Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Od dawna interesuje się tematyką magii

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grażka88

Grażka88

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 10:18:35

Od dawna interesuje się tematyką magii i różnych starożytnych rytuałów, które mają pomóc osiągnąć szczęście, zdobyć miłość czy zrobić karierę. Znacie jakieś specjalistę, który dobrze zna temat i zajmuje się takimi kwestiami? Jeśli tak to dajcie namiary.

#2 Lizak

Lizak

Swojak

• PipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 15:50:21

Od dawna interesuje się tematyką magii i różnych starożytnych rytuałów, które mają pomóc osiągnąć szczęście, zdobyć miłość czy zrobić karierę. Znacie jakieś specjalistę, który dobrze zna temat i zajmuje się takimi kwestiami? Jeśli tak to dajcie namiary.

Niestety nie znamy, ale przeloguj się na inny nick, przypomnij sobie namiary, przede wszystkim stronę www, a następnie wklej tutaj.
W ten sposób poznamy.

Użytkownik Lizak edytował ten post 27 wrzesień 2019 - 15:50:48

#3 joanna88

joanna88

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2019 - 09:09:55

Bardzo dobrze obrzędy miłosne odprawia https://www.marcintarot.pl/strona-produktu/rytua%C5%82-mi%C5%82osny-egipski. Szczególnie dobre na miłość nieodwzajemnioną. Straciłem 3 lata na spotkania z przyjaciółką, co do której miałem większe plany, a teraz jesteśmy razem i planujemy wspólną przyszłość. Przekonała się do mnie. Nic nie wspominam nawet, że użyłem czegoś takiego. Jak masz szczere chęci, naprawdę kogoś kochasz to ci taki rytuał na pewno pomoże.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych