Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 krecik

krecik

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 374 postów

Napisano 07 wrzesień 2015 - 19:54:10

Super wiadomość :)
Dr Antypiuk prowadził moją drugą ciążę, na NFZ (żeby nie było, że prywatnie) i powiem Wam, że drugiego takiego lekarza to ze świecą szukać :)

Dojeżdżałam specjalnie ze Słupska do Miastka, ale warto było :)

#2 ~regina~

~regina~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 20:50:54

Cudowna wiadomość.Z pewnością jest to bardzo dobry krok do poprawy personelu.Niestety to dopiero kropla w morzu potrzeb.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 07:58:17

Nareszcie zmiana .

#4 ~zołza~

~zołza~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 08:55:17

a czemu nie napisali,że Ciemińskiego wyżucono?Nowy dyrektor szpitala robi czzystki po swojemu

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:32:54

Najlepiej wybrać ordynatora poza miasta Słupsk , a   nie ze każdy lekarz ma swoje pacjentki i każdy toleruje swoje lepiej  na oddziale bo to moja pacjentka bądź ta od tego doktora jest i są faworowane. Czas to zmienić i traktować każdego na równych poziomach.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 16:42:02

Ja rodziłam w Ustce, mój lekarz prowadzący nie pracował w szpitalu. Traktowali mnie bardzo dobrze, a ordynator dr Cieminski bardzo konkretny i rzeczowy.
Osobiście jako pacjentka nie moge złego słowa o porodówce powiedzieć .

#7 ~Beret z Ustki~

~Beret z Ustki~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 19:49:42

Stary nowy skład nic nie wnoszący , nie poprawiajacy jakości usług. To tylko wymówka prezesa. Jak było tak będzie tylko sterta niezałatwionych spraw urośnie. Cieniutki ten prezes z Lęborka.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 14:41:24

sapinski mowiles ze nikogo nie zwolnisz chyba feszakowa ci miesza w glowie i nie tylko

#9 ~wkurzony~

~wkurzony~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2015 - 12:35:47

Sapinski zapłaci za wszystko, bo już toczy się postepowanie przeciwko jego decyzjom w sądzie pracy.

#10 ~ja1~

~ja1~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2015 - 18:54:08

Nowy ordynator i jest jeszcze gożej.Jego dezyzje są porażające i zagrażające pacjentkom.Lekarz prowadzący ciąże jedno a ordynator po swojemu i niekoniecznie z korzyścią dla matki i dziecka.To co robi to masakra jakaś.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Porodówka, Ustka, Antypiuk Janusz, ginekolog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych