Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oferty pracy - Niemcy

oferty pracy Niemcy

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 22:52:14

Witam!
Wiem, ze dużo ludzi szuka pracy, więc może ktoś skorzysta z ofert które dodaje Dołączona grafika
Tutaj znajdziecie oferty pracy w Niemczech. Na bieżąco dodawane są nowe oferty - patrz/przeglądaj od ostatniej str. najbardziej aktualne....
http://www.ermito.eu...emczech/page/6/
Moja praca polega między innymi na dodawaniu postów z ofertami pr.- dlatego proszę Was o wyrozumiałość.
Dziękuje, pozdrawiam i powodzenia życzę Dołączona grafika

#2 ~suatty~

~suatty~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 16:23:47

Jeśli chodzi o pracę w Niemczech to zachęcam do zajrzenia na stronę Goworka, ja w ten sposób znalazłam prace, dzięki której ejstem w stanie się utrzymać w Polsce na naprawdę przyzwoitym poziomie, który normalnie zapewniłaby mi tylko długo załatwiana kolesiostwem posada. Jestem opiekunką osób starszych, wyjeżdżam na 2 miesiące, później miesiąc odpoczywam w Polsce, czasem dłużej jeśli to są wakacje. Jest to dla mnie bardzo pozytywny układ, ponieważ nie mam rodziny i żyję "samowystarczalnie". Wciąż poprawiam poziom niemieckiego, więc i moja stawka rośnie :)

#3 Natalia80

Natalia80

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 07:45:37

Ja znalazłam też znalazłam w internecie ciekawe oferty pracy w Niemczech. Szczególnie dla opiekunek osób starszych ale nie tylko. Można znaleźć fajną pracę tylko trzeba trochę poszperać.

#4 ~sylwia39~

~sylwia39~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:58:04

A gdzie te oferty dla opiekunek? Mnie znajoma poleciła firmę Schwester Pflege, ona już lata pracuje w opiece i mówiła mi, że tylko sprawdzone firmy warto brać pod uwagę. Dlatego ja z takich sprawdzonych agencji korzystam, w ciemno z ogłoszenia od nie wiadomo kogo to bym nie pojechała. 

#5 Anek512

Anek512

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:57:08

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością będzie to dla mnie przydatne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oferty, pracy, Niemcy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych