Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~fredi~

~fredi~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:49:25

Pierwsi kierowcy dostali upominki od wykonawców drogi.
----po zapasowym kole.

Darmowe autobusy, którymi urząd miejski woził po obwodnicy niezmotoryzowanych słupszczan, pękał w szwach.
----kto?

Jazda obwodnicą to sama przyjemność, poza komfortem, nowa droga oferują nam ciekawe widoki. Jadąc od Reblina widać południową panoramę miasta, po drugiej stronie malownicze wiatraki oraz lasy.
-------tak i 2 tirówki i faceta z koszem borowiczków.

co za sensacje :lol:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:52:35

ciekawi mnie technologia wykonania takich małych elementów które ciągną się wzdłóż drogi sa to jakies krawezniki ulepione chyba rekoma albo nogami wyglada to na prowizorkę

Masz absolutną rację - prowizorka, mówią że tymczasowa... Pożyjemy, zobaczymy. Pozdrowienia dla chłopaków z Wakozu - wasze "krawężniki" ulepione rączkami rządzą. A dla ciekawych - proszę spojrzeć w prawo i troszkę w dół jadąc np. z Łosina do Głobina a zobaczycie o czym mowa.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:55:15

Ah te koszalińskie kompleksy...

Ale jakie kompleksy? Niby po co mam zajeżdżać do Słupska w drodze do Gdańska? Wy słupszczanie zawsze musicie widzieć jakieś spiski.
Zazwyczaj stawałem na kawę w słupskim McDonald's, teraz muszę znaleźć sobie inne miejsce, pewnie gdzieś przed Lęborkiem. Ja tam się cieszę że otworzono tę obwodnicę, pewnie będzie z 15-20 minut szybciej niż przejazd przez miasto.

#24 ~polskawloszka~

~polskawloszka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:00:06

zgadzam sie jak obwodnicy nie bylo to marudzili ze nie ma teraz jak jest to marudza ze jest do du...... a co do zjazdow kazdy zjazd na calym niemal swiecie jest waski sa tez 2 kierunkowe !!!! ja sie przelece ta obwodnica jak bede jechala do polski !!!! gratuluje miastu!!!! no i wiecej takich inwetycji !!!!!

#25 ~mruk~

~mruk~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:00:55

ciekawi mnie technologia wykonania takich małych elementów które ciągną się wzdłóż drogi sa to jakies krawezniki ulepione chyba rekoma albo nogami wyglada to na prowizorkę

Fakt, nieciekawie wyglądają te 'elementy inżynierii drogowej'.

Ale słyszałem, że ma to wstrzymywać rozmywanie wałów w przypadku ulewnych deszczy do czasu gdy wały zostaną odpowiednio wzmocnione porastającą je roślinnością (czyli trawą) :rolleyes:

#26 ~cycek~

~cycek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:04:08

240 km/h

#27 ~Pankracy~

~Pankracy~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:10:45

330 km/h Ursusem C330...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:27:19

Przejechałem się w obie strony i musze powiedzieć jedno: bubel.
Nierówny asfalt, że kierownica wpada w drgania, a w jednym miejscu są nawet fałdy (!), w dodatku pełno małego żwiru i mam teraz zadrapaną szybę. :[
Zjazdy są bardzo ostre i o mało bym nie wylądował na bandzie, bo znak ograniczenia do 40 był o wiele za późno (długi wjazd od Szczecina).
Najbardziej jednak drażni jeden pas, który powinien być lepiej oznaczony, bo w miejscu gdzie jest linia przerywana można się mocno pomylić i jechać pod prąd pod górę, gdzie nie widać, że się źle jedzie. Powinien tu być znak informujący o ruchu dwukierunkowym!
Zdążyłem się też naciąć na zawalidrogę, który jechał z górki 80 km/h i jedna osoba nie wytrzymała i na ciągłej go wyprzedziła.
Powtórzę jeszcze raz: bubel.

To napisałem ja głupi Edek z fabryki kredek.

#29 ~Ma-Ka~

~Ma-Ka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:48:09

Dokładnie masz rację. Jest prowaizorka, ktora ma na celu kanalizowanie wody opadowej i co kilkanaście metrów jest "studzienka" spustowa z rurą odprowadzającą do podstawy nasypu. To cudo pojawiło się po obfitych deszczach, które zniszczyły skarpy. Zostanie usunięte pewnie dopiero jak skarpy sie wzmocnią, czyli na wiosnę.

#30 ~ToMeK~

~ToMeK~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:52:46

Przejechałem się po obwodnicy od reblina do głobina i powiem że całkiem fajnie to wygląda. Są tylko dwa minusy
1. Który zostanie na stałe, a mianowicie szkoda że nie ma 2 pasów na całym odcinku
2. Powiedzmy o mniejszej wadze i za jakiś czas będzie można zapomnieć, chodzi mi o kamyczki (dużo tego jest na calej drodze), po krótkiej przejażdżce mam 3 spore odpryski na przedniej szybie.

#31 ~Krzysztof Jarzyna ze Szcz.~

~Krzysztof Jarzyna ze Szcz.~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 15:57:04

kamyczki (dużo tego jest na calej drodze), po krótkiej przejażdżce mam 3 spore odpryski na przedniej szybie.

Do zarządcy drogi po odszkodowanie!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:00:58

W KOŃCU W GALERIACH BĘDZIE MOŻNA ROBIĆ SPOKOJNIE ZAKUPY W WEEKENDY BO WSZYSCY GSLe PRZENIOSĄ SWOJE WYCIECZKI NA OBWODNICE HAHAHA

#33 ~Booogy~

~Booogy~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:02:29

Na 18 zdjęciu FOTOreportażu rowerzysta pomyka poboczem drogi ekspresowej i na tej podstawie śmiem twierdzić, że traktorem też będzie lepiej dojechać na pole obwodnicą, niż drogą gminną :-)

#34 ~Krzysztof Jarzyna ze Szcz.~

~Krzysztof Jarzyna ze Szcz.~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:02:57

W KOŃCU W GALERIACH BĘDZIE MOŻNA ROBIĆ SPOKOJNIE ZAKUPY W WEEKENDY BO WSZYSCY GSLe PRZENIOSĄ SWOJE WYCIECZKI NA OBWODNICE HAHAHA

W weekendy na zakupy do galerii chodzą tylko wsiury - to taka atrakcja dla nich...
Szlachta z GSL się wówczas bawi!

#35 ~jarosz~

~jarosz~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:16:53

W weekendy na zakupy do galerii chodzą tylko wsiury - to taka atrakcja dla nich...
Szlachta z GSL się wówczas bawi!

szlachta z gsl ma imprezki w stajniach i oborach w całym powiecie :D

#36 ~driver~

~driver~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:37:04

a ja się ciesze ze mamy obwodnice.dzisiaj jechałam i naprawdę kawał dobrej roboty.polakom to nikt jeszcze nie dogodził a najbardziej narzekają ci którym nic w życiu nie wyszło.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:38:44

to chyba ty się obesrałeś. on miał być na otwarciu, ale nie na tym tylko na oficjalnym 29.10 w piątek. trzeba czytać wszystko i ze zrozumieniem

#38 ~natalia~

~natalia~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:42:35

malownicze waitraki, tzn ze tam jest elektorwnia wiatrowa?? ciekawe czy budowana przez eko-energie, jesli tak to inwestorzy pewnie szarpali sie z nimi o swoje pieniadze, bo slyszalam ze Eko-energii nie mozna ufac

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 16:50:54

to chyba ty się obesrałeś. on miał być na otwarciu, ale nie na tym tylko na oficjalnym 29.10 w piątek. trzeba czytać wszystko i ze zrozumieniem

Już w szkole podstawowej uczą dzieci wyliczanki "budujemy mosty dla pana starosty".

#40 ~fcuk~

~fcuk~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:00:05

No to teraz tylko trzeba bedzie poczekac, az wyszaleja sie wszystkie dzikusy w superszybkich maszynach sprawdzajace ile fabryka dala..potem pare krzyzykow, swieczki na poboczu i normalni uzytkownicy beda mile widziani...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych