Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Obuwie sportowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin14

Marcin14

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 12:25:13

Chciałem zmienić swoje obuwie sportowe, jakieś nowe stroje tez by się przydały, ale jak się wybrałem do galerii handlowej to cenami się przeraziłem i tak się teraz zastanawiam czy w sieci będzie można coś lepszego znaleźć, w sumie jakieś lepsze ceny i może też nieco większy wybór będzie.

#2 andrzej3212

andrzej3212

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:23:23

W Internecie możesz znaleźć wiele produktów w atrakcyjnych cenach. Tym bardziej teraz, kiedy są zimowe wyprzedaże.

#3 sergei

sergei

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 16:24:21

The history of shoes has more than one millennium. Historian Eric Trinacus of Washington Private University in St. Louis, Missouri, USA, concluded that shoes appeared 26-30 thousand years ago in western Eurasia. He analyzed the features of the skeleton of people living there in the Middle and Late Paleolithic era, paying attention to the little finger of the foot, noticed that the little finger became weaker, and then the shape of the foot began to change.

#4 tarli

tarli

Bywalec

• PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 20 luty 2020 - 12:41:30

W sklepach obecnie sa nowe kolekcje na obuwie tak więc czego się spodziewałeś? Buty Adidasa czy Reeboka w cenie standardowej nie są niczym tanim tak więc najlepiej jest poszukać obuwia w sklepach internetowych. Które mają lepsze promocje niż stacjonarki.

Szpilki kupuję stacjonarnie bo wole sobie buty przymierzyć ale ubrania sportowe kupuję sobie praktycznie jedynie przez internet..... Jest o wiele taniej tak więc czemu mam z tego nie skorzystać?Poza tym w przypadku butów sportowych łatwiej trafić w odpowiedni rozmiar. 

Zerknij sobie na ten blog http://www.sylwiaszewczyk.com/

Użytkownik tarli edytował ten post 25 marzec 2020 - 07:39:32

#5 Historicallgl

Historicallgl

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 luty 2020 - 12:22:13

Siemka wam wszystkim

#6 zaza

zaza

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 luty 2020 - 16:21:08

Cześć forumowicze !

#7 Franciszekrat

Franciszekrat

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 25 luty 2020 - 10:57:20

Witam bardzo serdecznie wszystkich 

#8 Illqeq

Illqeq

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2020 - 01:32:35

Siemka wszystkim goraco

#9 Glamorouszh

Glamorouszh

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 luty 2020 - 20:30:30

Siemka wszystkim goraco

#10 adler

adler

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 07 maj 2020 - 12:20:02

Zdecydowanie obuwie sportowe to najwygodniejsza opcja. Sama najbardziej lubię nosić trampki bo jest mi w nich po prostu wygodnie. O trampkach poczytacie sobie więcej w bardzo ciekawym artykule: https://www.czikczik...szych-wersjach/ .

#11 dkdk

dkdk

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 01 czerwiec 2020 - 11:33:44

Sama nie ograniczam się do noszenia obuwia sportowego do uprawiania sportu. Obuwie tego typu noszę również na co dzień. Bo jest dla mnie po prostu wygodniejsze. Poza tym biale trampki są mile widziane w stylizacjach casualowych, tak wiec lubię je nakładać również do pracy (czasami robię sobie dłuższy spacer zamiast jechać samochodem).

Jesli miałabym tutaj polecić dobre firmy butów, zerknijcie sobie na obuwie od firmy Gant https://adventurefashion.pl/7_gant

. Fajne moim zdaniem wzornictwo i co najwazniejsze firma stawia na wysoką jakosc wykonania butów. 

Użytkownik dkdk edytował ten post 08 czerwiec 2020 - 09:19:58

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych