Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odmowa pożyczki w VIVUS

vivus odmowa pożyczki odmowa pożyczki

46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 07:28:33

Mam zdolność, nie mam BIk a vivus odrzucił mój wniosek o pożyczkę - nie podał przyczyny - dlaczego tak się dzieje i gdzie teraz po darmową pożyczkę? 

#2 ~odmowa vivus~

~odmowa vivus~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 18:57:55

No na pewno brak zdoloności do pożyczki, czy aby na pewno masz czysty bik - bo vivus sprawdza w bik 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 07:24:11

Mam zdolność, nie mam BIk a vivus odrzucił mój wniosek o pożyczkę - nie podał przyczyny - dlaczego tak się dzieje i gdzie teraz po darmową pożyczkę? 

Sprawdź na KAMIWET.PL - ja tez dostałem odmowę pożyczki w vivus a tutaj dostałem i to na niższy % - sprawdź i daj znać.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 09:56:01

gdzie teraz po darmową pożyczkę? 

Jaką darmową pożyczkę? O czym Ty bredzisz?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 07:24:30

A w VIVUS nie macie darmowej pożyczki? przecież tak głośno reklamują się, że mają pożyczkę za darmo do 1400 złotych - ale z tego co widać na forach to wiele osób pisze o odmowie pożyczki w vivus - i częste przyczyny odmowy pożyczki to wpis w BIK. 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 07:56:30

Ze strony VIVUS:

Termin spłaty 25.10.2014
Pożyczka: 1400 zł Prowizja: 0 zł Razem: 1400 zł RRSO: 0 %
Przedłużenie terminu spłaty:
7 dni: 137.2 zł 14 dni: 176.4 zł 30 dni: 266 zł

Pożyczka na miesiąc. Przekroczysz termin spłaty, bulisz, jak za zboże. :P

Darmowa pożyczka?!?!?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 07:40:22

Sprawdź na KAMIWET.PL - ja tez dostałem odmowę pożyczki w vivus a tutaj dostałem i to na niższy % - sprawdź i daj znać.

Niski % tzn ile? 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2014 - 08:01:59

Niski % tzn ile? 

Czytałem że RRSO wychodzi około 30% w przypadku dużych pożyczek - to jak w bankach 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 08:20:47

No z tego co czytam to masa osób nie dostaje pożyczek w vivus - trzeba mieć tam czysty bik 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 07:33:15

Polecam tą stronę kamiwet, dostałem 2000 złotych na rok i do spłaty tylko 2400 złotych.

Bez bik i bez sprawdzania zarobków 

#11 ~igremon~

~igremon~
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 07:41:42

A czy tu jet też darmowa pożyczka jak w vivusie? 

#12 ~kandzialan~

~kandzialan~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 14:44:38

Złóż wniosek przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, wszystko powinno być ok. Większa baza firm - powodów odmowy może być cała masa, kwestia tego kto siedział na systemie, czasami czepiają się bzdur, ale przecież chodzi o darmową pożyczkę...

#13 przybelskip

przybelskip

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 15:08:19

już nie ma czegoś takiego jak darmowe pożyczki, owszem kiedyś to istniało, że jak oddasz kase do np 15 dni to masz 0 % odsetek ale dość szybko to uległo zmianie i teraz jak firma się reklamuje ze jest za darmo to nie wierz. 

A już na pewno szerokim łukiem omijaj kredyt sms tak są takie odsetki ze głowa boli! 

#14 ~forumiakos~

~forumiakos~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 13:37:07

Nie prawda - są pożyczki za darmo, ale te pierwsze. Brałem w AlfaKredyt, spłaciłem w terminie i nie miałem żadnych odsetek, dodatkowych opłat, a tym bardziej nie było płacenia za rozpatrzenie wniosku. To nie są jakieś wielkie kwoty, ale pożyczka faktycznie jest za free.

#15 ~kamek~

~kamek~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 12:36:08

A jaki problem? Nie tylko Vivus ma darmowe pożyczki - tego jest więcej. AlfaKredyt też faktycznie ma, tylko trzeba kasę oddać w ciągu miesiąca. Generalnie akurat teraz z kasą nie ma większych problemów - przynajmniej krótkoterminowo.

#16 tkaliszuk

tkaliszuk

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 11 maj 2015 - 21:17:59

Właśnie tak to wszystko działa. Dostajesz pierwszą pożyczkę prawie albo całkowicie za darmo. To ma cie przekonać do kolejnych. Jeżeli jedna spłata poszła gładko, to myślisz, że kolejne tez powinny tak wyglądać i sie decydujesz na kolejne pożyczki. Proste. Szkoda tylko, że w rzeczywistości różnie o wygląda. Poczytajcie sobie o tym na tym forum: http://naczelne-forum-finansowe.pl

#17 zen

zen

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 10:56:58

W przypadku tych tzw. darmowych pożyczek trzeba tylko pamiętać o spłaceniu pożyczki w terminie. Przedłużenie okresu jej spłaty wiąże się z naprawdę wysokimi kosztami. A wtedy z "darmową" ma ona niewiele wspólnego...

#18 ~Kaliis~

~Kaliis~
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 15:31:21

Przecież jest sporo ofert pożyczkowych, które oferują darmowe chwilówki, a w celu wybrania najlepszej oferty można wejść na porównywarkę chwilówek przegladarka-pozyczek.pl

i tam zdecydować, która nada się najlepiej 

#19 zuzannaa

zuzannaa

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 16:06:07

Odmowa od Vivus mogła wynikać z wielu przyczyn. Vivus jak każda firma pożyczkowa ma swoje warunki udzielania i scoring. Podstawą jest:

- praca i dochód

- wiek min 20 lat

- konto bankowe

- czysty nei tylko BIK, ale i KRD, BIG, ERIF

Więcej warunkow masz na https://chwilowo.pl/opinie/vivus/

Odmowa jeśli jest to zwykle przez historię kredytową. Tam pracownicy nie sprawdzają każdego, a pewnie robią to automatycznie programy.

Sprawdź raz jeszcze swój BIK, KRD na stronie. Można to zrobić za darmo bez większych problemów.

Pozdrawiam

#20 waldi155

waldi155

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 21 luty 2016 - 23:35:02

Jest wiele firm od tego typu pożyczek. By ułatwić wybór jest porównywarka chwilówek.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: vivus, odmowa, pożyczki, odmowa pożyczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych