Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oglądaliście kobiety mafi?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Oglądanie~

~Oglądanie~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 19:40:05

Jak dla mnie to film pozbawiony normalności, co chwile przeklinają, ta córka tego Lindy w filmie, Wieniawa, to naprawde zły obraz daje,, a ta Anna totragedia, jak można tak się staczać. Typowe polskie realia gd, ie mafia rządzi, wygląda na to że Polska to jedna wielka mafia, a normalność jest traktowana jak coś gorszego. Okropny film wpływający na patoloviczne zachowania, aha jeszcze to bzykanie się, Linda to lubi takie klimaty w filmach, ja niegdy ie przepadam za takimi tyoami filmów, jak Psy czy pitbul, zagranica zdecydownie lepsza. Słownictwo okropne.

#2 ~k~k~

~k~k~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 21:41:53

niestety masz rację, oglądaliśmy jakis czas temu i... niestety teraz na topie jest bycie wulgarnym, przekleństwa, roszczeniowy styl bycia, egoizm i nieposzanowanie drugiego człowieka. Dodatkowo takie są teraz standardy i tego uczy się młodzież i dzieci, a potem zdziwko, że nie da się nad młodzieżą zapanować.

Pomysł filmu dobry, realizacja słaba, no ale teraz liczy się tylko kasa, a im więcej kontrowersji, tym więcej ludzi pójdzie do kina i kaska się zgadza...

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:17:05

niestety masz rację, oglądaliśmy jakis czas temu i... niestety teraz na topie jest bycie wulgarnym, przekleństwa, roszczeniowy styl bycia, egoizm i nieposzanowanie drugiego człowieka. Dodatkowo takie są teraz standardy i tego uczy się młodzież i dzieci, a potem zdziwko, że nie da się nad młodzieżą zapanować.
Pomysł filmu dobry, realizacja słaba, no ale teraz liczy się tylko kasa, a im więcej kontrowersji, tym więcej ludzi pójdzie do kina i kaska się zgadza...

Tak właśnue wygląda pseudopolska od komunistów a nie Prawdziwa Polska z Panią Szydło i z panem Kaczyńskim i oanem Dudą, taki system reprezentują z platformy z sld. Takie filmy były zawsze pseudopolskie gdzue co drugie to ku.. rwa, wypier... dalaj a matka nie jest wstanie chodzić za dziećmi non stop aby chronić przed patologią komunistów.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:17:24

Tak właśnue wygląda pseudopolska od komunistów a nie Prawdziwa Polska z Panią Szydło i z panem Kaczyńskim i oanem Dudą, taki system reprezentują z platformy z sld. Takie filmy były zawsze pseudopolskie gdzue co drugie to ku.. rwa, wypier... dalaj a matka nie jest wstanie chodzić za dziećmi non stop aby chronić przed patologią komunistów.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:41:15

Dokładnie, jak chwiel patrzy sie na przekleństwa światka bandyckiego policji to od razu ma się opinie wyrobioną na temat pseudopolicji i człowiek się zastanawia czy może czuć się bezpiecznie w takim mafijnym kraju pseudopolaków, Polak musi sie bać.

#6 malksik001

malksik001

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2020 - 12:24:08

Ja wczoraj oglądałem na zalukaj i dziś jeszcze chyba zobaczę serial na netflixie. No jak dla mnie to film 7/10. Kino Patryka jak to jego kino, nie ma szału ale człowiek ogląda  :blink:

#7 ~Co wy tam palicie !?~

~Co wy tam palicie !?~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2020 - 14:28:19

Nie oglądałem filmu pt. "Kobiety mafi". Nie ma takiego polskiego filmu.
Kto to jest ten mafi, to jaka ksywa jakiegoś gangstera ?
Oglądałem natomiast film pod tytułem "Kobiety mafii". Bardzo przeciętny film i nie mam ochoty oglądać go drugi raz. 
Natomiast film pod tytułem "Psy" jest świetny. Oglądałem go wiele razy i pewnie jeszcze kilka razy do niego wrócę. 

Porównywanie szmiry pod tytułem "Kobiety mafii" do kultowego filmu "Psy" jest nie na miejscu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych