Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~greger~

~greger~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 01:08:16

A ja powiem krótko:

Na plus:
- Że w ogóle powstała

Na minus:
- Brak drugiej jezdni na sporym kawałku obwodnicy !!! LOL

#82 ~Pewin Słupszczanin~

~Pewin Słupszczanin~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 04:01:49

Witam Szanownych Słupszczan, dziś będąc w Słupsku w sprawach służbowych przy okazji przejechałem się obwodnicą i muszę powiedzieć, że bardzo przyjemny kawałek drogi. przyznaję, że w Koszalinie też coś takiego by się przydało. nie widzę powodów zawiści i innych negatywnych emocji, w tym temacie generują je jak widać sami Słupszczanie, albo zakompleksieni Koszalinianie. nie dopatrujcie się tego, czego nie ma. można tylko pogratulować i "zdrowo" pozazdrościć:) ewentualny wyjazd do Gdańska czy na Mazury zyskał dodatkowego smaczku;) kto lubi jeździć, nie bluzga na każdym kroku i cieszy się każdym kolejnym fajnym kawałkiem asfaltu na pewno podzieli moje słowa. pozdrawiam serdecznie wszystkich Słupszczan!

miłe.dzięki :) wzajemnie pozdrowionka :)

#83 ~OSZOŁOM~

~OSZOŁOM~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 04:09:17

stoją jakieś dziewczyny czy jeszcze nie ?:)

jedna ,ale trochę dalej,tak ok 63km. Przzed samym K.nie zła suczka warto stracić te 100zł.w ostatnią nd było dość chłodno i się dziewczyna trochę trzęsła,po chwilowych uściskach wróciło wszystko do normy.Pozzdrawiam mariolę z pod K. :)
.....

I po co prowokujesz? A później bedziesz odpisywał jaka to Ona zła i niedobra??
Tytus

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 05:29:49

zobaczymy po pierwszych opadach sniegu jak TIRy beda tańcowały na tych górkach

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 05:40:50

Do zarządcy drogi po odszkodowanie!

chodzi o kamyczki - mam nadzieje ze BORowcy przed przejazdem pana prezydenta posprzataja
bo jak kamyczek ....az strach pomyslec

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 05:43:57

Jak to po co? Obejrzeć największą w świecie kolekcję prac Witkacego.

a ten witkacy to gdzie pracuje i czy tam mozna dorobic bo mi sie bmka sypie?

#87 ~2270C8~

~2270C8~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 06:52:24

obstawiamy, drodzy koledzy i koleżanki, 3 kubeczki - kiedy będzie pierwszy trup na autostradzie słupskiej, proszę bardzo, tylko 10 złotych, pani... pan...

#88 ~redem~

~redem~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 14:25:27

w dupach się wam poprzewracało i tyle.

#89 ~arek debnica~

~arek debnica~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 10:15:51

jestem dumny z pomorza i ze my mieszkancy slupska mamy ta obwodnice. warszawa poznan wroclaw itp zazdroscic nam moga a wypadki sa wszedzie. slupsk 2012 droge mamy! a stadion zrobi sie!

#90 ~Maciey~

~Maciey~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 21:11:10

tirolotem to lepiej bedzie sie bujnac przez miasto w trakcie ostrych opadow sniegu a generalnie obwodnica jest OK !!! Troche europy w marnym Dupsku.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2010 - 20:32:51

Fajnie,że w końcu mamy obwodnicę ale ma nadzieję,że zostaną dobudowane dodatkowe pasy bo teraz jedzie czteropasmówką, potem dwu, potem trzy, potem dwu itd.

#92 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 10:31:10

Jechalem ostatnio obwodnica od strony Leborka i na wjezdzie nie zauwazylem tablicy,ktora kieruje kierowcow na Poznan,Miastko.Dopiero w polowie jest znak zjazdu na Miastko.Bez sensu.Kierowcy ktorzy nie sa ze Slupska beda na Miastko,Poznan i tak wjezdzali do centrum Slupska,bo niby skad maja wiedziec ze w polowie obwodnicy bedzie tablica na Poznan,Miastko.Albo czegos nie zauwazylem albo ktos dal plame.

#93 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 06:48:41

Nareszcie nie muszę wjeżdzać do tego "dupska". Jakieś 20 minut koszmaru mniej. Pozdrawiam ze Stolicy regionu - oczywiście Koszalina. :P

Jak widze blachy ZKO i podobne w Slupsku to mam sie na bacznosci!!Juz mi tacy kilka numerow wywineli ze nie pytaj.Dystans 50 metrow od takich ludzie ze Slupska zachowajcie.

#94 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 12:19:18

obstawiamy, drodzy koledzy i koleżanki, 3 kubeczki - kiedy będzie pierwszy trup na autostradzie słupskiej, proszę bardzo, tylko 10 złotych, pani... pan...

Bardzo smieszne!Czy ktos z Twojej rodziny jezdzi autem? Wiec uwazaj,bo moze masz szanse wygrac jak ktos od Ciebie sie rozwali na obwodnicy.Masz tupet ze ho..ho z taka wypowiedzią.Nikomu nie zycze takiego tragicznego zdarzenia...Tobie i Twoim najblizszym rowniez.

#95 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 12:42:44

chodzi o kamyczki - mam nadzieje ze BORowcy przed przejazdem pana prezydenta posprzataja
bo jak kamyczek ....az strach pomyslec

Z tymi kamyczkami to jest tak:
http://pionki24.pl/index.php?p=art&id=1407&idsonda=24
Ja osobiscie zawsze o tym wiedzialem (duzo jezdze)I nie tylko kamyczki na nowo oddanych drogach.Mozecie mi nie wierzyc, ale mialem taka sytuacje ,ze jadac za osobowka (okolo 90 km/h,ok 30 metrow za nia) na zwyklej drodze nie oddanej wczoraj do uzytku,wpadl mi drobny kamyczek do srodka.Szyba cala(malutka dziurka w niej)Kamyczek wielkoscia zblizony do ziarnka ryzu.Bylem w lekkim szoku jak go zobaczylem na swoich spodniach.A szyba cala...z malutenka dziurka.Co Wy na to?

#96 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2010 - 19:31:27

C***owo że droga jest jednojezdniowa.

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 20:40:04

I znowu oświetlenie nie działa !!

:angry: :angry: :angry:

#98 ~gida.pl~

~gida.pl~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 03:25:34

I znowu oświetlenie nie działa !!

:angry: :angry: :angry:

oszczędzają, a nie nie działa...

#99 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2018 - 17:13:24

Jeżdżę tą obwodnicą codziennie między 3 a 6 nad ranem. Uważam, że miasto robi oszczędności wyłączając oświetlenie w niektórych miejscach. Raz się palą, a raz nie. Za to ścieżka rowerowa do Globina oświetlona jest całą noc. Coś za coś. Tak apropo to kierowcy uważajcie na zwierzynę na obwodnicy między Globinem a szlabanem w kierunku Szczecina. Kilka razy musiałem chamowac bo stada saren przechodziło przez drogę. Podobno ogrodzenie w kilku miejscach jest uszkodzone.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych