Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Kreujemy miasto"

konkurs HTC One sesja Viva Moda zdjęcia film

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 08 maj 2013 - 09:01:20

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie i wygrać telefon HTC One oraz udział w sesji zdjęciowej w magazynie Viva Moda, czy też sam telefon HTC One wystarczy wykonać zadanie konkursowe.

Jest ono następujące: wystarczy umieścić na stronie http://kreujemymiasto.pl zdjęcie lub film polecanego przez siebie fajnego miejsca. Następnie oznaczyć je na mapie Polski, dodać odpowiednią lokalizację, opis i gotowe!

Jury konkursowe wybierze 3 zwycięskie prace z grona 10, które zdobyły najwięcej głosów. W jury zasiada znany Polski projektant Łukasz Jemioł.

Konkurs trwa od 01.05.13 - 30.06.13r.

#2 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 09 maj 2013 - 12:51:50

do wygrania 3 HTC... hehhee... po prostu frajerów szukają którzy pomogą im stworzyć stronę z fotografiami z Polski za darmo... 3 HTC za milion zdjęć. Niezły myk.

#3 ~nada~

~nada~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 07:25:05

Konkurs jak konkurs. Fajnie, że powstanie strona z ciekawymi miejscami w Polsce.

#4 ~Lolka~

~Lolka~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 10:23:42

mi się tam podoba, wiedziałem że obcinają głosy, bo juz nie ma aż tak ich dużo. I dobrze, uczciwość musi być.

#5 ~Misia~

~Misia~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 10:23:47

Ciekawe to przyznam, może sama wezmę w tym udział. Na nagrodach mi nie zalezy, bardziej na promowaniu ciekawych miejsc, które mozna polecić innym. Jestem za :)  

#6 ~kolka~

~kolka~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 12:29:28

Ciekawe, czy wygra różowy most?

#7 KtośTaki

KtośTaki

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 18 czerwiec 2013 - 17:39:55

Ciekawe, czy wygra różowy most?

Pewnie tak. ;) W końcu nosi oficjalną nazwę "Most Tolerancji" i jest znany już nie tylko w Polsce.

Użytkownik KtośTaki edytował ten post 18 czerwiec 2013 - 17:40:27

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: konkurs, HTC One, sesja Viva Moda, zdjęcia, film

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych