Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie jako postanowienie noworoczne

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 18:19:14

Dopiero zaczynam kurację. Ciekawe jak pódzjie u mnie

Polecam. U mnie już 3 kg

#82 ~bella22~

~bella22~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:31:27

Myśle, że na stronce www centrumfigury byethost14 com znajdziecie to czego szukacie. Duzy wybór środków wspomagających odchudzanie. Z mojej strony powiem tylko, że zamawiałam stamtąd kilka razy i wszystko było w porządku. Warto nadmienić, że można sprawdzać przesyłkę przy odbiorze.

#83 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 09:26:35

dla mnie figurena to super produkt dający super efekty w krótkim dość czasie. Dzięki nim schudłam i na te wakacje udam się na plaże bez wstydu.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 10:20:03

polecam

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 14:10:59

zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje slimcea to jest zupełnie inaczej bo to suplement slimcea blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

#86 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 21:06:38

Marzysz o pięknym ciele? Idealnej sylwetce??? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Wypróbuj Phen 375. Jest to lek o najwyższej dostępnej dawce fenterminy na rynku, która odpowiedzialna jest za tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są świetne!!! w moim przypadku ok 12kg. Spróbuj, nic nie tracisz!!! Jeśli masz pytania prosze o kontakt: Agata (kom.517 614 677

)

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 09:03:30

mój wybór padła na suplement figurena ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

#88 ~dotkores~

~dotkores~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 21:48:57

Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Phen375, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Ewą - 578 021 158, ona Wam pomoże. Powodzenia

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:40:17

ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.

#90 ~gen~

~gen~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 09:29:51

ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.

u mnie podobnie

#91 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 22:48:16

Hej, skoro to czytasz to pewnie tez masz nieustający problem z nadprogramowymi kilogramami. Znam ten stan. Zawsze kiedy przechodziłam na dietę traciłam kilogramy i w ciągu miesiąca one wracały. Wreszcie sięgnęłam po tabletki. Kupiłam od Natalii Biphasic Slim, bo o nim dziewczyny na forum pisały najbardziej pozytywnie. Pierwszy tydzień 2kg mniej, po 6 tygodniach 10 kg! Do dnia dzisiejszego waga jest cały czas utrzymana. Wróciłam do ciuchów przed ciąży, a myślałam, że nigdy nie będzie to możliwe :) Jeśli macie jakiekolwiek pytania czy chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to polecam skontaktować się z Zuzią (kom.881354456), bardzo dobry kontakt, bardzo pomocny.

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 17:21:14

ja wybrałam figurena. oprócz hamowania łaknienia świetnie przyśpiesza przemianę materii. Połączenie te daje fajne i szybkie rezultaty po kilku dniach nawet.

#93 ~Klaudiag~

~Klaudiag~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2020 - 11:41:15

oprócz Figurena Slim dobrym produktem też jest Slimcea dostępna na rynku od wielu lat.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2020 - 20:55:47

Wszystkie ręce na pokład !
Musimy wspierać Trzaskowskiego !

Znajomy z bardzo daleka, misiulka, andy, 100marek i inni do roboty!
Zostały nam jeszcze tylko 4 dni na forum.
Trzaskowski musi wygrać !
Musi wrócić stare, tak jak było do 2015 roku za PO PSL.
LGBT musi mieć prawa jak małżeństwo kobiety i mężczyzny.
LGBT musi mieć prawo do związków partnerskich i do adoptowania dzieci.
Artykuł 447 musi się ziścić, bo tak nakazuje przyzwoitość.
Mienie bezspadkowe musi zostać nam oddane.

Przyjdzie czas na odpoczynek, ale nie teraz, teraz trzeba krytykować Dudę.
Duda musi przegrać, Trzaskowski musi wygrać !
Do roboty Rodacy !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych