Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 13:26:06

Nareszcie nie będzie chodzących petów na ulicach i przystankach super

#2 ~Pragmatyk~

~Pragmatyk~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 13:46:43

Złudne nadzieje...
"Opóźnienie we wdrożeniu systemu może spowodować nie tylko duże straty dla handlu, ale również dla budżetu państwa, do którego każdego roku wpływa ponad 25 mld zł z podatków od wyborów tytoniowych."

Żadna władza (bez względu na barwy polityczne), nie zrezygnuje z takiej kasy !
Wyprodukowanie paczki papierosów to około trzech złotych. W cenie kilkunastu złotych za paczkę, zdecydowaną większość stanowi podatek akcyzowy i VAT. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 17:50:19

Do Pani Basi.Ja wolę być cytuje"chodzącym petem"niż bez mózgiem który pisze o ludziach w tak prymitywny sposób!!!!Moje gratulacje

#4 ~czytelnicy~

~czytelnicy~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:28:50

Czarna pantera zawsze był głupkiem i głupkiem pozostanie.  :D

#5 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:01:37

Czarna pantera zawsze był głupkiem i głupkiem pozostanie. :D

daj spokój tej babci pisanie to jedyna jej rozrywka

#6 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:03:05

Do Pani Basi.Ja wolę być cytuje"chodzącym petem"niż bez mózgiem który pisze o ludziach w tak prymitywny sposób!!!!Moje gratulacje

nie chciałbym stać na przystanku koło takiego peta i smroda

#7 ~Nie palę~

~Nie palę~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:05:22

peciarze to dopiero bezmózgowcy palą własną kasę i śmierdzi im z gęby bez zębów bo to tak się kończy

#8 ~Nie palę~

~Nie palę~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 15:05:46

peciarze to dopiero bezmózgowcy palą własną kasę i śmierdzi im z gęby bez zębów bo to tak się kończy

#9 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:57:51

Ja palę już tyle lat i nadal mam białe zęby oraz wszystkie na miejscu.Wystarczy o nie dbać.A co do wydanej kasy to fakt ,każdy palacz żałuje że zaczął palić,głupie uzależnienie z którego ciężko wyjść.Ja tyle razy próbowałam rzucić..................

#10 ~Genek~

~Genek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 13:56:24

Ja palę już tyle lat i nadal mam białe zęby oraz wszystkie na miejscu.Wystarczy o nie dbać.A co do wydanej kasy to fakt ,każdy palacz żałuje że zaczął palić,głupie uzależnienie z którego ciężko wyjść.Ja tyle razy próbowałam rzucić..................

A ja rzuciłem i 3 lata nie palę- można? MOŻNA !

#11 Andrzej441

Andrzej441

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 11:46:31

Śmieszne to może, ale ja rzuciłem w 4 klasie szkoły podstawowej, teraz mam ponad 40 lat i mnie nigdy nie ciągnęło

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 17:10:49

Złudne nadzieje...
"Opóźnienie we wdrożeniu systemu może spowodować nie tylko duże straty dla handlu, ale również dla budżetu państwa, do którego każdego roku wpływa ponad 25 mld zł z podatków od wyborów tytoniowych."

Żadna władza (bez względu na barwy polityczne), nie zrezygnuje z takiej kasy !
Wyprodukowanie paczki papierosów to około trzech złotych. W cenie kilkunastu złotych za paczkę, zdecydowaną większość stanowi podatek akcyzowy i VAT. 

Na dodatek ogłosić prohibicję.   (Dobrze, że zachowałem dziadkową aparaturę.  Zna czasy komuny, ale się może przydać.)

#13 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 16:55:11

to beda na lewo robic i handlowac zawsze znajda sposob.

#14 ~Marian O.~

~Marian O.~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 07:27:52

• Nareszcie nie będzie chodzących petów na ulicach i przystankach super

Wolisz psie odchody?, będzie szara strefa-i tak jest, KGB, Lewy tytoń po 50zł/kg. Zarobią na tym tylko handlarze nielegalnym badziewiem bo podniosą ceny a straci na tym państwo i my.

#15 ~Lucyfer~

~Lucyfer~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 07:32:43

Śmieszne to może, ale ja rzuciłem w 4 klasie szkoły podstawowej, teraz mam ponad 40 lat i mnie nigdy nie ciągnęło

A ja rzuciłem w dniu urodzin i żałuję do teraz że nie zacząłem:(, 

P.s. do innych, moja kasa i ch.j wam do tego na co ją wydaję.

#16 ~Lucyfer~

~Lucyfer~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 07:35:03

Na dodatek ogłosić prohibicję.   (Dobrze, że zachowałem dziadkową aparaturę.  Zna czasy komuny, ale się może przydać.)

A jest miedziana?Pożyczysz? 997-997-997 ewentualnie 112, zadzwoń czekam.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 06:58:12

Niech Państwo weźmie się za pijaczków bo picie alkoholu to jest nałóg i Państwo płaci pijaczkowi a mi palaczowi nie bo palenie tytoniu to nie nałóg.

#18 ~Hałabała~

~Hałabała~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 08:42:49

A ja rzuciłem i 3 lata nie palę- można? MOŻNA !

Brawo Genku , ja też nie palę już ponad 3 lata i dobrze mi z tym. 

#19 ~jatoja~

~jatoja~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:03:42

Mam nadzieje, ze z tym wyjdzie jak zawsze ze wszystkim w Polsce i nie uda się tego wdrążyć bo tego gówna na kilogramy, czy tam gramy nie zapale i może w końcu uda mi się rzucić. 

#20 ~Panika~

~Panika~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 07:26:11

Zbędna panika, liderzy Polskiego rynku w produkcji wyrobów tytoniowych korzystają T&T od lat. Jedyne co to właśnie Polski system może zawieść. Za duża kasa żeby nie mogło się nie udać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych