Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~piotr mieczyslaw~

~piotr mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 08:14:53

polak madry po szkodzie ? nie - dalej bedziemy bronic kazdego drzewka by go wichura zniszczyla przy okazji czyniac  szkody ,a mozna bylo wyciac ,zarobic i nasadzic nowe ....moze mniej podatne na wichury czy robactwo

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 11:33:39

No i pisowcy-siekierowcy nie mają już co na Pomorzu rżnąć.

Mogą przenieść się gdzieś do Warszawy i tam wyrżnąć wszystko co im wpadnie pod siekierę

#3 ~wawa~

~wawa~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 11:57:44

pozdrawiam ekologów ...darliście gęby przeciw wycince drzew to teraz popatrzcie w oczy ludziom poszkodowanym przez drzewa powalone na domy, ogrodzenia, posesje,samochody i drogi...
Nie mam nic przeciwko sadzeniu drzew ale one powinne tyć wycięte z miejsc położonych przy drogach ,budynkach ,parkingach ,liniach kolejowych i liniach energetycznych
Ja bym was zagonił do uporzadkowania tego całego burdelu

#4 ~Damianek~

~Damianek~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 12:44:28

pozdrawiam ekologów ...darliście gęby przeciw wycince drzew to teraz popatrzcie w oczy ludziom poszkodowanym przez drzewa powalone na domy, ogrodzenia, posesje,samochody i drogi...
Nie mam nic przeciwko sadzeniu drzew ale one powinne tyć wycięte z miejsc położonych przy drogach ,budynkach ,parkingach ,liniach kolejowych i liniach energetycznych
Ja bym was zagonił do uporzadkowania tego całego burdelu

Jestem tego samego zdania.

Wyrżnąć wszystkie lasy i na ich miejscu postawić pomniki Świrosława siedzągo na szyszce

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 13:19:37

No i pisowcy-siekierowcy nie mają już co na Pomorzu rżnąć.

Mogą przenieść się gdzieś do Warszawy i tam wyrżnąć wszystko co im wpadnie pod siekierę

Naostrzą siekiery i PO KOD-zie jedynie smród zostanie.Masz kutafonie zapewnione pierwsze miejsce w szeregu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 13:24:02

Jestem tego samego zdania.

Wyrżnąć wszystkie lasy i na ich miejscu postawić pomniki Świrosława siedzągo na szyszce

Wisz robalu siedzący w szyszce,ty zawsze znajdziesz sobie dobre miejsce,chociaż w czyjeś doopie.Grunt to z wiaterkiem za pan brat być.

#7 ~nijaki~

~nijaki~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 15:01:09

wspolczuje wszystkim ale  gdzie nasz broszka zapomniala o harcerzach  chyba ze w pierwszej kolejnosci odwiedzila rydzyka a tu dla propagandy pojawi sie w poniedzialek

#8 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2017 - 18:25:48

Tak,te stare i zniszczone lub niepotrzebnie posadzone drzewa powinny być wyrżnięte z okolic domów,w lasach czy blisko ulic.Po co one tam???Tylko śmierć i poszkodowania powodują nam zwykłym ale normalnym ludziom.Te deb***e co siedzą na wysokich siedzeniach w du*** mają tych dzięki którym kasę zarabiają czyli ktoś taki jak prezydent,beznadziejna premier ,wójt,sołtys itp!!!Życie ludzkie najważniejsze!!!Tych z najwyższych stanowisk trzeba wyrzucić do szamba lub na śmietnik!!!

#9 ~JJ~

~JJ~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 12:08:43

Jakie znów "Sworne Gacie"???
Użycie mapy, Googla, czy edytora tekstu przerasta umiejetności?

#10 ~Louise~

~Louise~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2017 - 21:22:24

A mnie bardziej szkoda tych wszystkich drzew niż ludzi.TO PASOŻYTY.To przez ludzi dzieją się takie rzeczy,bo zniszczyli tę planetę - swój własny dom. TO NIECH TERAZ CIERPIĄ, NALEŻY IM SIĘ. Mam gdzieś zniszczone domy i tylko przyrody mi szkoda, roslin i zwierząt.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2017 - 07:01:07

To wszystko kłamstwo !!

Żadnych nawałnic nie było !!

Pod koniec ubiegłego tygodnia oglądałem na GP24 prognozę pogody

gp24.pl/pogoda/a/jaki-bedzie-weekend-sprawdz-pogode-wideo,12355587/

Skoro płacimy za przewidywanie pogody to musi się sprawdzić, po za tym nie było komunikatów ze sztabu kryzysowego.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2017 - 08:17:11

A mnie bardziej szkoda tych wszystkich drzew niż ludzi.TO PASOŻYTY.To przez ludzi dzieją się takie rzeczy,bo zniszczyli tę planetę - swój własny dom. TO NIECH TERAZ CIERPIĄ, NALEŻY IM SIĘ. Mam gdzieś zniszczone domy i tylko przyrody mi szkoda, roslin i zwierząt.

#13 ~Simsu~

~Simsu~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2017 - 11:58:32

Ludzi zgineło stosunkowo niewiele jak na takie wiatry w porównaniu do innych regionów świata. Szkoda bardzo tej przyrody, zapewne zgineły też setki różnych zwierząt.. Tu gdzie mieszkam byłem na skraju tego żywiołu ale czegoś takiego sie nie spodziewałem...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Alexa (1)