Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie jako postanowienie noworoczne

89 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 13:58:18

ja odkąd stosuje tabletki slimcea nie mam juz ochoty na podjadanie czy nie zdrowe jedzenie. Blokują mi łaknienie i się odchudzam

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 12:39:23

u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 20:16:21

odchudzam się bez żadnych "wspomagaczy", jem 5 razy dziennie co 3 godziny małe porcje. dziala doskonale. 

#64 ~dafge~

~dafge~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 11:17:11

slimcea ile da schudnąć w miesiąc?

#65 ~Sara4~

~Sara4~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 15:13:55

ja schudłam aż 5 kg ale też sporo też biegałam

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2017 - 14:15:54

Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

#67 ~kaszkus~

~kaszkus~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 10:28:02

To samo postanowiłem, mamy już prawie maj i nadal trwam w postanowieniu :)

Ograniczyłem słodycze, narzuciłem sobie więcej ruchu w ciągu dnia, a dla przyśpieszenia przemiany materii pije wspomagającą herbatę Active Burn od Big-Active. Ktoś jeszcze pije te herbaty oprócz mnie?

#68 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2017 - 16:41:18

kaszkus,
dziękuję za wzmiankę o naszych produktach w pozytywnym kontekście dbania o zdrowie i dobrą formę. W ofercie herbat funkcjonalnych Big-Activ znajdziesz: Active Burn Spalanie, Slim Plus Anti Yoyo oraz 4 x Super Slim odchudzanie i oczyszczanie.
Zachęcam do zadawania pytań w przypadku zainteresowania konkretnym wariantem, jeżeli nie jesteś pewien, który z nich będzie odpowiedni dla Ciebie - chętnie podpowiem.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#69 ~no vinka~

~no vinka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 06:59:09

Ja bym chciała się dowiedzieć od której herbaty zacząć. Zaczęłam się własnie odchudzać, chciałabym ograniczyć słodycze, w planie mam ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu. Która będzie dla mnie najlepsza?

#70 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 30 maj 2017 - 09:22:43

Jeżeli planujesz dużo ćwiczeń, polecam uwadze funkcjonalną Big-Active Active Burn. Jej bogaty skład z guaraną, morszczynem, pu-erh, l-karnityną czy kwiatem hibiskusa, nie tylko podkręca spalanie, ale dostarcza również organizmowi pozytywnej energii. Zachęcam do spróbowania - oryginalny smak owocu granatu i czerwonej pomarańczy, na pewno przypadnie Ci do gustu. :)
Zachęcam do zadawania pytań. Z przyjemnością opowiem o herbatach funkcjonalnych.
Pozdrawiam,

#71 ~no vinka~

~no vinka~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 20:05:58

Spróbowałam, smak jest świetny, lubię takie, energii faktycznie mam sporo, nawet bez kawy. Ile takich herbat dziennie powinnam wypijać dla najlepszych efektów? Przed czy po treningu, czy nie ma to znaczenia?

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 15:19:05

ciotka mi mówiła o tabletkach slimcea ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ? 
że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze slimcea dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.

#73 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2017 - 19:59:16

no vinka,
dla najlepszych efektów zalecamy spożycie 3 filiżanek naparów dziennie. Możesz je pić o dowolnie wybranej porze.
Pozdrawiam,

#74 ~no vinka~

~no vinka~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 20:29:24

i nie ma znaczenia czy piję ją przed posiłkiem czy po, czy w trakcie jedzenia?

#75 ~Prawie Slim~

~Prawie Slim~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 14:32:19

Ja postanowiłam zrobić przedbiegi do noworocznego odchudzania już teraz. Koleżanka poleciła mi dietetyczkę, zrobiłam badania, morfologię itd. i dostałam nowy program jedzenia i suplementację. Jem takie normalne rzeczy, oprócz tego co ma gluten i dodatkowo dla lepszej pracy jelit dwa razy dziennie colon c.

#76 ~Prawie Slim~

~Prawie Slim~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 14:32:39

Ja postanowiłam zrobić przedbiegi do noworocznego odchudzania już teraz. Koleżanka poleciła mi dietetyczkę, zrobiłam badania, morfologię itd. i dostałam nowy program jedzenia i suplementację. Jem takie normalne rzeczy, oprócz tego co ma gluten i dodatkowo dla lepszej pracy jelit dwa razy dziennie colon c.

#77 ~weran~

~weran~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 10:06:16

Ja zainwestowałam w tabletki na odchudzanie figurena. Nie żałuje żadnej złotówki ponieważ dołączone do diety te tabletki DOPIERO pozwoliły mi schudnąć. Suplementnacja jest również ważna a tak często zapominamy o niej i dziwimy się że efektów nie ma.

#78 ~erwer~

~erwer~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 12:17:35

wydaje mi się że żeby zwalczyć otyłość to musi być przede wszystkim dieta a następnie suplement który ją wspiera. Mi doskonale pomagają tabletki figurena. Hamują łaknienie i przyśpieszają przemianę materii tak bardzo że chudnę nawet 5kg miesięcznie.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 08:36:40

ja też stosuje figurena . Cenowo i jakościowo najlepszy wybór na rynku. Siostra jest dietetyczką więc mi to dokładnie sprawdziła. Teraz mam super diete i super suplementacje.

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 09:56:50

ja też stosuje figurena . Cenowo i jakościowo najlepszy wybór na rynku. Siostra jest dietetyczką więc mi to dokładnie sprawdziła. Teraz mam super diete i super suplementacje.

Dopiero zaczynam kurację. Ciekawe jak pódzjie u mnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych