Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

268 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:29:50

Dobrze że chce oddać w dobre ręce a nie utopić albo zagłodzić na śmierć...

#22 ~kolo~

~kolo~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:30:39

Dokladnie niech GP zorganizuje jakąs akcje bo napewno znajdo sie osoby ktore pomoga!!!!!

#23 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:31:12

Szacun gościu dla Ciebie za chęć pomocy.
A dla tego zszokowanego jełopa co paragrafami rzuca to bym w łeb wypalił. Jak pajacu masz swoje dzieci to pewnie wiesz ile to kosztuję więc nie praw tu morałów że tak się nie robi bo lepiej tak niż mają to dziecko za jakiś czas znaleźć na wysypisku.
Ja również jutro walę do GP z paczką pieluch i jakimś żarełkiem dla tego chłopca. Zapraszam również wszystkich którzy mogą pomóc.

Szacunek! To może ja pieluchy, mleko i witaminy? Ech! Wspaniale!

#24 ~Wietnamczyk~

~Wietnamczyk~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:37:34

Krew sie kurva we mnie gotuje! Jak widze w GP ogloszenia typu: kotek szuka domku,albo 4 spokojne suczki szukaja domku,albo zbiorka kasy na zwirek (do szczania) dla kotkow itd.itp. Wtedy ludzie na forum sie masturbuja i pisze jeden z drugim " ojej jaki sliczny psiunio,wzielabym go do domku ,ale juz mam 2 pieski i kotka" ,i temu podobne debi lne wpisy zblazowanych ludzi.Wiadomo dziecko to nie piesek i kotek,ale jest teraz okazja wykazac sie i pomoc ,a nie pierniczyc ,ze to wina PO,PiSu,ocieplenia klimatu i inych bzdur tego typu.Taki kraj jacy ludzie,tacy ludzie jaki kraj.Rusz du pe jeden z drugim zainteresuj sie tym i najzwyczajniej udziel pomocy tej kobiecie.Ile mozesz 10,100.200zl.Niech ona uwierzy ,ze sa jeszcze ludzie dobrej woli na tym padole.Ja tak zrobie,Jesli Ty nic nie zrobisz to nie nie pier dol bzdur na forum jeden z drugim.Chodzi o zwyczajny ludzki odruch,czy stac nas jeszcze na to ?

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:37:47

POPIERAM INICJATYWĘ NIESIENIA POMOCY, zbierzmy parę paczek pieluch oraz jedzenia dla matki oraz dziecka!
Nas 20 zł tak nie zbawi a pomożemy młodej kobiecie przetrwać ciężki dla niej okres.

MAM NADZIEJE ŻE REDAKCJA GP pokieruje młodocianą matką gdzie ma udać się o pomoc, oraz że znajdzie się jakiś pracodawca który zatrudni "mamusie" w jakimś zakładzie pracy w którym godziny pracy będą umożliwiały zajmowanie się dzieckiem.

pieluchy też można kupić z tetry i je prać jak kogoś nie stać i są zdrowsze

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:44:07

Krew sie kurva we mnie gotuje! Jak widze w GP ogloszenia typu: kotek szuka domku,albo 4 spokojne suczki szukaja domku,albo zbiorka kasy na zwirek (do szczania) dla kotkow itd.itp. Wtedy ludzie na forum sie masturbuja i pisze jeden z drugim " ojej jaki sliczny psiunio,wzielabym go do domku ,ale juz mam 2 pieski i kotka" ,i temu podobne debi lne wpisy zblazowanych ludzi.Wiadomo dziecko to nie piesek i kotek,ale jest teraz okazja wykazac sie i pomoc ,a nie pierniczyc ,ze to wina PO,PiSu,ocieplenia klimatu i inych bzdur tego typu.Taki kraj jacy ludzie,tacy ludzie jaki kraj.Rusz du pe jeden z drugim zainteresuj sie tym i najzwyczajniej udziel pomocy tej kobiecie.Ile mozesz 10,100.200zl.Niech ona uwierzy ,ze sa jeszcze ludzie dobrej woli na tym padole.Ja tak zrobie,Jesli Ty nic nie zrobisz to nie nie pier dol bzdur na forum jeden z drugim.Chodzi o zwyczajny ludzki odruch,czy stac nas jeszcze na to ?

szkoda mi kobiety ale zrozum że zwierzęta cierpią przez ludzi jestem tego zdania nie stać mnie na zwierzaka nie biorę, nie mam pieniędzy na utrzymanie dziecka nie staram się o nie! logiczne! trzeba myśleć trochę i brać odp. za swoje czyny. Ale wpadnę jutro do GP

#27 ~czytlelnik~

~czytlelnik~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:45:49

bo tak u nas jest kobieta z dzieckiem nie ma pomocy ale pijacy w sile wieku bez pracy już dostają na swoje potrzeby

zgadzam sie z Tobą nasze polskie chore prawo,to dobrze ze tak chciała rozwiazac swój problem a niezrobiła krzywdy sobie i dziecku obawiam sie że coraz wiecej będzie takich ogłoszeń :angry:

#28 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:46:19

normalny co sie czepiasz koscioła ? czemu sie nie czepiasz PCK lub innych organizacji, a czemu opieki sie nie czepiasz ona ma obowiazek pomagania ludziom w potrzebie? Jezeli ta pani udała sie do jakiejs parafi, lub do caritas napewno uzyskała by pomoc ( chciałabym abys jeszcze wiedzał ze caritas wyłacznie ma pieniadze fundusze od ludzi dobrej woli, od swiec sprzedawanych na wielkanoc itp ).Jezeli ta pani nie prosiał pomocy w kosciele to jak koscioł mogyby wiedzec ze jakas pani z dzieckiem potrzebuje pomocy skoro sama o nie nie poprosiła.

#29 ~Wietnamczyk~

~Wietnamczyk~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:47:25

Do goscia od tych tetrowych pieluch,(...) Moze jeszcze lozeczko siankiem wymosci i kupi sobie koze to bedzie mleko !? Pieluchy to kropla w morzu potrzeb dla takiego dzieciaczka (...)

#30 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:48:56

Szacun gościu dla Ciebie za chęć pomocy.
A dla tego zszokowanego jełopa co paragrafami rzuca to bym w łeb wypalił. Jak pajacu masz swoje dzieci to pewnie wiesz ile to kosztuję więc nie praw tu morałów że tak się nie robi bo lepiej tak niż mają to dziecko za jakiś czas znaleźć na wysypisku.
Ja również jutro walę do GP z paczką pieluch i jakimś żarełkiem dla tego chłopca. Zapraszam również wszystkich którzy mogą pomóc.

ja mogę oddać ciuszki po moim synku,nie mam już ich za wiele ale zawsze cos,tylko chciałabym osobiscie

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:49:23

No bardzo dobrze - powinna dziecko komuś oddać - dzieciak będzie miał szansę na normalne życie. Swoją drogą - Polacy żyją w nędzy a Czeczeni mnożą się na potęgę, bo na każde dziecko dostają 340 - 600 zł miesięcznie. Skandal.

Użytkownik Rebelivs edytował ten post 09 maj 2011 - 08:39:59

#32 ~66~

~66~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:52:03

czemu sie nic nie dzieje w tym miasteczku moze jakas bombe powinni wyjebac bedzie fan

#33 ~gosc 123~

~gosc 123~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:52:11

DO CHOLERY GDZIE POMOC SPOŁECZNA!!!
PIJAKĄ DAJE PIENIĄDZE NA PRZECHLANIE A KOBIECIE Z DZIECKIEM NIE MOŻE POMÓC !!!
WSTYD !!!! MASAKRA

#34 ~bonzaj74~

~bonzaj74~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:52:40

a gdzie szanowny ku*** tatus tego dziecka sie pytam to raz a dwa składa sie odpowiednie dokumenty do opieki i dostaje sie pieniazki ,lub zgłasza sie z dzieckiem do opieki i kieruja sprawe do osrodka adopcyjnego

Co ty głąbie pier***isz opieka ma centralnie wyje***e,wystarczy ze przekroczysz o grosik swoich dochodów i dostaniesz palec na pożegnanie.Jeśli ojciec tego dziecka ma wyje***e to już nie wina tej kobiety,co z tego ze założy mu sprawę jak siedząc za granica mogą mu naskoczyć a nawet jakby przebywał w Polsce to co z tego komornik zabiera większość pieniędzy i dziecko ma figę z tej kaski.Po trzecie ta pani chce nadal mieć kontakt ze swoja pociecha a wiec czytaj deb***u zamiast się unosić inteligencja.Jak jesteś taki kumaty zaoferuj się jakąś pomocą zamiast szczerzyć dziąsła na ludzi potrzebujących pomocy.Ona nie napisała tego dla przyjemności tylko dla dobra tego dzieciaczka,mało jest wywłok które zabijają dzieci zaraz po porodzie ,wyrzucają do śmieci.Ona nie zabiła jedynie potrzebuje pomocy <_<

Użytkownik bonzaj74 edytował ten post 08 maj 2011 - 20:54:24

#35 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:56:38

Troche nie rozumiem jak mozna pisac od razu ze powinna je komus oddac , trzeba jej dac szanse ,pomoc pewnie bardzo cierpi z tego powodu ze nie ma czym tego dziecka nakarmic ubrac, , A po za tym jak te dziecko znajdzie sie w domu dziecka to panstwo bd musiał na nie o wiele wiecej pieniedzy dawac

#36 ~ate~

~ate~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 20:58:36

...Co to za ******* reklamy, których się nie da wyłączyć????

Zainstaluj AdBlockPlus...za free - i masz "ze łba"...

Użytkownik Rebelivs edytował ten post 09 maj 2011 - 08:40:27

#37 ~Wojciech Cejrowski~

~Wojciech Cejrowski~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:00:18

Zgadzam sie z Wietnamczykiem i z Bonzajem.Trzeba zrobic wszystko co mozliwe,aby pomoc tej kobiecie i dziecku i to jest najwazniejsze.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:00:33

Do goscia od tych tetrowych pieluch,jeb nij sie cwaniaczku w glace! Moze jeszcze lozeczko siankiem wymosci i kupi sobie koze to bedzie mleko !? Pieluchy to kropla w morzu potrzeb dla takiego dzieciaczka,albo jestes bezdzietnym eunuchem,albo koronnym przykladem de bila o jakich pisalem wczesniej.

dziecko mam i nie wyobrażasz nawet sobie jak musiałem sobie radzić żeby nas utrzymać ,brak alimentów brak pomocy, nigdy złotówki nie dostałem i nie oceniaj proszę ludzi o których nic nie wiesz przez co przeszli. Nawet łóżeczko z siankiem lepsze niż podłoga. Pozdrawiam

#39 ~whgjk~

~whgjk~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:06:37

No bardzo dobrze - powinna dziecko komuś oddać - dzieciak będzie miał szansę na normalne życie. Swoją drogą - Polacy żyją w nędzy a Czeczeni mnożą się na potęgę, bo na każde dziecko dostają 340 - 600 zł miesięcznie. Skandal.Co to za kurewskie reklamy, których się nie da wyłączyć????

Zainstaluj sobie taki prosty programik Ad Muncher bezobsługowy i po reklamach.

#40 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 08 maj 2011 - 21:09:20

To jest powazna sprawa.W polsce jesli nie pochodzisz ,ze szlachty ciezko o jakas pomoc nei wspomne o pomoc z panstwa w postaci pieniedzy ma poczke pampersow czy jakies 200zl.Zycie jest bardzo ciezkie dlatego jestem bardzo szczesliwy,ze nie ma mnie w tym chorym kraju.Tam dzieci przey podwyzkach wszystkiego z dnia na dzien nie maja nic,nie wspomne o ksztalcenie.Za wszystko sie placi.Ludzie w rzadzie przestancie krasc od wyborow do wyborow tylko papatrzcie na ludzie ktorzy potrzebuja pomocy,sa ich juz miliony i przybywa codziennie.Dzieci nei maja na jedzenie ,chodza w zamalych butach itd.ku***..........co sie tam dzieje?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych