Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

196 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~zosia898211~

~zosia898211~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 16:44:00

Według mnie, jak najbardziej możecie zainteresować się firmą Drutex ponieważ ich okna mają dobre opinie, są dobrej jakości oraz okna tego producenta są bardzo znane. Oczywiście posiadają różne rodzaje okien, ale zdecydowana większość ich oferty to okna PCV, czyli takie najbardziej standardowe.

#182 ~Albertos~

~Albertos~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 17:37:58

Ja o oknach Drutex mogę wypowiadać się wyłącznie w superlatywach. U siebie w domu mamy okna PVC IGLO Light i spisują się bardzo dobrze. Zarówno izolacja termiczna jak i akustyczna bez najmniejszych zarzutów. Zależało nam przede wszystkim na wąskim profilu okien i dostaliśmy właśnie to czego szukaliśmy. Poza tym są bardzo trwałe i nie zacinają się. Cena jest naprawdę bardzo korzystna, a produkt godny polecenia.

#183 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 17:00:05

Polecam reklamację do sprzedawcy - instalatora, bo zwykle okna kupuje się z montażem. Sam nigdy nie reklamowałem nic do producenta - tylko do sprzedawcy. Porysowane? Jak dla mnie zawinił transport a nie produkcja. Teść ma Drutexa już z 5 lat i bez problemu, ja buduje dom i tak sobie spojrzałem po opiniach ale widzę, że te opinie to mało wiarygodne źródlo informacji.

#184 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 19:48:29

Polecam reklamację do sprzedawcy - instalatora, bo zwykle okna kupuje się z montażem. Sam nigdy nie reklamowałem nic do producenta - tylko do sprzedawcy. Porysowane? Jak dla mnie zawinił transport a nie produkcja. Teść ma Drutexa już z 5 lat i bez problemu, ja buduje dom i tak sobie spojrzałem po opiniach ale widzę, że te opinie to mało wiarygodne źródlo informacji.

Po takim wpisie radzę sprzedawcą okien uciekać. Przerzucenie gwarancji na rękojmię sprzedawcy to już przegięcie.

#185 ~emilia90211~

~emilia90211~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 10:31:11

No to jeśli zależy nam na oknach solidnych, dobrych jakościowo, wytrzymałych, bez żadnych dodatkowych opcji i udziwnień, to okna PCV są najlepsze. Ważnym wyborem jest później firmy. Na rynku jest ich całkiem sporo. Są firmy lokalne, ale są też firmy, które działają na całym polskim rynku i taką firmą jest Drutex.

#186 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:22:26

Zapraszamy firmę do odwiedzenia swoich wyrobów zamontowanych 10 lat temu. Zapraszamy również pana który przyjął naszą reklamację w okresie reklamacji. A najbardziej firmę montującą te okna.

#187 ~Vilpark~

~Vilpark~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 23:29:01

Witam okien drutex nie polecam. Zakupione w Majster Gryfice . Po pierwsze długi czas oczekiwania, po drugie faktura wystawiona na montaż stolarki okiennej brak mowy o oknach, po trzecie okna parują z zewnątrz,i w środku domu skrapla sie woda na ramach i na szybie ( okna 3 szybowe z pakietem ciepły parapet ). Woda leje sie przez odpływy zewnętrzne, mamy sople jak przymrozi. Reklamacja złożona 21.10.2018 mejlowo brak odzewu.
Z oknami jest coraz gorzej , grzyb rośnie na uszczelkach. W domu mam wentylacje oczywiście

Witam.Posiadam także negatywne doświadczenie z firmą Majster Gryfice Daniel Szczepański - kupiliśmy za ich pośrednictwem okna firmy Drutex do dużego domu.Po wielu wizytach różnych pseudo monterów od Majstra doszło do wizyty monterów z Drutexu.

Niestety Drutex anulował gwarancję (nieprawidłowy montaż).

Autoryzowany przedstawiciel Tj.Majster Gryfice udaje ,że problemem są profile okien ,które się wypaczyły i zgania winę na producenta.Producent z kolei z nami nie chce rozmawiać bo nie kupiliśmy od nich okien tylko od Majstra Gryfice...Opadają ręce.Biegły stwierdził ,że wszystkie okna nadają się do śmieci.Pozostało Nam wystąpienie na drogę prawną.

#188 ~Mariuszek~

~Mariuszek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 10:08:40

Witam.Posiadam także negatywne doświadczenie z firmą Majster Gryfice Daniel Szczepański - kupiliśmy za ich pośrednictwem okna firmy Drutex do dużego domu.Po wielu wizytach różnych pseudo monterów od Majstra doszło do wizyty monterów z Drutexu.

Niestety Drutex anulował gwarancję (nieprawidłowy montaż).

Autoryzowany przedstawiciel Tj.Majster Gryfice udaje ,że problemem są profile okien ,które się wypaczyły i zgania winę na producenta.Producent z kolei z nami nie chce rozmawiać bo nie kupiliśmy od nich okien tylko od Majstra Gryfice...Opadają ręce.Biegły stwierdził ,że wszystkie okna nadają się do śmieci.Pozostało Nam wystąpienie na drogę prawną.

Skoro biegły twierdzi, że okna są złe to wina jednak producenta. Powinieneś pozwać producenta z tytułu gwarancji, a nie Majstra któremu zresztą producent dał autoryzację na sprzedaż ich produktów tym samym pośrednio za niego też odpowiada. Tak ja uważam.

#189 ~Duże zamówienie~

~Duże zamówienie~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 20:15:03

NIE POLECAM FIRMY DRUTEX. ZAMÓWIŁAM DRZWI, OKNA I ROLETY DO TANICH NIE NALEŻAŁO PRZYSŁALI MI DWÓCH MONTAŻYSTÓW, KTÓRZY ŹLE ZAMONTOWALI MI ROLETY I DRZWI PRZEZ TE DRZWI WIEJE ŻE AŻ TYLKO A ROLETY W TEN SAM DZIEŃ PADŁY. JAK TO MONTAŻYŚCI STWIERDZILI ŻE JEDNE OKNA GDZIE INDZIEJ BYŁY BRANE DRZWI GDZIE INDZIEJ OŚCIEŻNICA GDZIE INDZIEJ. NIBY TO WSZYSTKO JEST NA GWARANCJI A JEDNAK DO DZIŚ NIKT NIE PRZYJECHAŁ, PROSZĘ SIĘ JUŻ MIESIĄC ABY KTOŚ PRZYJECHAŁ I MI TO ZROBIĆ TO STWIERDZILI ŻEBYM SAMA SOBIE TO ZROBIŁA I TO MA BYĆ GWARANCJA ??!! ITD. NIE BĘDĘ WIĘCEJ SIĘ ROZPISYWAĆ BO DUŻO BY PISAĆ. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

#190 ~ankaaaa89823~

~ankaaaa89823~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 08:07:09

No to powiem szczerze, że ja akurat słyszałam głównie dobre opinie o firmie Drutex i moja siostra budując dom skorzystała z ich okien i wiem, że jest bardzo zadowolona. Ja na Waszym miejscu zdecydowałabym się na takie okna, bo widać, że naprawdę produkcja działa, jak trzeba.

#191 ~mikkkk~

~mikkkk~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 12:09:37

W Krakowie okna Drutex weźmiesz od safedoor.pl/p/117-okno-balkonowe-dwuskrzydlowe-slupek-staly. Według mnie najlepsza opcja, bo sporo rabatów wpada, nawet do 20%. Porównywałem i w sezonie remontowym takich obniżek nigdzie nie spotkałem. Bardzo dokładnie podają dane techniczne z uwzględnieniem spraw energooszczędnych. A jak czegoś potrzebujesz to od ręki odpowiadają.

Też polecam. My mamy z tej firmy nie tylko żaluzje plisowane, ale też panele podłogowe Kronopol w całym domu, oczywiście oprócz łazienki i kotłowni. Cenę mieli wtedy naprawdę dobrą. Można powiedzieć, że dużo korzystniejszą niż w marketach budowlanych.

#192 ~gosciu77~

~gosciu77~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 22:41:42

NIE POLECAM FIRMY DRUTEX. ZAMÓWIŁAM DRZWI, OKNA I ROLETY DO TANICH NIE NALEŻAŁO PRZYSŁALI MI DWÓCH MONTAŻYSTÓW, KTÓRZY ŹLE ZAMONTOWALI MI ROLETY I DRZWI PRZEZ TE DRZWI WIEJE ŻE AŻ TYLKO A ROLETY W TEN SAM DZIEŃ PADŁY. JAK TO MONTAŻYŚCI STWIERDZILI ŻE JEDNE OKNA GDZIE INDZIEJ BYŁY BRANE DRZWI GDZIE INDZIEJ OŚCIEŻNICA GDZIE INDZIEJ. NIBY TO WSZYSTKO JEST NA GWARANCJI A JEDNAK DO DZIŚ NIKT NIE PRZYJECHAŁ, PROSZĘ SIĘ JUŻ MIESIĄC ABY KTOŚ PRZYJECHAŁ I MI TO ZROBIĆ TO STWIERDZILI ŻEBYM SAMA SOBIE TO ZROBIŁA I TO MA BYĆ GWARANCJA ??!! ITD. NIE BĘDĘ WIĘCEJ SIĘ ROZPISYWAĆ BO DUŻO BY PISAĆ. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Czytamy podobne wpisy na innych forach. ;( Szkoda.

#193 ~jolka88928~

~jolka88928~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 23:30:07

Ja w prawdzie widziałam złe opinie w internecie na temat firmy Drutex, ale jest ich dużo mniej niż tych pozytywnych. To samo mogę powiedzieć o opiniach, które usłyszałam wśród znajomych - wiele osób jest z tej firmy bardzo zadowolonych, więc myślę, że mimo wszystko warto się zdecydować.

#194 ~Jaki~

~Jaki~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:14:51

żadną konkurencją nie jestem mogę nawet fakture pokazać zakupu, stan okien jakie przyjeżdzaja na budowe jest fatalny budowaliśmy całe siedle mieszkaniowe więc tych okien trochę było z czego praktycznie połowa ma wady i usterki które firma pomimo zgłoszenia w protokole przy montażu nie chce teraz uwzględnić. 

To pokaż  :lol:

#195 ~szczepan~

~szczepan~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 16:08:16

Nie polecam okien Drutex.
Oknia są najtańsze na rynku to fakt ale do nowego domu się nie nadają.
Są zimne (certyfilaty specialnie wykonują w czechach w dziwnych instytutach).
40% szkła jest porysowana, a w lecie podczas słonecznych dni widać okręgi od przyssawek powstałych na taśmie produkcyjej.
Reklamacji brak + niesamowita AROGANCJA.
Wszystko spełnia ich normy, nawet gdy okna nie widzieli na oczy.
Powiem tak:
do starego garażu, zakładu czy bloku ta firma to rozsadny wybór.
Do pasywnego ciepłego domu czy mieszkania kategorycznie odradzam.

Witam 100 % prawdy okna DRUTEX są jakby z plasteliny wyginają się na każdą stronę unikajcie jak ognia tej firmy mam niestety te okna i jest masakra producent wmawia mi że jest ok a na 2 metrach są wygięte 2 cm. całe gdzie by nie przyłożyć poziomice serwis to jakaś totalna porażka 

#196 ~Mack~

~Mack~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 16:52:53

Jakiej klasy są profile użyte do produkcji okien IGLO 5?

#197 ~Gregg~

~Gregg~
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 13:40:55

Podobno Vito Okna to dobry wybór, produkują swoje okna PCV, w sprzedaży też drzwi i rolety, więc jak szukasz kompletnego wyposażenia do domu to warto może zerknąć do nich na stronę vitopolska.com/. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych