Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

268 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:10:17

Tak to jest jak patologia bierze się za robote!!!! teraz wielki płacz,że nie stać,bo dziecko chce jeść,trzeba się nim zająć...... ludzie bierzcie lub Państwo ma mi pomóc bo ja mam dziecko!!!!!! Są sposoby ,aby nie mieć dzieci.Nie stać, nie ,,robię". Na przyszłość patrz młoda z kim idziesz do łóżka, bo teraz jesteś sama z kłopotem.

#42 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:10:23

Dokladnie niech GP zorganizuje jakąs akcje bo napewno znajdo sie osoby ktore pomoga!!!!!

Taka akcja to za dużo zachodu, za mało korzyści. Może lepiej, gdyby nasi rajcy zapewnili jej miejsce w żłobku i pracę?

pieluchy też można kupić z tetry i je prać jak kogoś nie stać i są zdrowsze

Pod warunkiem, że kogoś stać na wodę, gaz i prąd, bo kałuży się tego nie pierze, a dziennie to około 20 pieluch zafajdanych.

DO CHOLERY GDZIE POMOC SPOŁECZNA!!!
PIJAKĄ DAJE PIENIĄDZE NA PRZECHLANIE A KOBIECIE Z DZIECKIEM NIE MOŻE POMÓC !!!
WSTYD !!!! MASAKRA

Pójść na pocztę w dzień wypłacania "rodzinnego" i "renty pijackiej". Przychodzą narąbane i śmierdzące żule, a za nimi w kolejce matki z dziećmi. To jest dopiero masakra - takie wsadzenie ich do jednego wora.

#43 ~Dawid,~

~Dawid,~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:10:32

KOCHANI SUPER!!!

Wiele osób jest chętnych do jednorazowej pomocy,
CIUSZKI, MLEKO, PIELUSZKI nawet te tetrowe zapewne się przydadzą!
tylko niech każdy kto tu pisze niech podejmie się POMOCY!Każda rzecz, każdy grosz na te rzeczy który poświęcicie się liczy!!!

Ktoś napisał (Gosia bodajże, że ma ciuszki - to zapewne ułatwi młodej matce życie... ) ale pamiętajmy teraz pomożemy jej na krótki start... Ją trzeba objąć opieką i pokierować gdzie ma szukać jeszcze pomocy. OPIEKA SPOŁECZNA da jej 100 zł :/ co to jest?

*** OBAWIAM SIE JEDNEJ RZECZY NA FORUM KAZDY PISZE ŻE POMOŻE A TAK NA PRAWDĘ TO W REDAKCJI SIĘ POJAWIĄ MAX DWIE OSOBY, ja się pojawi po wypłacie sam mam problemy finansowe ale pomogę bardziej potrzebującej.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJE W IMIENIU MŁODEJ MATKI ZA POMOC OBYWATELSKĄ.

#44 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:13:04

normalny co sie czepiasz koscioła ? czemu sie nie czepiasz PCK lub innych organizacji, a czemu opieki sie nie czepiasz ona ma obowiazek pomagania ludziom w potrzebie? Jezeli ta pani udała sie do jakiejs parafi, lub do caritas napewno uzyskała by pomoc ( chciałabym abys jeszcze wiedzał ze caritas wyłacznie ma pieniadze fundusze od ludzi dobrej woli, od swiec sprzedawanych na wielkanoc itp ).Jezeli ta pani nie prosiał pomocy w kosciele to jak koscioł mogyby wiedzec ze jakas pani z dzieckiem potrzebuje pomocy skoro sama o nie nie poprosiła.

dno i metr mułu... :angry:
Czemu kościół? Ano temu, że stale i w(nomen omen)ciąż, nawołują ogiery z 33-ma guzikami do tego, by zapładniać, rodzić, zapładniać, rodzić...
Przypomina to pieprzenie ślepego o kolorach...
PCK? MOPR? Oni są obwarowani budżetami, sprawozdaniami itp. itd.
W przeciwieństwie do całej instytucji Kościoła Katolickiego w Polsce, która - nie dość, że nie ma obowiązku dokumentować dochodów (z tzw. tacy, pogrzebów, chrztów, ślubów i komunii), to jeszcze jest zasilana przez budżet Państwa...
A co do "proszenia pomocy w kościele"...to kto tam u Was komu jest sługą? Parafianin księdzu, czy na odwrót? Kto ma się kim opiekować?
A gdzie tu po prostu...człowiek?

p.s. może trochę nieskładnie, ale przepraszam - goowna mi się zagotowały czytając ten post...

#45 ~Wietnamczyk~

~Wietnamczyk~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:15:59

Do goscia z postu 38. Z twojej wypowiedzi wynika ,ze jestes ojcem samotnie wychowujacym dzieci.Piszesz jako facet,ktorego rzucila kobieta i ona nie placila alimentow. Jesli to prawda to chyle czola i wielki szacunek dla Ciebie.Nie pasuje mi to jednak do Twojej wczesniejszej wypowiedzi.Dlatego po prostu Ci nie wierze ;) Pozdrawiam.

#46 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:18:55

Po cholerę się czepiacie kościoła? Ta pani nie wypowiedziała się na temat swojego wyznania, a może jest ateistką.

#47 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:22:50

Tak to jest jak patologia bierze się za robote!!!! teraz wielki płacz,że nie stać,bo dziecko chce jeść,trzeba się nim zająć...... ludzie bierzcie lub Państwo ma mi pomóc bo ja mam dziecko!!!!!! Są sposoby ,aby nie mieć dzieci.Nie stać, nie ,,robię". Na przyszłość patrz młoda z kim idziesz do łóżka, bo teraz jesteś sama z kłopotem.

Brutalne...ale logicznie rzecz biorąc - trudno się z powyższym nie zgodzić...

#48 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:24:44

Po cholerę się czepiacie kościoła? Ta pani nie wypowiedziała się na temat swojego wyznania, a może jest ateistką.

"Pijesz" do mojego postu? Jeżeli tak - wytłumaczę Ci to dostępniej...rzeknij tylko słowo...

#49 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:25:16

no to powiedz jak ksiadz, caritas miałoby pomoc tej pani skoro ona nie powiedzała o swojej sytuacji w swojej parafi zapewno ks nawet nie zna tej pani, najwyzej jak był u niej na koledzie i widzał sytuacje materialna proponuje, daje jej pomoc.

#50 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:26:10

KOCHANI SUPER!!!

Wiele osób jest chętnych do jednorazowej pomocy,
CIUSZKI, MLEKO, PIELUSZKI nawet te tetrowe zapewne się przydadzą!
tylko niech każdy kto tu pisze niech podejmie się POMOCY!Każda rzecz, każdy grosz na te rzeczy który poświęcicie się liczy!!!

Ktoś napisał (Gosia bodajże, że ma ciuszki - to zapewne ułatwi młodej matce życie... ) ale pamiętajmy teraz pomożemy jej na krótki start... Ją trzeba objąć opieką i pokierować gdzie ma szukać jeszcze pomocy. OPIEKA SPOŁECZNA da jej 100 zł :/ co to jest?

*** OBAWIAM SIE JEDNEJ RZECZY NA FORUM KAZDY PISZE ŻE POMOŻE A TAK NA PRAWDĘ TO W REDAKCJI SIĘ POJAWIĄ MAX DWIE OSOBY, ja się pojawi po wypłacie sam mam problemy finansowe ale pomogę bardziej potrzebującej.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJE W IMIENIU MŁODEJ MATKI ZA POMOC OBYWATELSKĄ.

POPIERAM, każdy tu jest tylko mocny w gębie a nikt nie ruszy się z pomocą...
na forum siedzą sami (deb***e co krytykują każdy artykuł, piszą bzdety myśląc że są fajni i że wszystko wiedzą)
MIESZAJĄ W POWAŻNE SPRAWY POLITYKĘ... polityka nie da dziecku jeść niestety

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:31:02

Do goscia z postu 38. Z twojej wypowiedzi wynika ,ze jestes ojcem samotnie wychowujacym dzieci.Piszesz jako facet,ktorego rzucila kobieta i ona nie placila alimentow. Jesli to prawda to chyle czola i wielki szacunek dla Ciebie.Nie pasuje mi to jednak do Twojej wczesniejszej wypowiedzi.Dlatego po prostu Ci nie wierze ;) Pozdrawiam.

nie musisz mi wierzyć ale niestety taka jest prawda, wychowałem syna na porządnego człowieka i jestem z niego dumny właśnie kończy studia moje życie osobiste poszło na bok , syn jest najważniejszy! :) Pozdrawiam.

#52 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:32:13

Anno czemu od razu masz nie nawisc do nas wszystkich co piszemy na tym foum, polityka jest tez sparawa powazna bo od niej w wiekszej mierze zalezy co sie dzieje w naszym kraju, niszcza zakłady pracy - ludzie nie maja pracy- i co za tym idze rozboje ,kradzieze, dzieci nie maja co jesc ,.Panstwo daje coraz mniej pieniedzy na MOPR a co raz wiecej biednych.

#53 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:32:28

"Pijesz" do mojego postu? Jeżeli tak - wytłumaczę Ci to dostępniej...rzeknij tylko słowo...

Piszę ogólnie, a nie do konkretnej osoby. W mojej rodzinie są ludzie różnych wiar, czasem mają kryzys, ale po pomoc do księdza nie biegną.

#54 ~janina~

~janina~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:32:32

Dawid,

Ja się zjawie z pieluchami na pewno, ale ta moja paczka starczy jej na max 3-4 dni, a miesiąc jest długi.
Bardzo szkoda mi tej kobiety ale inaczej pomuc nie jestem w stanie, wiem że to nie wiele ale mam nadzieje że to starczy do tejj pory aż ktoś lub jakas instytucja obejmie ją opieką.

DO ZOBACZENIA W REDAKCJI - niech pojawi się artykuł o nas, o SŁUPSZCZANACH ktuży potrafią nieść jak to napisał Pan dawid, OBYWATELSKĄ POMOC!

#55 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:32:36

... polityka nie da dziecku jeść niestety...

To może odpowiedzialni za swoje czyny matka i ojciec?
Chwila uniesienia i...co dalej? Ratujcie!

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:34:50

Ponoć wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga!

#57 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:35:46

Brutalne...ale logicznie rzecz biorąc - trudno się z powyższym nie zgodzić...

brawo niech ludzie zaczną myśleć zanim idą z kimś do łóżka a potem tragedia i kolejka w opiece bo mam dzieci to mi się należy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#58 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:36:26

Piszę ogólnie, a nie do konkretnej osoby. W mojej rodzinie są ludzie różnych wiar, czasem mają kryzys, ale po pomoc do księdza nie biegną.

Wcale się nie dziwię...to chyba ostatnia instancja w tym kraju, do której można się zgłosić po pomoc...chyba, że za nią się wpierw zadatkuje "co łaska"... (vide np. pogrzeb)

#59 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:37:40

Ponoć wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga!

Pod jednym małym, ale jakże ważnym warunkiem...że on istnieje ;)

#60 ~Wojciech Cejrowski~

~Wojciech Cejrowski~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:39:06

Ate "panie kolego" znowu nie na temat i za ostro.Jak to sa ogiery to ty kim jestes? Zbiorem atomow,a moze miesem ,ktore zgnije w ziemi. Po pierwsze idz do tej kobiety i sie jej zapytaj czy chodzi do kosciola.Czy tam jej kazali sie zapladniac i rodzic itd. Stawiam 9 do jednego,ze to ate(istka) tak jak ty ate i co wtedy !? Caly twoj misterny wywod fpis du.Nie szukaj winnych w kosciele.Ten temat "troche" odbiega od tego twojego postu.Napisz cos w temacie ,albo wcale :) .Tak na marginesie o czym musi byc temat na forum,zebys nie obarczal wina za wszystko katolickiego kosciola :blink: :blink: :blink: .Obawiam sie,ze nie ma takiego tematu :D ;) ;) .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych