Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~świadek~

~świadek~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 12:40:33

A co poszk0dowany nie wziął ze sobą noża bo już dwóch kolegów poczęstował kosą! Biedny, nieszczęśliwy. Za mało dostał!!!! takich jak on powinno się bić codziennie!!! KIJ MU W JAPE. A co mamusia mu nie pomogła? haha...wystartowal i teraz płacze!!! pozdro

#2 ~jp~

~jp~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 12:53:35

znalazł sie dziennikarz za dyche...nie byl, nie widzial a pisze glupoty:P skakal skakal i dostal...ale ma szczescie ze nie trafif na takich co zabijaja tyliko dali mu nauczke...juz dawno mu sie nalezalo...bo nikt mądry z kamieniami i nozami po dretyniu nie lata tylko on!!! a tym dwóm dajcie luuuz...popieram ich, gdybym mial wiecej odwagi sam bym to zrobił...brawo chlopaki...

#3 ~~wercia~~

~~wercia~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 13:29:16

Policja?????????? buuuuhaha!!! Aresztowali niewinnych a łiks nie był w żadnym szpitalu tylko piwo ze mną pił!!!! i się znich śmiał!!! na ich oczach pił piwo i śmiał się im prosto w nos!!!!hahaha gratulacje dla policjantów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~GUMA~

~GUMA~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 13:36:53

A co poszk0dowany nie wziął ze sobą noża bo już dwóch kolegów poczęstował kosą! Biedny, nieszczęśliwy. Za mało dostał!!!! takich jak on powinno się bić codziennie!!! KIJ MU W JAPE. A co mamusia mu nie pomogła? haha...wystartowal i teraz płacze!!! pozdro

Noża może nie miał ale za to miał kamień w kieszeni. Takich jak on powinno się trzymać w zakladzie dla obłąkanych... co tu dużo gadać świr

#5 ~benia~

~benia~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 13:58:51

O J C U ,pier***o sie pisze a nie ojcowi .

#6 ~Kat~

~Kat~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 14:15:59

Bez względu kim jest poszkodowany, synowi dozór a ojcu co najmniej dycha. Chyba już czas by docenić rolę rodzica w wychowaniu dzieci. Poczucie wolności to nie samowola. Żyjemy w cywilizowanym świecie więc Nie bawmy się w trybunów bo od tego są odpowiednie instytucje. Żądajmy od policji, administracji państwowej i samorządowej, prokuratury, sądów itp. by nas chroniły przed złem ale sami tego nie czyńmy. To jest nasze prawo

#7 ~~anonim~~

~~anonim~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 14:29:17

ALE CHŁOPAKI ŚWINIE JESTESCIE...TAKA OKAZJA A MNIE TAM NIE BYŁO? NA PEWNO NIE SKOŃCZYŁO BY SIĘ NA STŁUCZONYM NOSKU...... TRZEBA BYŁO WJ........AĆ MU PORZĄDNIE A JESZCZE JEDNO CZEMU JEGO KOLEGA ,KTÓRY GO NAPUŚCIŁ A TERAZ PO CAŁYM MIASTKU OPOWIADA ŻE JAK BY MU KAZAŁ SKOCZYĆ PRZEZ OKNO TO BY TO DLA NIEGO ZROBIŁ TEŻ PRZY OKAZJI NIE DOSTAŁ????????ALE I TAK MAM ŻAL ŻE MNIE TAM NIE BYŁO..... TRZYMAJCIE SIĘ

#8 ~~NIKI~~

~~NIKI~~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 14:38:31

Bez względu kim jest poszkodowany, synowi dozór a ojcu co najmniej dycha. Chyba już czas by docenić rolę rodzica w wychowaniu dzieci. Poczucie wolności to nie samowola. Żyjemy w cywilizowanym świecie więc Nie bawmy się w trybunów bo od tego są odpowiednie instytucje. Żądajmy od policji, administracji państwowej i samorządowej, prokuratury, sądów itp. by nas chroniły przed złem ale sami tego nie czyńmy. To jest nasze prawo

BUUUUHAHAHA...POSZKODOWANY I CYWILIZACJA TO 2 SKRAJNOŚCI...ON POWINIEN MIESZKAĆ W LESIE Z DALA OD LUDZI!!!!!!!!!!!!! ZNALAZŁ SIĘ MORALISTA.... TO WŁAŚNIE POLICJA IPROKURATURA POWINNI CHRONIĆ OBYWATELI PRZED TAKIMI TYPAMI JAK ON!!!!!!!!

#9 ~kamlot~

~kamlot~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 18:11:41

Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby pisać takie bzdury jakie ty wypisujesz!!! Nzjprawdopodobniej jesteś typem pokroju poszkodowanego, który terroryzuje połowe wsi a jak już sobie sam rady nie daje to nasyła swoją matke na ludzi. Wiesz mnie to raczej mało interesuje ale jemu to się wyjątkowo należało. Chłopak nikogo i niczego nie szanuje, wszystkich obraża, ignoruje; dla niego nie ma żadnych zasad ani świętości.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 19:55:28

Ktory to?

#11 ~pfff~

~pfff~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 00:13:06

Domyślam się, ktory ojciec z Dretynia jest taki mądry.. Tam u nich to patologia jakas. oni sami sie do wszystkich sadza i dobrze ze wkoncu ktos ich ukara.. jesli to ten o ktorym mysle to wkoncu oberwa razem z tym swoim poje.banym ojcem.. jaki zal z nich.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 07:20:25

Domyślam się, ktory ojciec z Dretynia jest taki mądry.. Tam u nich to patologia jakas. oni sami sie do wszystkich sadza i dobrze ze wkoncu ktos ich ukara.. jesli to ten o ktorym mysle to wkoncu oberwa razem z tym swoim poje.banym ojcem.. jaki zal z nich.

A ja się domyślam, że jesteś analfabetą hahahahaha...

#13 ~~anonim~~

~~anonim~~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 09:04:31

kempesy dwa;) dobrze im

#14 ~SZPAKU~

~SZPAKU~
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 10:53:31

Ale jaja, ruszył gówno a za człowieka będzie odpowiadał. phh

#15 ~XXXXXX~

~XXXXXX~
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 10:38:18

mają za swoje.. ojca wsadzic i synka tez... synek wandal a ojciec nawet o tym nie wie co mlody wyprawia.....

#16 ~xxxxxxxl~

~xxxxxxxl~
  • Goście

Napisano 21 maj 2010 - 20:03:51

mają za swoje.. ojca wsadzic i synka tez... synek wandal a ojciec nawet o tym nie wie co mlody wyprawia.....

no no...nawet wiem kto to napisał:DD ile razy jeszcze powtórzysz że ojciec nic o mnie nie wie...patrz na siebie , chociaż nie ma u mnie w domu ćpunów bo u was to samym dymem idzie sie sztachnąć... pozdro ;P dzb...

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 18:23:27

tego gume co znam to nigdy z nozami nie wyskakiwal to tych kempesow powinni zamknac bo kogos zabija

#18 ~guma~

~guma~
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 19:31:34

nie podpisuj sie zamnie czlowieku bo tego nielubie i niepisz glupot zato tesz jest artykul

#19 ~xxxxxxxl~

~xxxxxxxl~
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 19:36:13

ty pampersie sztachaj sie tym grzybem co masz w domu a od ludz\i sie odwal!

#20 ~~anonim~~

~~anonim~~
  • Goście

Napisano 23 maj 2010 - 19:43:28

szkoda anonim ze ciebie tam nie bylo moze terz bys dostal tak jak oni

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych