Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie jako postanowienie noworoczne

88 odpowiedzi w tym temacie

#41 jopek91

jopek91

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 24 wrzesień 2016 - 14:13:30

Minął prawie rok i jak Wam idzie to odchudzanie? U mnie od stycznia spadło dopiero 8kg, a to już przeciez 9 miesięcy mineło. Nie wiem co robić jeszcze, trochę biegam itd ale nie stosowałem żadnych suplementów. Może warto coś kupić takiego? Czytam np. na http://jakwreszcieschudnac.pl że ogólnie polecają różne suplementy. A Wy co radzicie?

#42 Migdałowa

Migdałowa

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 04 październik 2016 - 15:18:52

Ostatnie posty same reklamy. Jak człowiek chce coś ze sobą zrobić, to gdzie ma szukać pomocy i wsparcia, jeśli na forum - miejscu, gdzie powinien znaleźć kompanów - znajduje tylko tani marketing?

#43 sandaczekk1

sandaczekk1

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 05 październik 2016 - 18:59:35

Czasami są ciekawe linki do stron, ja często je odwiedzam tak z czystej ciekawości i powiem że niektóre są nawet spoko, dzięki takiej reklamie można się o nich jakoś dowiedzieć.

#44 katarzyna12

katarzyna12

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 19 październik 2016 - 12:00:16

Ja jestem na etapie swojej wielkiej metamorfozy ;) Udało mi się schudnąć, ale cellulit mnie nie opuszcza :( Zaczęłam się zastanawiać nad tym, żeby zainwestować w profesjonalny zabieg. Koleżanka poleca, aby skorzystać z tej oferty: http://www.instytutluisa.pl/ - wykorzystują nowoczesne metody, które służą do walki z pomarańczową skórką. Zależy mi na skutecznej redukcji cellulitu :) Macie jakieś swoje sposoby?

#45 kokosanka

kokosanka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 23 październik 2016 - 14:06:27

Ja  nie czekam do nowego roku, tylko od października zaczęłam dietę :D Nie mam jakiejś specjalnej, po prostu jem dużo warzyw, owoce z rana, piję dużo wody i zielonej herbaty. Nie jem słodyczy, jedynie czasem same sobie upiekę jakieś zdrowe ciastka z płatków owsianych i banana. Zaczęłam też regularnie ćwiczy, na razie w domu bo niestety pogoda póki co nie sprzyja. Myślę, że nawet nieźle mi idzie. Planuje schudnąć tak około 5 kg do Świąt, powinno się udać :)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 12:00:44

koleżanka stosuje takze slimcea oraz ma diete. Ogranicza kolacje i slodycze, wiecej na parze i mniej smazonego. Takie proste polaczenie dal jej spadek wagi o 7kg w 2 miesiace. Bez slimcea bylo by pewnie gorzej.

#47 maksik

maksik

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 17:41:09

Ja zmieniłam dietę i ćwiczę. Staram się kupować zdrowe rzeczy. Nie chodzę do marketów tylko zamawiam w https://polskikoszyk.pl głównie produkty bio bo są zdrowsze. A czas poświęcony na zakupy spędzam na siłowni i żadne batoniki mnie nie kuszą :)

#48 Zmaciek

Zmaciek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 26 listopad 2016 - 07:23:45

ja też sobie tak wmawiam;p

#49 ~Sysia~

~Sysia~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 23:39:29

Ciężko schudnąć bez zmian nawyków żywieniowych. Najlepiej totalnie odstawić cukier. Ja o dziwo jak odstawiłam cukier to zaparć się nabawiłam, chyba mój organizm wracał na dobre tory. Ale czopki dały radę, 15 minut i po sprawie.

#50 vices89

vices89

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 01 grudzień 2016 - 20:58:14

Jak ktoś ma zamiar  zacząć  odchudzanie w nowym roku, to ze swojej strony mogę polecić zastosowanie figurena slim, rok temu odchudzałam się z jego pomocą i zrzuciłam 10 kg.

#51 ~agatat~

~agatat~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:27:49

moja siostra zamówiła slimcea ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie.. 
Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc slimcea fajnie działa :)

#52 prąd

prąd

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 19:51:36

Mnie motywują zdjęcia dobrze wyglądających osób:p

Potrzebne preparaty na odchudzanie, przyspieszenie metabolizmu?

Użytkownik prąd edytował ten post 13 sierpień 2017 - 17:48:03

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:40:43

mam podobną opinie jednak o tabletkach Slimcea które stosuje już 2 miesiąc. Zanotowałem spadek wagi o 9kg a jeszcze miesiąc kuracji przedemną :)

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 12:48:44

U mnie 5kg narazie tylko. 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2017 - 10:54:12

tylko ? fajny efekt. 

#56 trogas

trogas

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 09:51:38

Ja postanowiłem zacząć ćwiczyć od nowego roku, ale na razie kompletnie nie mam na to czasu... ;/

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2017 - 11:45:04

a tam, zawsze się znajdzie czas. Kwestia odpowiendiej organizacji. Ja odkąd odchudzam się ze slimcęą rano wcześniej wstaje i biegam..

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:57:25

dla mnie troche zimno. Wole w domu poćwiczyć. Slimcea mnie też nakręca. Efekty fajne

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2017 - 13:40:57

To się cieszyć. motywacja to często najważniejsze kwestia

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 18:36:17

Mi waga spadała znacznie jak stosowałam slimcea. Był to efekt diety ograniczającej tłuszcze, niewielkiego ruchu (raz w tygodniu bieganie ) no i tabletek Slimcea. Udawało mi sie nieraz chudnąć nawet 5kg miesięcznie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych