Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~nle~

~nle~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 18:16:15

o pani magister :))

#2 ~Meronka~

~Meronka~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 18:30:26

Proszę sprawdzać dostępność zabiegów w Pracowni fizjoterapii Auxilium (al. Sienkiewicza); część zabiegów jest tam płatna - np krioterapia (mimo skierowania od lekarza z NFZ).

#3 ~Hania.~

~Hania.~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 19:35:56

Nie dziwię się, że Poradni z Sygietyńskiego obcięto limity przyjęć pacjentów.Chodziłam tam na rehabilitację,dwa zabiegi, które miałam przepisane, miały trwać po 15 min, łącznie: pół godz. Za każdym razem, z zegarkiem w ręku,moja rehabilitacja trwała 7 min. Myślałam, że może jednak tak ma być. Koleżanka wyprowadziła mnie z błędu. Jej zabiegi trwały tyle ile trzeba, ale jak sama stwierdziła, chodziła tam "po znajomości". Teraz wybiorę inną poradnię rehabilitacyjną. dobrze, że będzie w czym wybierać.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 19:50:59

5 miesięcy czekałem, dobrze czy nic ? znajac zycie teraz bedzie ich wiecej to i dluzej bedzie sie czekac,

#5 ~Cygi~

~Cygi~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 21:27:22

No i dobrze że zabrano na Sygetyńskiego - tam był kołchoz, liczył sie przerób ludzi a nie rehablilitacja, bo rehabilitacja leczy człowieka a nie jego chorobę. Tam nawet pacjent nie zdążył się ubrać po  zabiegu bo juz następny dychał nad jego głową. I dobrze może coś tą panią (specjalnie z małej) to nauczy.

#6 Ganges

Ganges

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2769 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 23:33:21

5 miesięcy czekałem, dobrze czy nic ? znajac zycie teraz bedzie ich wiecej to i dluzej bedzie sie czekac,

Jeśli otwierają od lipca, nie mają jeszcze kolejek. Radzę załatwiać sobie skierowanie (to z Sygietyńskiego będzie już pewnie nieważne) i szybko się umawiać w nowym ośrodku. 

#7 ~Aśka~

~Aśka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 09:53:56

Głupoty piszecie. Na Sygietyńskiego jest najlepiej. wszystkie zabiegi są jednego dnia, personel też jeden z lepszych w mieście ( młodzi ludzie, wykształceni, pełni chęci do pracy). W Szpitalu to jest dopiero porażka. Byłam i widziałam. Masakra.

#8 ~nsmamsm was~

~nsmamsm was~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 10:13:21

Głupoty piszecie. Na Sygietyńskiego jest najlepiej. wszystkie zabiegi są jednego dnia, personel też jeden z lepszych w mieście ( młodzi ludzie, wykształceni, pełni chęci do pracy). W Szpitalu to jest dopiero porażka. Byłam i widziałam. Masakra.

Najlepsza obsługa w czym? We wciskaniu przycisków na aparatach do fizykoterapii? Bo na pewno nie w pracy indywidaulnej z pacjentem. Takich wykwalifikowanych pracowników niestety pracownia fizjoterapii na Sygietyńskiego nie posiada. Nie sztuką jest kupić sam sprzęt i tłuc zabiegi taśmowo, które działają na pacjenta krótkotrwale, a czasami nawet wcale. Sztuką jest posiadanie pracowników, którzy mają ukończone kursy i potrafią pracować z pacjentem tak, by zdecydowanie poprawić jego sprawność ruchową. Na tym polega fizjoterapia, to leczenie kompleksowe, łączące w sobie min fizykoterapię i kinezyterapię a nie tylko (jak to miało w przypadku pracowni na Sygietyńskiego) fizykoterapię.

#9 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 13:12:05

Najlepsza obsługa w czym? We wciskaniu przycisków na aparatach do fizykoterapii? Bo na pewno nie w pracy indywidaulnej z pacjentem. Takich wykwalifikowanych pracowników niestety pracownia fizjoterapii na Sygietyńskiego nie posiada. Nie sztuką jest kupić sam sprzęt i tłuc zabiegi taśmowo, które działają na pacjenta krótkotrwale, a czasami nawet wcale. Sztuką jest posiadanie pracowników, którzy mają ukończone kursy i potrafią pracować z pacjentem tak, by zdecydowanie poprawić jego sprawność ruchową. Na tym polega fizjoterapia, to leczenie kompleksowe, łączące w sobie min fizykoterapię i kinezyterapię a nie tylko (jak to miało w przypadku pracowni na Sygietyńskiego) fizykoterapię.

Pewnie jesteś z konkurencji, dlatego oczerniasz tą placówkę. Nie tędy droga. Rehabilitanci na Sygietyńskiego na sali z pacjentami pracują bez zarzutów. Sama jestem pacjentką od kilku lat i moja mama tak samo. Jesteśmy bardzo zadowolone z poprawy stanu zdrowia u mamy.  I jak dla mnie jest to świetna placówka.

#10 ~Kaśka~

~Kaśka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 13:15:59

Pewnie jesteś z konkurencji, dlatego oczerniasz tą placówkę. Nie tędy droga. Rehabilitanci na Sygietyńskiego na sali z pacjentami pracują bez zarzutów. Sama jestem pacjentką od kilku lat i moja mama tak samo. Jesteśmy bardzo zadowolone z poprawy stanu zdrowia u mamy.  I jak dla mnie jest to świetna placówka.

Zgadzam się. Moja mama i babcia też się tam leczą. I chodź mają możliwość iść na rehabilitację do szpitala, mówią że nie chcą, bo na Sygietyńskiego jest najfajniej.

A jak ktoś z konkurencji jest "zazdrosny" o ilość pacjentów to najlepiej oczernić inną placówkę, bo może wtedy przyjdą do was.... żałosne. Są inne sposoby na zdobycie stałych pacjentów, na pewno nie takie zachowanie

#11 Ganges

Ganges

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2769 postów

Napisano 18 czerwiec 2013 - 20:35:05

Zgadzam się. Moja mama i babcia też się tam leczą. I chodź mają możliwość iść na rehabilitację do szpitala, mówią że nie chcą, bo na Sygietyńskiego jest najfajniej.

A jak ktoś z konkurencji jest "zazdrosny" o ilość pacjentów to najlepiej oczernić inną placówkę, bo może wtedy przyjdą do was.... żałosne. Są inne sposoby na zdobycie stałych pacjentów, na pewno nie takie zachowanie

Ciekawe, słyszałem od ludzi się tam leczących co innego. Zresztą teraz odsyłają pacjentów hurtowo do innych placówek, a to o czymś świadczy.

Użytkownik Ganges edytował ten post 18 czerwiec 2013 - 20:36:17

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 11:49:27

nie podpuszczajcie sie gdzie jest lepiej - gdzie gorzej (to zweryfikują pacjenci) - najgorsze jest w tym wszystkim to, że nie podpisano kontraktów na większą ilość zabiegów dla przychodni rehabilitacyjnych zostawiając pacjentów samym sobie (np. odrzucono ofertę przychodni na ul. Lelewela)  oraz liwidując oddziały w szpitalu - i to jest najgorsze bo doprowadzają w NFZ do tego że niedługo zamkną nam szpital i będziemy leczyć sie w innych miastach

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rehabilitacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych