Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

okna drutex opinie

okna drutex opinie drutex opinie okna drutex opinie 2017

164 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~okna drutex opinie 2017~

~okna drutex opinie 2017~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 21:19:56

Mam pytanie jakie macie opinie na temat okien firmy Drutex .Podobno to wielka międzynarodowa firma i ma wielu zadowolonych Klientów na całym Świecie .Jednak mnie interesuje ich super najnowsze okno IGLO ENERGY z czterema szybami oczym jeszcze jest mało napisane .Kto je posiada i jakie są doświadczenia .Za wszelkie opinie o oknach Iglo Energy Drutexu Będę wdzieczny .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 06:17:57

ja mam ich "zwykłe okno - trójszybowe" i jestem zadowolony, wydaje mi się, że to firma z Bytowa??

#3 Wilczekstepowy

Wilczekstepowy

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 10:06:56

Jak takie okna Drutexu wypadają cenowo na tle konkurencji?

#4 ~Maceko~

~Maceko~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 21:09:08

Większość zwolenników twierdzi ,żę są tanie .Moim zdaniem idealne dla osób otaczających się tylko najtańszymi przedmiotami w swoim życiu ( używane samochody ,żony z odzysku , ogród obsiany tym co można wykopać w pobliskim lesie za darmo ,dach z blachy na dachy, garaż zaadoptowany na salon bo szkoda miejsca na używany samochód co może stać pod wiatą za 1 tys zł)

Moim zdanie dobrze, że takie okna są produkowane dzięki nim wiele osób stać na jakiekolwiek okna i kogą zamknąć SZ. To też wielki rynek ponad połowa narodu szuka tylko najtańszych rozwiązań aby tylko zamieszkać we własnym domu czemu niema co się dziwić.

#5 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 19:21:11

Nie polecam okien Drutex.
Oknia są najtańsze na rynku to fakt ale do nowego domu się nie nadają.
Są zimne (certyfilaty specialnie wykonują w czechach w dziwnych instytutach).
40% szkła jest porysowana, a w lecie podczas słonecznych dni widać okręgi od przyssawek powstałych na taśmie produkcyjej.
Reklamacji brak + niesamowita AROGANCJA.
Wszystko spełnia ich normy, nawet gdy okna nie widzieli na oczy.
Powiem tak:
do starego garażu, zakładu czy bloku ta firma to rozsadny wybór.
Do pasywnego ciepłego domu czy mieszkania kategorycznie odradzam.

#6 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 19:21:38

40% szkła jest porysowana, a w lecie podczas słonecznych dni widać okręgi od przyssawek powstałych na taśmie produkcyjej.
Powiem tak:

#7 ~Cytryna~

~Cytryna~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 21:31:38

Powiem tak:

Masakra.A jak się mają okna drutex do okien Vetrex Tczew cenowo ?

#8 ~hubert~

~hubert~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2017 - 10:50:09

dużo lepsze maja z firmy Vidok i przede wszystkim tansze bo tamte sie tak drożą nie widzieć czemu. Znalazlem ta firme z okolic Rzeszowa, bardzo dobre okna, kupilem trzyszybowe bo mamy bardzo duzy dom 160m2 na jednym pietrze + 1 pietro i duza piwnica ogrzewana no i strych 

#9 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2017 - 10:20:00

Powiem tak:

#10 ~Józef Krygier~

~Józef Krygier~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2017 - 21:24:45

Okna spełniają moje Wymagania, ale wiarygodność firmy podważa niewywiazywanie się z terminu dostaw. Firma deklaruje się do 2 tygodniowego terminu A mijają 3 tygodnie a tu nawet nie ma nadzieji na dostawę. Już raz zamawialem w zeszłym roku i tak samo mnie potraktowano. Musiałem. Kilka razy wydzwaniac do firmy i znowu spotyka mnie ta sama sytuacja.Firma obraca moimi pieniędzmi a ja nie mogę skończyć budowy domu bo okien brak!!! A takie piękne reklamy i obietnice

#11 ~Tomasz W.~

~Tomasz W.~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 20:57:38

Ja nie polecam. Okna zamontowane 4 lata temu  zaczynają się same otwierać ( balkonowe) po 3 wizytach 2 różnych serwisów "autoryzowanych" do miesiąca po regulacji to samo. Problem zakończył się przybiciem gwoździem na chama skrzydła do  kwatery okno do wywalenia przy najbliższym remoncie. Nie polecam tej firmy sprzedać to jasne pewnie ...  ale serwisu brak jak wszystko teraz przecież.

#12 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 23:25:27

Mam drutexa od wielu wielu lat. Są to tanie, ale dobre jakościowo okna. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów, stąd jestem bardzo zdziwiony Waszymi opiniami. Na co konkretnie narzekacie?

#13 ~Gość zachwalacz :)~

~Gość zachwalacz :)~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 17:01:40

Masz od la

Mam drutexa od wielu wielu lat. Są to tanie, ale dobre jakościowo okna. Nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów, stąd jestem bardzo zdziwiony Waszymi opiniami. Na co konkretnie narzekacie?

t i po latach naszło cię aby je zachwalać ? :) Super .Ja mam szlifierkę kątową od lat i dzisiaj mnie naszło aby ją zachwalić :) Chodzi super tylko tarczki trzeba wymieniać nie rozumiem tych co na tę szlifierkę narzekają Na co konkretnie ? :)

#14 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 19:30:50

Witam. Prosze o sugestie. Jestem na etapie zamowienia okien do domu. Zaoferowano mi drutex iglo energy clasic. Czy warto brac je pod uwage

#15 ~Kondzioł~

~Kondzioł~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 14:13:39

A widziałeś jak wyglądają w nich zgrzewy, połączenie uszczelek, w narożach jak wygląda wypływka w narożnikach widoczna po otwarciu skrzydeł ? Jak ci taki standard estetyki odpowiada to kupuj zanim się rozmyślą :)

#16 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 15:02:34

A widziałeś jak wyglądają w nich zgrzewy, połączenie uszczelek, w narożach jak wygląda wypływka w narożnikach widoczna po otwarciu skrzydeł ? Jak ci taki standard estetyki odpowiada to kupuj zanim się rozmyślą :)

Dziekuje za informację. W takim razie baczniej przyglądne się tym elementą

#17 ~wit~

~wit~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 13:06:17

Witam. Prosze o sugestie. Jestem na etapie zamowienia okien do domu. Zaoferowano mi drutex iglo energy clasic. Czy warto brac je pod uwage

Gdy grymasicie ,że tanie i złe to polecam program o budownictwie  z USA gdzie firma montuje dobre okna do domu, bezpieczne, cena jednego okna 18000 dolarów, reflektujecie? Polak chce mercedesa a pieniądze ma na starego Poloneza. Trochę powagi. Okna Drutex na swoja cenę są dobre, montują je po całej Europie i nikt nie narzeka. Sam mam okna od nich i nie narzekam, tylko z oknami trzeba się umieć obchodzić bo wszystko można zepsuć , nawet dobre okna. Mając okna sprzed 20 lat i przeskok na Drutexa to tak jak zakup 3 letniego Audi, was przeżyją.

#18 ~wit~

~wit~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 13:18:08

Gdyby Polacy wymienili okna choć na Drutex to smog spadłby o 60%, ktoś pisze o montażu uszczelek w narożach, fakt są założone na półokrągło ale są szczelne i siedzą mocno,osobiście sprawdzałem. Pakiet iglo 5 trzy szyby to już jest dobre okno a jak ktoś ma pieniądze to może zmówić Energy. Doradzam  okna z kolorem ,są mniej zimne niż białe, białe dobre są do Italii.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 17:31:11

Witam

Słyszeliście o "marketingu szeptanym" te negatywne opinie to konkurencja pisze.(nikt nie podpisał się pod komentarzem) Zajmuję się trochę SEO mojej strony - dlatego wiem jak to się robi:) Prawda jest taka Drutex posiada najnowocześniejszą fabrykę w Polsce a cena bierze się z tego, że mają wszystko swoje. Nie muszą kupować profilu i szyby bo sami je wytwarzają. Od 12 zajmuje się sprzedażą okien miałem już wszystko: Gealan, Aluplast, Veka, Dobroplast, Decco, Salamander. Szczerze pomiędzy Veką a Drutexem nie widzą żadnej różnicy. Sorki widzę mogę zaoferować lepszą cenę niż konkurencja :) Pozdrawiem dalej piszcie te pierdoły i gryźcie się że nie możecei oferować to co Potentaci z Bytowa :)

#20 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 09:48:41

Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Jestem studentem i miałem okazję niedawno być w tej fabryce. Bardziej nowoczesnej firmy naprawdę nie widziałem. Ciesze się, że na Pomorzu takie mamy - z polskim kapitałem, niezależne, nowoczesne i z kompleksowa ofertą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych