Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Odchudzanie? Suplementy? leki?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Alicja29~

~Alicja29~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:52:08

Nowy rok, zaraz wiosna, lato...trzeba będzie zrzucić kurtki, grube swetry a tam... no właśnie... trzeba się wziąć za siebie. Macie doświadczenia w temacie, możecie polecić suplement czy lek, który Wam pomógł?

#2 ~lillith~

~lillith~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:24:59

Szukałam dość długo swojego złotego środka. Zawsze stawiałam na dość intensywny wysiłek fizyczny, ale nie zawsze miałam na to czas. Wiadomo praca, dzieci... Nie mogłam też pilnować diety, regularnych posiłków, bo moja praca to praca w biegu i nie zawsze o danych porach mogłam zasiąść do posiłku. Ale jak się chce to się może znaleźć sposób. Więc na początek odstawienie słodyczy, tłustych, kalorycznych posiłków, więcej warzyw i owoców, zamiast autobusu rower, po drugie Meridia na ograniczenie apetytu ipoprawę przemiany materii. Jak na razie, po 2 miesiącach jest całkiem spoko, -7 kg, jeszcze dwa i założony cel będzię wypełniony. Chcecie dowiedzieć sie więcej lub macie pytania, dzwońcie do Agaty - 517 614 677. Pzdr

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:09:51

Każdy może schudnąć jak chce...ja miałam ogromny problem z nadwaga bo zawsze kiedy brałam sie za jakas diete to nie widziałam efektów i mnie to denerwowało od razu. Musiałam zobaczyc efekty szybko tu i teraz... Teraz z doświadczenia moge juz powiedzieć, że konieczna jest zmiana swoich nawyków,np. jeść częściej, ale w mniejszych porcjach, ograniczyć słodycze, a zastąpić je warzywami, nie jeść późnych kolacji, więcej ruchu, aktywności fizycznej itd. Dodatkowo polecam Wam zainteresować się Biphasic Slim, dzieki któremu stracicie szynko na wadze. W raz z dietą i nawet małą ilością ruchu efekty przychodzą szybko i są bardzo fajne. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Ady, kom 731 154 299. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

#4 ~Natasza~

~Natasza~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 11:56:33

Tabletki odradzam.. nie są bezpieczne dla zdrowia. Ja od stycznia trwam w swoim postanowieniu i jestem na diecie pudełkowej lightdiet już schudłam ponad 10 kg. Miałam rezygnować z diety bo swój cel już osiągnęłam, ale wygodnie mi gdy nie gotuję. 

#5 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 12:22:31

Schudłam, i to niespodziewanie. Nawet nie zmnieniłam nawyków żywieniowych. Moja praca tak. Od jakiegoś czasu do biura zamawiają nam świeże warzywa i owoce z owocewarszawa.pl. Konsumpcja słodyczy z automatu z przekąskami spadła tak bardzo, że trzeba było go oddać. Myślę, że tutaj jest klucz do sukcesu, jak mamy ochotę na słodkie to bierzemy warzywa i owoce. Nie trzeba się katować. :) 

#6 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 11:11:35

Mi oprócz regularnych treningów, i trzymania diety bardzo pomogła Laminina (laminina-opinie.pl) Gdy ją zarzywalam nie miałam napadów głodu. Ogólnie jadłam dużo mniej. Nawet po odstawieniu ochota na słodycze nie powróciła. 

Nowy rok, zaraz wiosna, lato...trzeba będzie zrzucić kurtki, grube swetry a tam... no właśnie... trzeba się wziąć za siebie. Macie doświadczenia w temacie, możecie polecić suplement czy lek, który Wam pomógł?

Wiem, że jest przeznaczona do innych rzeczy. Ale jakoś świetni działa na mój organizm 

#7 ~Zośka~

~Zośka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 16:44:33

Ćwiczę w domu na orbitreku 3 razy w tygodniu, a do tego codziennie kapsułki z olejem z wiesiołka Gal i dieta 1500kcal. Chudnę 4kg miesięcznie, czyli tempo idealne, skóra nie wisi, nie chodzę głodna. 

#8 ~Barbara57~

~Barbara57~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 12:10:33

ja na temat suplementów diety bardzo dużo czytałam właśnie tu baza-lekow.com.pl/suplementy-diety/ i polecam ten link każdemu, ponieważ uważam, że każdy znajdzie tam jakiś suplement odpowiedni dla niego.

#9 ~vienka~

~vienka~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 21:47:21

Odchudzanie nie jest nałatwiejszą sprawą na świecie...kto próbował ten dobrze wie. Trzeba mieć dużo samozaparcia i silnej woli. Motywacja leży w głowie, sama dieta nic nie da. Swego czasu próbowałam odchudzać się na własną rękę, potem z dietetykiem a efekty za każdym razem był takie same czyli żadne. Poddałam się po kilku tygodniach, miesiącach. W końcu udało mi się dostać Phen375, który prowadzi to do zahamowania apetytu i zwiększenia uczucia sytości, nawet przy przyjmowaniu mniejszych ilości jedzenia. Waga momentalnie spadła do poziomu o którym marzyłam, jednocześnie znikęly boczki, fałki i inne mankamenty a zarysowały się, wcześniej ukryte, mięśnie. Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej? Kontaktujcie się z Olga - 720 737 801 . Warto!!!

#10 ~Marekk~

~Marekk~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 08:06:44

Biorę suplementy z musclepower.pl/ , jeden z ciekawszych sklepów w Częstochowie. Stąd ich znam. Mieszkam niedaleko. Mają wielu klientów z górnej półki, faktycznych zawodników, kulturystów. Wiedziałem, że można im zaufać. Ostatnie zamówienie, jak składałem to na pierwszy suplement weszło 10% rabatu, a jak drugi produkt dodałem to 50%, więc oszczędności duże. Jak sobie ceny porównywałem to sporo taniej niż u konkurencji. Powiem tak. Niczego nie nakręcam. Po prostu przetestuj sobie, co ci odpowiada. Każdy ma tam jakieś własne preferencje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych