Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~józia~

~józia~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 20:46:44

ja też bym chciała płacić taniej za segregowane odpadki.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 22:36:00

Mam pytanie? Do jakiego pojemnika wrzucać pety....?.

Zbieraj do pudelka.. przed wyplata moze bedziesz wydlubywac resztki tytoniu..i robic "skrety" uzywajac starej gazety zamiast bibulki..

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 22:38:15

Mam pytanie? Do jakiego pojemnika wrzucać pety....?.

Zbieraj do pudelka.. przed wyplata moze bedziesz wydlubywac resztki tytoniu..i robic "skrety" uzywajac starej gazety zamiast bibulki..

#24 ~Quasimodoxxl~

~Quasimodoxxl~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 04:46:23

Wow !! Jakie duże litery.... 

Szanowny pan spółdzielca to chyba sobie sam włożył do skrzynki ulotke...

U mnie w klatce nikt niedostał panie Pinokio.

"Mieszkańcy Kolejarza dostali pod koniec czerwca nowe blankiety z czynszem od lipca. Napisano w nich, że teraz opłata za śmieci, wliczona w czynsz, ma wynieść dla spółdzielców 9 zł mie­się­cznie od osoby i że spółdzielnia zadeklarowała, że odpady mają być segregowane. "

tego też nikt niedostał.

No chyba, że dostałem coś pod koniec czerwca 2012 r. ale wybacz niepamiętam co to było - już zapewne jest w śmieciach...

Spółdzielnia zawsze Nas waliła na prawo i lewo.. kłamstwo to jej drugie imie.. tylko kasa i kasa dla prezesa i zarządu..

W dupach sie poprzewracało...

Nie przejmuj się.  Za miesiąc czy dwa podwyższą ci opłatę do 12 zł od głowy,    bo śmieci nie będą sortowane. (a od nowego roku plus jeszcze 20, 30 lub 50 procent więcej, bo wszystko drożeje).

Nikt przecież tego nie upilnuję, a ci, którzy ustanawiali takie przepisy doskonale o tym wiedzieli.   I o to chodzi,  i o to chodzi.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 07:49:07

W Kępicach worków do odpadów segregowanych generalnie brak... ciekawe, jak dzisiaj odpady wrzucę w jedno, a później będę segregował to czy zostanę ukarany? Dzisiaj otrzymałem informację, że firma KING nie wyrobiła się w piątek... a kogo to obchodzi? Mnie interesuje tylko, czy za takie spóźnienie będzie ukarana lub chociaż czy ja nie zostanę ukarany za niesegregowanie do czasu dostarczenia worków? A tak na marginesie to gdzie ludzie z domków jednorodzinnych mają przetrzymywać te wszystkie worki?

mozna kupic specjalny kosz na smieci, podzielony na 3 czesci (do segregowania) i po klopocie

#26 wodzu

wodzu

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 447 postów

Napisano 02 lipiec 2013 - 07:52:57

Kłamiesz...wszyscy na Niepodległości dostali ulotki!!!!

Czyli, że kwitowali odbiór?

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 07:56:25

Dzisiaj rano o godz. 8.00 pod śmietnik spóldzielczy na Wazów podjechał samochód nr rej. GBY FP26. Wpierw wyrzucił mały worek foliowy (zakupowy) do pojemnika na śmieci, a następnie z bagażnika duży czarny wór ze śmieciami. Przez folię widać było butelki i puszki po piwie. Nie segregował tych śmieci. To nie pierwszy przypadek takiego sposobu pozbywania się śmieci z prywatnych posesji. Nikt nie upilnuje tych, którzy nie segregują, o podrzutkach nie wspomnę.

i bardzo dobrze,ze podales to do publicznej wiadomosci ! wszyscy powinni opisywac na forum, tych co swoje smieci podrzucaja do cudzych smietnikow. fura podjedzie,ale 12zl za wywoz smieci, to juz nie ma z czego zaplacic.smiech na sali.pietnowac oszustow !!! teraz straz miejska powinna sie wykazac i ukrac nalezycie wlasciciela auta ! i podac do publicznej wiadomosci jego nazwisko,zeby wstyd bylo przed ludzmi !!!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 08:02:33

U nas byly ulotki, a tez mieszkam na terenie sp Kolejarz. Ale nowych blankietow nie bylo poki co.

Smietniki do segregacji sa, ale co z tego, jak wiecznie przepelnione (co z jednej strony powinno cieszyc, bo jak widac niektorym nie sprawia problemu segregowanie smieci ! ). I dziwia mnie te glosy obuzonych, ze jak to, smieci segregowac ?! oj dalekooooo nam do cywilizacji

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 08:15:22

Może ktoś wie, gdzie wyrzucać psie kupy? Do tej pory kupy z posesji zbierałam do woreczków i wyrzucałam do pojemnika z innymi odpadami; czy teraz też można wyrzucać so śmieci mieszanych? Kompostować psich i kocich odpadów nie można!

#30 ~Coco~

~Coco~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 10:45:49

jest totalny burdel ze śmieciami i ich segregacją, ale wszyscy się tym zajmują, a kosze ustawione na ulicach od kilku już dni widzę, że nie są opróżniane i śmieci walają się po ulicy....tak jest na ul. Przemysłowej, Paderewskiego, Kołłątaja.

#31 ~Coco~

~Coco~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 10:51:08

i bardzo dobrze,ze podales to do publicznej wiadomosci ! wszyscy powinni opisywac na forum, tych co swoje smieci podrzucaja do cudzych smietnikow. fura podjedzie,ale 12zl za wywoz smieci, to juz nie ma z czego zaplacic.smiech na sali.pietnowac oszustow !!! teraz straz miejska powinna sie wykazac i ukrac nalezycie wlasciciela auta ! i podac do publicznej wiadomosci jego nazwisko,zeby wstyd bylo przed ludzmi !!!

ale wy durni jesteście, kapusie niech najpierw ruszą tę swoją mózgownicą (o ile ją posiadają) - to że ktoś podjeżdża samochodem, to nie znaczy że nie płaci za ich wywóz, a tego o sokolim wzroku to nagrodzić! zauważył że w czarnym worku są butelki i puszki, ciekawe z jakiej odległości, hahahhaha.....pomyleńcy!

#32 ~icek z wicek~

~icek z wicek~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 11:00:41

cymbał zapomniał dopisać, że to jego sąsiad, któremu zazdrości, bo ma wypasioną furę, ładniejszą żonę, mądrzejsze dzieci .....

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 11:09:04

OJ CHYBA URAZONY WLASCICIEL AUTA POJAWIL SIE NA FORUM

#34 ~Mathias~

~Mathias~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 11:09:12

Może ktoś wie, gdzie wyrzucać psie kupy? Do tej pory kupy z posesji zbierałam do woreczków i wyrzucałam do pojemnika z innymi odpadami; czy teraz też można wyrzucać so śmieci mieszanych? Kompostować psich i kocich odpadów nie można!

psie kupy należy spuścić w kibelku, woreczek umyć i użyć ponownie! i proszę kolejny raz nie zadawać tak "oczywiście, oczywistych" pytań :P

#35 100Marek

100Marek

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6202 postów

Napisano 03 lipiec 2013 - 13:13:00

ale wy durni jesteście, kapusie niech najpierw ruszą tę swoją mózgownicą (o ile ją posiadają) - to że ktoś podjeżdża samochodem, to nie znaczy że nie płaci za ich wywóz, a tego o sokolim wzroku to nagrodzić! zauważył że w czarnym worku są butelki i puszki, ciekawe z jakiej odległości, hahahhaha.....pomyleńcy!

Nagrody nie potrzebuję, dane przekazałem Spóldzielni. Prywatni płacą za wywóz śmieci - najczęściej za jeden pojemnik, nadmiar wywożą tak jak ten ujawniony. Tobie gdy przyjedziesz pod nasz śmietnik za darmo zrobię zdjęcie. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych