Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:27:45

no niestety nie wszystko tak pięknie . Jadąc za ciężarówką nie ma możliwości wyprzedzanie zwłaszcza pod górę . Jechałem dłuższy odcinek 50 km/h ponieważ tir z trudem pokonywał wzniesienie . Brakowało drugiego pasa . Można było zaprojektować inaczej . Badziewie

#42 ~MarC~

~MarC~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:50:50

240 km/h

240 to chyba z taką prędkością ssałeś cycka od matuli, jak na to wskazuje twój cyckowy nick.

#43 ~asder~

~asder~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:53:24

A ja mam pytanie do malkontentów z koszalina.jak się wam nie podoba obwodnica to jedzcie przez darłowo i ustkę a potem objazdę i już jesteście w lęborku-)))
a ta btw kiedy jadąc do berlina nie będę musiał przejeżdzać przez wasze badziewne, dziurawe ulice z kiepskim oznakowaniem, słowem kiedy obwodnica u was? myślę że 2015 nie wcześniej.

#44 ~Rashio~

~Rashio~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:57:28

A mi się podoba, że w końcu mamy obwodnicę. Niezadowolonym proponuję nadal jeździć przez miasto i ciągle narzekać. Te wszystkie minusy i minusiki to naprawdę pierdoły. Jak komuś się nie podoba to trudno. Kierowcy na CB kanał 19 wypowiadają się pozytywnie o obwodnicy i nie słyszałem żadnych negatywów poza tymi kamyczkami które wkrótce zostaną usunięte z drogi. Uważam, że lepsze to co mamy niż mieli byśmy nadal duże natężenie ruchu w mieście.
Pozdro.

#45 ~Rashio~

~Rashio~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:59:45

... kiedy obwodnica u was? myślę że 2015 nie wcześniej.

Ja myśle, że w 3015 nie wcześniej. :-)

#46 ~Lemon~

~Lemon~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 18:17:00

Napisalibyście również o zderzeniu dwóch TIR-ów na tej obwodnicy, nic was nie interesuje, taką redakcje to kija i pogonić na cztery wiatry

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 18:38:41

Niby po co mam zajeżdżać do Słupska w drodze do Gdańska?

Jak to po co? Obejrzeć największą w świecie kolekcję prac Witkacego.

#48 ~slupszczanin~

~slupszczanin~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 18:42:11

a ja się ciesze ze mamy obwodnice.dzisiaj jechałam i naprawdę kawał dobrej roboty.polakom to nikt jeszcze nie dogodził a najbardziej narzekają ci którym nic w życiu nie wyszło.

nie jechalem jeszcze ta droga, ale wyglada calkiem niezle. mysle, ze bedzie przydatna dla tych, ktorzy nie chca slupska ogladac

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 18:49:08

przejechałem się obwodnicą z Reblina do Redzikowa i powiem, że jest OK.
Ruch niewielki, co tylko może potwierdzać słuszną decyzję GDDKiA o budowie jednej nitki. Nie ma obaw o konieczność "wleczeia sie" za kimś przez całą obwodnicę, bo co kilka km pojawia się drugi pas do wyprzedzania. Na najdłuższym odcinku między Łosinem a Głobinem, trasa jest trochę "pod górkę" i tam też pojawia się drugi pas do wyprzedzania. Poza tym przypominam - obwodnica jest drogą EKSPRESOWĄ, co oznacza, że rowery, ciągniki rolnicze i pojazdy wolnobieżne mają tam całkowity zakaz ruchu.

#50 ~Lemon~

~Lemon~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 18:59:51

A ja informuję drogich użytkowników forum GP o wypadku który miał miejsce na obwodnicy, mianowicie w pierwszym dniu zderzyły się dwa TIR-y ale w o tym Wam nie napiszą ponieważ Komorusek ma jeszcze przyjechać na otwarcie i ma być to z wielką pompą i sztucznymi uśmiechami goszczącymi na twarzach polityków

#51 ~Mirek_~

~Mirek_~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:01:27

Niestety POLAKOWI nie dogodzi, wszystko źle, przestańcie marudzić i cieszcie się, że będzie mniej korków w Słupsku.
A co do GSL - ów to macie jakiś kompleks ?? Zobaczcie ile ludzi wyprowadziło się ze Słupska do Siemianic, Kobylnicy, Krępy itp. pobudowali domy i bardzo sobie chwalą ciszę, spokój :) a Wy co zazdrościcie, że się czepiacie ??, pamiętajcie , że wielu z tych ludzi mieszkało w Słupsku i co teraz niby są gorsi ??!!.

#52 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:02:23

widze ze jestes pracownikiem jakies konkurencyjnej firmy i wszystko negujesz.obwodnica jest ok i ruch w miescie jest mniejszy juz dzis to bylo odczuwalne ale jak to mowia jeszcze sie taki nie urodzil co by innym dogodzil....

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:12:19

Ja myśle, że w 3015 nie wcześniej. :-)

Nie pognębiej ich tak, na "szóste" stanowimy jednak pewien wzjemnie zależny ciąg komunikacyjny. Koszalin, a szczególnie Sianów, który czeka na obwodnicą ponad 30 lat, to ofiary zachodniopomorskich nawalanek w drogownictwie, co oświetlił niedawno www.autosalonpomorski.pl. Na razie Szczecin myśli tylko o sobie wyrąbując sobie autostrady nad morze i w przeciwnym kierunku na Gorzów, a na wschód w kierunku Gdańska robi tyle co nic.
Za to łby w szczecińskiej GDDKiA powinny już pospadać.

#54 ~Koszalin - Gdynia~

~Koszalin - Gdynia~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:16:13

Nareszcie nie muszę wjeżdzać do tego "dupska". Jakieś 20 minut koszmaru mniej. Pozdrawiam ze Stolicy regionu - oczywiście Koszalina. :P

#55 ~antyklwe~

~antyklwe~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:17:03

Po obejrzeniu filmików w internecie widać,że nie cała obowdnica jest w standardzie drogi dwupasmowej,dlaczego???Może się czepiam ale i rzad Millera i Kczora i Tuska obiecywał obowdnice w standardzie dróg ekspresowych,dwupasmowych??Chyba,że się mylę?!?

#56 ~ANTYGDAKA~

~ANTYGDAKA~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:22:02

przejechałem się obwodnicą z Reblina do Redzikowa i powiem, że jest OK.
Ruch niewielki, co tylko może potwierdzać słuszną decyzję GDDKiA o budowie jednej nitki. Nie ma obaw o konieczność "wleczeia sie" za kimś przez całą obwodnicę, bo co kilka km pojawia się drugi pas do wyprzedzania. Na najdłuższym odcinku między Łosinem a Głobinem, trasa jest trochę "pod górkę" i tam też pojawia się drugi pas do wyprzedzania. Poza tym przypominam - obwodnica jest drogą EKSPRESOWĄ, co oznacza, że rowery, ciągniki rolnicze i pojazdy wolnobieżne mają tam całkowity zakaz ruchu.

GDDKiA ZWANA GDAKĄ, NIECH NIE P...I BUDUJE EKSPRESÓWKI DWUPASMOWE,BO O TAKICH PIEPRZ....OD LAT,OD KIEDY ZACZĘTO BUDOWAĆ OBOWDNICE RĘKAMI GDAKI!!TESKTY W STYLU:JEST MAŁY RUCH TO NIE TRZEBA DROGI O STANDARDZIE AUTOSTRADY, ŚWIADCZY O URZĘDNIKACH BEZNADZIEJNIE!!!ALBO BUDUJE SIE DROGI DLA KIEROWCÓW ALBO DLA DOBREGO SAMOPOCZUCIA URZĘDNIKÓW, GŁĄBIE!!TYLE W TEMACIE!!!

#57 ~Gość z Koszalina~

~Gość z Koszalina~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:23:45

Witam Szanownych Słupszczan, dziś będąc w Słupsku w sprawach służbowych przy okazji przejechałem się obwodnicą i muszę powiedzieć, że bardzo przyjemny kawałek drogi. przyznaję, że w Koszalinie też coś takiego by się przydało. nie widzę powodów zawiści i innych negatywnych emocji, w tym temacie generują je jak widać sami Słupszczanie, albo zakompleksieni Koszalinianie. nie dopatrujcie się tego, czego nie ma. można tylko pogratulować i "zdrowo" pozazdrościć:) ewentualny wyjazd do Gdańska czy na Mazury zyskał dodatkowego smaczku;) kto lubi jeździć, nie bluzga na każdym kroku i cieszy się każdym kolejnym fajnym kawałkiem asfaltu na pewno podzieli moje słowa. pozdrawiam serdecznie wszystkich Słupszczan!

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:35:09

Właśnie odbyłem nocną jazdę obwodnicą i posłuchałem wypowiedzi mobilków przez CB Radio. Jeden się palił, co znaczy, że po wspomnianym zderzeniu tirów mamy już drugi wypadaek w pierwszy dzień. Zgadzam się z uwagami poprzedników, że gładkość nawierzchni pozostawia wiele do życzenia i że gościu z www.autosalonpomorski.pl w "Węzłach na wyłomie w czarnym szlaku" i wcześniejszych publikacjach miał obsolutną rację krytykując zwężenia trasy do jednej jezdni. To jest zwyczajnie niebezpieczne i wręcz kompromituje gdańską GDDKiA jako inwestora (wykonawcy sami mówili, że to głupiego robota). Poza tym, co to za dziwaczana kombinacja z tymi dwoma pseudo rondami w Redzikowie? Taki drogowy erzac zamiast np. wielopoziomowego skrzyżowania typu koniczyna. Oświetlenie obwodnicy takie na miarę ciemnogrodu w podsłupskich gminach Słupsk i Kobylnica, którymi przebiega ta trasa. I w ogóle to mnie jako podatnika szlag trafia, że gdańska GDDKiA potraktowała nas tanim garniturem za duże pieniądze.

#59 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:50:32

Nareszcie nie muszę wjeżdzać do tego "dupska". Jakieś 20 minut koszmaru mniej. Pozdrawiam ze Stolicy regionu - oczywiście Koszalina. :P

"dupsko", "dupsko" a wiocha koło Sianowa nawet obwodnicy nie ma. Pozdrawiam.

-------------------------

Fiesta, fiesta, fiesta...! :)

#60 ~motor~

~motor~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 19:55:09

"dupsko", "dupsko" a wiocha koło Sianowa nawet obwodnicy nie ma. Pozdrawiam. -------------------------Fiesta, fiesta, fiesta...! :)

a widziałeś żeby jakaś wioska miała obwodnicę ?? :) Koszalinek dwie ulice jedne rynek tam nigdy nie będzie pożądnej drogi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych