Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

odchudzanie jako postanowienie noworoczne

89 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 14:41:47

Jak wiele innych osób od nowego roku chce się zmotywować do walki z moją nadwagą. Proszę o sugestie jakie suplementy warto dorzucić do diety. Co mi pomoże szybciej i skuteczniej schudnąć ? proszę o sensowne komentarze.

#2 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 16:02:02

Jeśli chodzi o suplement to szczerze polecam Novoslim. W moim przypadku sprawdził się w 100%. Ograniczyłam jedzenie zwiększyłam aktywność fizyczną i osiągnęłam cel. Powodzenia

#3 ~Miska~

~Miska~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2016 - 12:10:24

opowiem jak ja robie. Nie mam diety jako takiej. Po prostu staram się zdrowo odżywiać i już lepiej jest z wagą. Z suplementów to stosuje tylko slimcea. Naturalny suplement wiec nie zaszkodzi a wydaje mi się że sporo pomaga.

#4 ~lelka~

~lelka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 21:04:56

Moim postanowieniem noworocznym jest super sylwetka ! kupiłam już therm line fast i będę działać od poniedziałku. Koleżanka już schudła na tym suplemencie  5 kg. jestem podekscytowana przyszłymi efektami.

#5 ~Rebika~

~Rebika~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 12:52:56

zachęcam do bieganie, zmienia sylwetkę w fajny sposób. mojm postanowieniem jest przebiegnięcie pierwszego maratonu,a dokładnie 34 pko wroclaw maraton. jest 11 września, mam czas  

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 09:54:49

ja też działam ze slimcea jak Miska. kuracja od tygodnia. Slimcea znacznie pomaga. Więcej napisze po większym okresie kiedy będzie można podsumować.

#7 ~Valarad~

~Valarad~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 12:00:39

ja połowa kuracji i 7kg mniej. Dość prosto idzie. Myślałam że bedzie gorzej a slimcea faktycznie tak zmienia metabolizm o blokuje łaknienie że waga spada i motywuje nawet do dodatkowych ćwiczeń aby zwiększyć efekt.

#8 ~Ugenda~

~Ugenda~
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 11:40:10

przy odpowiednim zestawie ćwiczeń i slimcei to na prawdę szybko można poprawić sobie humor znacznym spadkiem wagi. 

#9 inga22

inga22

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 luty 2016 - 22:05:09

A ja piję dużo zielonej herbaty i nie stosuję żadnej konkretnej diety, po prostu nie opycham się i ograniczam tłuste i niezdrowe potrawy. Polecam też bieganie i jedzenie kolacji przynajmniej dwie godziny przed snem. Również pomaga wypijanie szklanki wody przed każdym posiłkiem.

exclusivedecking.com.pl/deska-kompozytowa

Użytkownik inga22 edytował ten post 18 sierpień 2016 - 09:18:47

#10 ~Vdadere~

~Vdadere~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 12:09:53

Znaczmy spadkiem czyli jakim po slimcea ?

#11 ~Sośnierz~

~Sośnierz~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 17:01:54

Ja swoje postanowienie noworoczne odchudzania rozpocząłem od wykonania badania DNA genetic lab.Teraz przynajmniej mam pewność,że dieta oraz treningi są spersonalizowane tak abym w żadnego sposób nie zaszkodził swojemu zdrowiu.O badaniu można poczytać na stronie geneticlab.com

#12 ~Kawalk~

~Kawalk~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 10:54:22

Znaczmy spadkiem czyli jakim po slimcea ?

jedna z moich koleżanek miała rekord wśród nas. 15kg schudła ale ćwiczenia też miała. aerobik

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2016 - 07:56:35

nie ufam takim supelementom bo miałam przez nie mega zaparcia. Musialam brać dicopeg na nie. Niestety uwazam ze tylko zdrowa dieta moze odchudzić i pomóc.

1. rejzi

#14 ~KuniaZZZ~

~KuniaZZZ~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 11:10:03

ja schudłam 12kg stosując slimcea oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez slimcea nie było by możliwe abym tyle schudła.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 09:45:20

ja połowa kuracji i 7kg mniej. Dość prosto idzie. Myślałam że bedzie gorzej a slimcea faktycznie tak zmienia metabolizm o blokuje łaknienie że waga spada i motywuje nawet do dodatkowych ćwiczeń aby zwiększyć efekt.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 09:57:29

dobry ten suplement widocznie

#17 PannaJoannaG

PannaJoannaG

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 07:16:03

Eh, fajnie macie dziewczny, ze udało się wam wytrwać w tych postanowieniach. Ja coś czuje, że kolejne wakacje spedze w jednoczesciowym stroju i pareo :( Niestety nie umiem sie przymusic do działania.

#18 Cudowna

Cudowna

Swojak

• PipPipPipPip
  • 872 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 19:02:52

Eh, fajnie macie dziewczny, ze udało się wam wytrwać w tych postanowieniach. Ja coś czuje, że kolejne wakacje spedze w jednoczesciowym stroju i pareo :( Niestety nie umiem sie przymusic do działania.

Ktoś kiedyś mi napisał że najważniejsze to poukładać sobie w głowie....potem ruszyć tyłek, zmienić dietę.....

Do lata jeszcze trochę....

#19 Warren

Warren

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 10:53:28

obiecuję sobie co roku. Jeszcze nigdy nie wytrwałem dłużej niż dwa tygodnie :/

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 10:20:14

słaba motywacja. Ja jak stosowałam slimcea to po 2 tygodniach były już jakieś efekty wiec one mnie motywowały

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych