Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oddam za darmo chińskiego grzywacza długowłosego

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 31 maj 2011 - 21:32:05

Pilnie oddam za darmo rocznego, rasowego grzywacza chińskiego długowłosego (bez rodowodu z kompletem szczepień) i klatkę dla psa. Niestety pies nie powinien zostawać sam cały dzień i cierpi. Uwielbia dzieci, ale musi mieć konsekwentnego właściciela, dobrze jakby to była starsza osoba, która przebywa często w domu bo ja nie mogłam tego psu zapewnić. Pies jest średniego wzrostu. Zdjęcie mogę przesłać na e-mail, zainteresowanym podam tel. Pilne/Słupsk/
gg 11560520, e-mail elzbietakw33@wp.pl

#2 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 11:41:35

Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem czy nadal jest aktualne?

#3 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 15:56:26

Witam jestem zainteresowana ogłoszeniem czy nadal jest aktualne?

Witam,

a skąd jesteś? u mnie też czeka 2-letni grzywek do adopcji (jest u nas na zasadzie nieformalnego domku tymczasowego ale chciałabym aby znalazł stały kochający domek)

#4 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 10 październik 2011 - 10:41:49

Witam,a skąd jesteś? u mnie też czeka 2-letni grzywek do adopcji (jest u nas na zasadzie nieformalnego domku tymczasowego ale chciałabym aby znalazł stały kochający domek)

Czy piszesz o Anubisie???

#5 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 20:04:33

Czy piszesz o Anubisie???

Nie to nie ten grzywek :)Nie znam Anubisa, ewentualnie zdjęcia prześlę na priv.

#6 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 18:44:19

Hej,oddam pilnie grzywacza chińskiego,długowłosego z powodu alergii i niestety ale braku czasu... Piesek jest jeszcze młody ma dopiero 4 miesiące.Bardzo zależy mi na czasie, gdyż chciałabym mu szybko znaleźć dom..Mozliwy dowóz do Krakowa.Zaintersowanych proszę o szybki kontakt na maila mary123bdb@wp.pl lub gg:13554879

#7 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 22 październik 2011 - 17:41:16

Nie to nie ten grzywek :)Nie znam Anubisa, ewentualnie zdjęcia prześlę na priv.

To bardzo prosze o fotki magdola@wp.pl

#8 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 23 październik 2011 - 22:25:16

Witam,

a skąd jesteś? u mnie też czeka 2-letni grzywek do adopcji (jest u nas na zasadzie nieformalnego domku tymczasowego ale chciałabym aby znalazł stały kochający domek)

a co to za bida? jak do ciebie trafiła? jest chłopcem czy dziewczynką?

#9 ~asia~

~asia~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2011 - 14:28:49

Hej

nadal macie jakies cuda do oddania. Mam mame siedzaca cały dzień w domu i chciałabym podarowac jej towarzysza. Malutkiego bo i mama juz nie młoda. Nasz piesio zmarł po 17 latach niedawno i mama strasznie teskni za kims do rozpieszczania. Kontakt: joannafalgowska@wp.pl

#10 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 18:46:17

Hej,oddam pilnie grzywacza chińskiego,długowłosego z powodu alergii i niestety ale braku czasu... Piesek jest jeszcze młody ma dopiero 4 miesiące.Bardzo zależy mi na czasie, gdyż chciałabym mu szybko znaleźć dom..Mozliwy dowóz do Krakowa.Zaintersowanych proszę o szybki kontakt na maila mary123bdb@wp.pl lub gg:13554879

jestem zainteresowana pieskiem czy jest aktualne tel 500256091 viper-75@o2.pl

#11 ~Halina~

~Halina~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 18:49:29

jestem zainteresowana pieskiem czy jest aktualne tel 500256091 viper-75@o2.pl

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2014 - 18:19:25

alergia? cóż za aleria, skoro grzywacze nie posiadają sierści ale włos? Nie możesz odczuać alergii na te psy w takim wypadku :)
Po 2: pies ma 4 miesiace. Nie wiedzials wczesniej, ze nie bedziesz miala na niego czasu?
Zabawka sie znudzila?  :/

#13 ~b.bak@poczta.onet.pl~

~b.bak@poczta.onet.pl~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 00:20:56

Pilnie oddam za darmo rocznego, rasowego grzywacza chińskiego długowłosego (bez rodowodu z kompletem szczepień) i klatkę dla psa. Niestety pies nie powinien zostawać sam cały dzień i cierpi. Uwielbia dzieci, ale musi mieć konsekwentnego właściciela, dobrze jakby to była starsza osoba, która przebywa często w domu bo ja nie mogłam tego psu zapewnić. Pies jest średniego wzrostu. Zdjęcie mogę przesłać na e-mail, zainteresowanym podam tel. Pilne/Słupsk/
gg 11560520, e-mail elzbietakw33@wp.pl

#14 Kasia Krawczyk

Kasia Krawczyk

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 luty 2019 - 11:06:30

Mam kotkę też i nie wiem czy to nie będzie problem z przyzwyczajeniem :/

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 17:03:13

Uwaga - łódzki cwel znowu nadaje.

#16 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 23:07:36

Kulego, gdyby nie/istnialo takie pozyteczne zjawisko jakim jest fermentowanie,
to wiesz ilu pozytecznych rzeczy nie byloby na swiecie ?!  ...ale pewnie nie wiesz, bos tuman  :D

#17 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 23:10:00

Nie podszywaj sie pode mnie...  :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych