Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~cosma~

~cosma~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:25:08

ciekawi mnie technologia wykonania takich małych elementów które ciągną się wzdłóż drogi sa to jakies krawezniki ulepione chyba rekoma albo nogami wyglada to na prowizorkę

#2 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:27:02

205 km/h ;)

#3 ~www.powiatslupsk.info~

~www.powiatslupsk.info~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:29:36

Cytat: "Jazda obwodnicą to sama przyjemność, poza komfortem, nowa droga oferują nam ciekawe widoki. Jadąc od Reblina widać południową panoramę miasta, po drugiej stronie malownicze wiatraki oraz lasy."

Teatr i kino już w Słupsku nie potrzebne. Mamy w końcu nowe miejsce rozrywkowo kulturalne. Panie redaktorze bez przesady - "malownicze wiatraki". Te stalowe maszty?

Użytkownik www.powiatslupsk.info edytował ten post 26 październik 2010 - 13:30:46

#4 ~Magic~

~Magic~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:42:38

Zaraz miasto kupi wideorejestrator albo dwa, pare aparatow i przed koncem roku obwodnica sie zwroci haha

#5 ~Magic~

~Magic~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:43:57

Zaraz miasto kupi wideotejstrator albo dwa, pare apataratow i przed koncem roku obwodnica sie zwroci haha

Wideo rejstrator mialem namysli bo zaraz zaczna sie czepiac polonisci

#6 ~Gołębica~

~Gołębica~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:47:24

w okamgnieniu pisze się łącznie panie redaktorze :)

#7 ~eddek~

~eddek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:49:27

Przejechałem się w obie strony i musze powiedzieć jedno: bubel.
Nierówny asfalt, że kierownica wpada w drgania, a w jednym miejscu są nawet fałdy (!), w dodatku pełno małego żwiru i mam teraz zadrapaną szybę. :[
Zjazdy są bardzo ostre i o mało bym nie wylądował na bandzie, bo znak ograniczenia do 40 był o wiele za późno (długi wjazd od Szczecina).
Najbardziej jednak drażni jeden pas, który powinien być lepiej oznaczony, bo w miejscu gdzie jest linia przerywana można się mocno pomylić i jechać pod prąd pod górę, gdzie nie widać, że się źle jedzie. Powinien tu być znak informujący o ruchu dwukierunkowym!
Zdążyłem się też naciąć na zawalidrogę, który jechał z górki 80 km/h i jedna osoba nie wytrzymała i na ciągłej go wyprzedziła.
Powtórzę jeszcze raz: bubel.

#8 ~ari~

~ari~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:52:05

nie najgorzej ale czemu to takie wąskie,nie bezpiezne

#9 ~chrumek~

~chrumek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:53:59

a ja mam propozycję dla redakcji: nagrajcie opinie kierowców z kanału CB19. Na pewno komentują otwarcie obwodnicy...

#10 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:02:07

210 km/h

#11 ~Krzysztof Jarzyna ze Szcz.~

~Krzysztof Jarzyna ze Szcz.~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:08:59

230 km/h

#12 ~Szybki Ździch~

~Szybki Ździch~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:09:12

Mach 3.

#13 ~Maciey~

~Maciey~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:20:40

1.5 Macha 1000ft , mig 23 prosto z Redzikowa, więc nie trzeba było daleko lecieć.

#14 ~pedzacy~

~pedzacy~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:23:28

Paryż Słupsk 315km syrena bosto z ziemniakami starymi i kapusta 15 25

#15 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:25:10

Obwodnicę otwarto, a ustawione kamery drogowe i pomiar temperatury nie działają.

#16 ~kosz-alina~

~kosz-alina~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:26:04

No to tyle widzieliśmy Słupsk :)
Teraz to się będzie jechało fajnie do Gdańska ..

#17 ~Budrys~

~Budrys~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:30:32

Ah te koszalińskie kompleksy... Ale nie płacz za wczasu, my ciebie napewno przy drodze nie raz spotkamy - przed koszalinem na poboczu :)

#18 ~Maciey~

~Maciey~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:31:34

nie narzekajcie tak marudy, co za naród markontentny hehe

#19 ~sim~

~sim~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:32:31

Przejechałem się w obie strony i musze powiedzieć jedno: bubel.
No i zaczęło się!?!
Nierówny asfalt, że kierownica wpada w drgania, a w jednym miejscu są nawet fałdy (!),
Ty lepiej pojedz do mechanika niech ci sprawdzi układ kierowniczy i zawieszenie.
... w dodatku pełno małego żwiru i mam teraz zadrapaną szybę. :[
Czyżby Ci żwirek sam na szybkę wskoczył? A Muchomorka tam nie było???
Zjazdy są bardzo ostre i o mało bym nie wylądował na bandzie, bo znak ograniczenia do 40 był o wiele za późno (długi wjazd od Szczecina).
No nie, raz za późno drugi raz za długo - zdecyduj się Edziu na coś! A tak poza tym to jak będziesz obserwował drogę daleko przed sobą a nie gapił się tuż przed maskę (pod koła) to i w odpowiednim momencie znaki dostrzeżesz i nie będzie problemu z wyhamowaniem zawrotnej prędkości 80 km/h!
Najbardziej jednak drażni jeden pas,
Ale złośliwiec ten "pas"! Ale jest na to Edziu rada, zjedź sobie na drugi, bo na całej długości są co najmniej dwa.
...który powinien być lepiej oznaczony, bo w miejscu gdzie jest linia przerywana można się mocno pomylić i jechać pod prąd pod górę, gdzie nie widać, że się źle jedzie.
Nie do końca Edziu zrozumiałem o co ci chodzi, ale powtórzę to co wcześniej - dalej do przodu patrz oczkami to wszystko wcześniej obaczysz i się nie pomylisz!
~...Powinien tu być znak informujący o ruchu dwukierunkowym!
Jest Edziu, na pewno jest - tylko postępuj jak wyżej!
Zdążyłem się też naciąć na zawalidrogę, który jechał z górki 80 km/h i jedna osoba nie wytrzymała i na ciągłej go wyprzedziła.
No patrz Edziu jacy ci ludzie uparci, jest napisane że można nawet stówką jechać a oni nieprzepisowo 80-tką się wloką - normalnie nienormalni. A najgorsze jest to, że ci normalni chcieli tam poszaleć z graniczną dopuszczalną dla ich furek prędkością 95 km/h!!!
Powtórzę jeszcze raz: bubel. Nie powtarzaj Edziu, nie trzeba - zgadzamy się z tobą!!! :rolleyes:

#20 ~sim~

~sim~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 14:40:02

To pa pa i szerokiej drogi 'kosz-alina'-kowi. I trzymamy cię za słowo, że już Słupska nie będziecie oglądać. :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych