Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okna Adams opinie.

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Okna Adams Opinie.~

~Okna Adams Opinie.~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2018 - 17:04:14

Okna Adams opinie jakie macie ? 

Ma ktoś te okna co możecie powiedzieć ? Interesują mnie te na profilu aluplast .

Dziękuję za wszelkie opinie o tych oknach .

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:25:35

cześć, nie znam tej firmy, ale mogę polecić świetnego producenta okien angielskich internationalwindows.pl.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 luty 2018 - 11:12:37

Czy produkuje te okna rodzina Adamsów ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 16:39:10

nie znam tej firmy, ja korzystałam z usług internationalwindows.pl i jestem mega zadowolona

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 09:17:52

chyba mało znane te okna .

#6 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 20:34:11

Adams :) Ale to sobie nazwy firm ludzie wymyślą .Ja zacznę produkować okna pod nazwą Frankenstein Fenterbau :)

#7 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 11:33:57

Kupa śmiechu i żadna marka te okna Adams. 

#8 ~Many~

~Many~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 09:23:35

Kupa śmiechu i żadna marka te okna Adams. 

Ja znam tylko jedna markę czyli Drutex

#9 ~Jooo77~

~Jooo77~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 18:35:39

Ja znam tylko jedna markę czyli Drutex

To ci co ta afera ? To ta firma gdzie żona kłuci się z mężem o kasę ? Bo jeśli to ta to do wyjaśnienia sytuacji bym się wstrzymał z wpłatą zaliczki.

#10 ~Pablo66~

~Pablo66~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 16:03:40

Tanie okna i tyle Ja brałem je pod uwagę ale dopłacają dosłownie 2 tys zł do kompletu kupiłem dużo lepszej marki z dłuższą gwarancją i lepiej doposażone.

#11 ~okna adams opinie~

~okna adams opinie~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2019 - 20:10:29

To tani składak jedyne co w nich dobre to  profile ale od profilu do okna droga jest długa. Lepiej kupić coś markowego. Zwłaszcza że w tym przedziale cenowym jest duży wybór

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2019 - 12:33:51

nie znam... mi osobiscie podobaja sie bardzo okna od inter-house.co.uk

#13 ~pik~

~pik~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 13:15:13

To tani składak jedyne co w nich dobre to  profile ale od profilu do okna droga jest długa. Lepiej kupić coś markowego. Zwłaszcza że w tym przedziale cenowym jest duży wybór

Wszystkie okna to składaki , nie ma firmy w kraju która robi wszystkie elementy okna od podstaw. Akurat u Adamsa okucia i profile są niemieckie a szyby również od bardzo dobrego producenta wiec wszystko jest markowe!

#14 ~JacekWrocek~

~JacekWrocek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 21:26:51

Niemieckie ? Jak to jest argument to ja dziękuję. Argumenty dla Folksdojczów i Ukraińców z UPA napewno nie dla Polaków.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 08:17:54

Niemieckie ? Jak to jest argument to ja dziękuję. Argumenty dla Folksdojczów i Ukraińców z UPA napewno nie dla Polaków.

Kupuj chińskie albo tureckie , wolny wybór.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 13:44:58

A ja wybieram Polskie bo coraz częściej znaczy lepsze. Mam gdzieś firmy co wychwalają niemiecki szajs. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 13:00:52

A ja wybieram Polskie bo coraz częściej znaczy lepsze. Mam gdzieś firmy co wychwalają niemiecki szajs. 

Polskie firmy praktycznie w 100% tylko składają okna z podzespołów najczęściej niemieckich Veka , Schuco lub okucia Roto , Sigenia . Chyba tylko Drutex produkuje sam profile okienne , w swoich halach na własne potrzeby ale okucia są już austriackie.

#18 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 08:37:27

Firma praktycznie nie znana i nie radziłbym Ci decydować się na okna od nich. Jeśli kupujesz coś drobnego do domu jak nie wiem... durszlak, garnki, sztućce to można zaufać takiej małej firmie, nieznanej ale jak chodzi o większą inwestycję to raczej decydowałbym się na kogoś z doświadczeniem, znaną firmę. My mamy okna z Oknoplastu i jesteśmy zadowoleni, a nasz znajomy kupił rok po nas okna od małej firmy, kolegi swojego i niestety jego okna, a nasze to dwie różne bajki. Nasze są porządne, ładne, a jego szkoda gadać. Na pierwszy rzut oka widać, że to bubel już ładniejsze w marketach widziałem. 

#19 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 00:37:31

Adams super firma lepsza od drutex i oknoplast sam montowalem cena byłem w drutex wycenili mi za okna 45000 tyś oknoplast 95000 potem się okazało że facet mnie znał i chce zawyzyc cenę Adams 65000 brutto na firmę a w rankingu bije na łep obie pozostałe U cena i TP

#20 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 11:48:12

To padlina dla ubogich i tyle. Drutex ich bije na łeb 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych