nowe slupki przykręcone blaszkami. Zdarza się że czasem jeszcze słychać taki odgłos strzelania ale rzadko i nie tak głośno jak wcześniej, że można się było obudzić jak strzeliło. Teraz po 12 latach zaczynają strzelać balkonowe ale jeszcze do wytrzymania nie mniej jednak te okna to wielki koszmar. Nie polecam.

skad tyle lat gwarancji,czy to usluga platna?

#207 ~Użytkownik~

~Użytkownik~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2020 - 11:43:17

Okna drutex

#208 ~Użytkownik~

~Użytkownik~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2020 - 11:44:59

Okna są źle wykonane . Szyby same pękają A mimo tego że są na gwarancji firma twierdzi że celowo je uszkadzam. A tanie nie były. Nie polecam

#209 ~Maria Kaczmarczyk Kraków~

~Maria Kaczmarczyk Kraków~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2020 - 13:32:41

Wielce sponsorował Drutex to dziwadło o nazwisku Szpak. Jaka firma tacy i sponsorowani. Żenada.

#210 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2020 - 09:05:19

Ostatnio moja babcia wymieniła w całym domu okna na Drutrex. My z mężem budujemy dom i też myśleliśmy o tej firmie, ponieważ cena wychodzi całkiem fajna. Jednak po tym, jak pojechałam do babci pomóc umyć jej okna zmieniłam znanie i Drutex na pewno u nas nie zagości.

Jedno okno się nie zamyka, inne ma dosyć dużą wadę (zgrubienie szkła) a aż 3 są brudne w środku i jest to nie do doczyszczenia. Już nie mówiąc o tym, że wszystkie były poklejone jakąś czarną gumą. Wg mnie takie rzeczy są niedopuszczalne. Jeno okno jeszcze bym zrozumiała - zdarza się - ale połowa?

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 14:19:59

Polecam zajrzeć na stronę gerde.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych