Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie jako postanowienie noworoczne

89 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 18:19:14

Dopiero zaczynam kurację. Ciekawe jak pódzjie u mnie

Polecam. U mnie już 3 kg

#82 ~bella22~

~bella22~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:31:27

Myśle, że na stronce www centrumfigury byethost14 com znajdziecie to czego szukacie. Duzy wybór środków wspomagających odchudzanie. Z mojej strony powiem tylko, że zamawiałam stamtąd kilka razy i wszystko było w porządku. Warto nadmienić, że można sprawdzać przesyłkę przy odbiorze.

#83 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 09:26:35

dla mnie figurena to super produkt dający super efekty w krótkim dość czasie. Dzięki nim schudłam i na te wakacje udam się na plaże bez wstydu.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 10:20:03

polecam

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 14:10:59

zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje slimcea to jest zupełnie inaczej bo to suplement slimcea blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

#86 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:06:38

Marzysz o pięknym ciele? Idealnej sylwetce??? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Wypróbuj Phen 375. Jest to lek o najwyższej dostępnej dawce fenterminy na rynku, która odpowiedzialna jest za tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są świetne!!! w moim przypadku ok 12kg. Spróbuj, nic nie tracisz!!! Jeśli masz pytania prosze o kontakt: Agata (kom.517 614 677

)

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:03:30

mój wybór padła na suplement figurena ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

#88 ~dotkores~

~dotkores~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 21:48:57

Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Ewą - 578 021 158, ona Wam pomoże. Powodzenia

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:40:17

ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.

#90 ~gen~

~gen~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 09:29:51

ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.

u mnie podobnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych