Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowy wójt Kołczygłowy

krytyka

883 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 19:28:26

proboszcz winny się tłumaczy stracił zaufanie wśród wiernych, gok wszyscy wiedzą i widzą ze p bibliotekarka zagarnęła środki z kiermaszu dzieci mówią ze zamyka się z jakimś Kamilem i słychać jęki pan nie panuje czas na zmianę wstyd Kalinowski

Mizernie się prezentuje wikary, siedzi ze spuszczoną głową. Chyba nie jest mu w Kołczygłowach tak miło jak to proboszcz przedstawia. Co do bibliotekarki to nie z jakimś Kamilem tylko sołtysem z Gałąźni W. Bibliotekarka powinna wylecieć na zbity ryj.

#42 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 20:25:51

proboszcz winny się tłumaczy stracił zaufanie wśród wiernych p Kalinowski wstyd tylko smród i brud latają szczury głosowałem na pana p wysłańcy p Tomasz  już określa ze zona dyrektorem szkoły ale pierwsza szkoła ogólniak wieczorowy zatrudnienie p Maryli po co to dziesiątki tysięcy p Leon chce drogę gmina by nielegalnie zrobić niby droga na gruntach skarbu państwa gok wszyscy wiedzą i widzą ze p bibliotekarka zagarnęła środki z kiermaszu dzieci mówią ze zamyka się z jakimś Kamilem i słychać jęki pan nie panuje czas na zmianę wstyd Kalinowski wstydzę się ze na pana głosowałem naprawdę wstyd ale pan tego nierozumnie urzędnicy wstydzą się takiego wójta szkoła dostała 100 tys subwencji więcej DLACZEGO NAM JĄ ZABRAŁEŚ asce dałeś kasę z konkursu masz nas za głupków kiedyś było napisane ze woźny ty nawet nie nadajesz się na woźnego dosyć Kalinowski dosyć

Co Wacek znowu Cię jakieś koszmary dręczą - łyknij tabletkę na uspokojenie, a nie, że się z swym stanem psychicznym obnosisz na tym  forum. Cokolwiek  nie wysmażysz na tym forum i tak ludzie Ci nie uwierzą, bo kłamiesz i zmyślasz od początku do końca. Z tego jesteś znany.  

#43 ~ktoś inny zgadnij~

~ktoś inny zgadnij~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 07:04:13

mylicie adresata ale walcie p wackowi bo uwazacie za wroga i boicie sie oj mali intelektualni ludziki potraficie go obrażać a do piet jemu nie dorastacie

#44 ~nikt ważny~

~nikt ważny~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 10:46:23

mylicie adresata ale walcie p wackowi bo uwazacie za wroga i boicie sie oj mali intelektualni ludziki potraficie go obrażać a do piet jemu nie dorastacie

A co to są "piety"?

#45 ~obserwator 2~

~obserwator 2~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 17:30:57

piety są by kundle i mamroty patrzały jak im daleko do rozumu i rozdziawiały gębę 

#46 ~mały~

~mały~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:20:57

ja danka pale ja Krystyna paliłam ja Kamil paliłem Artur deb***u ja k ja będę walił mały człowiek bibliotekarka wiesz mam 5 cm słyszałem ty tez czwartek ja ja będę walił i dam tobie godz 15 58 zapraszam tylko pamiętaj niewsadzanie ją za kradzież będzie tobie dawała i mi kocham ciebie vartur ja bym tobie dawał k . s  .g .w.

#47 ~zazdrosnik k~

~zazdrosnik k~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:26:02

Artur nie wydaj mnie ja doniosłem bo Bogusia kazała

#48 ~zazdrosnik k~

~zazdrosnik k~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:26:28

Artur nie wydaj mnie ja doniosłem bo Bogusia kazała

#49 ~gejkowski~

~gejkowski~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 19:29:17

kocham ciebie obiecałeś ty mnie do szkoły oj be jaki jesteś brzydki fuj

#50 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 22:23:41

Jakie to wszystko dziecinne i żałosne szkoda mi tych ludzi którzy to pisza jak trzeba nisko upaść i być nikim żeby coś takiego wypisywać

#51 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 22:24:29

Jakie to wszystko dziecinne i żałosne szkoda mi tych ludzi którzy to pisza jak trzeba nisko upaść i być nikim żeby coś takiego wypisywać

#52 ~mieszkancy~

~mieszkancy~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 16:19:56

pisana prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#53 ~mieszkancy~

~mieszkancy~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 08:06:21

p. Kalinowski kiedy pan zrobi porządek z bibliotekarką?

#54 ~Czlowiek~

~Czlowiek~
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 13:00:32

Ble ble ble nie znudziło wam się jeszcze to pisanie a p .Kalinowski zrobi porzadek w odpowiednim czasie ale nie z bibliotekarka tylko z kims innym ta osoba pewnie sie domysla o kim mowa

#55 ~kolega ?~

~kolega ?~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 21:13:50

Kamil zniszczyłeś życie kobiecie jesteś strasznym manipulantem wynos się z  jej życia

#56 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 21:15:35

ale ona ukradła pieniądze

#57 ~ZAINTERESOWANY~

~ZAINTERESOWANY~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 15:19:52

A JA UWAŻAM ZE KAMIL POWINIEN BYĆ BIBLIOTEKARKĄ A U NAS W BARNOWCU STASIA SOŁTYSEM  

#58 ~Gosć~

~Gosć~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 15:47:08

Zastanawiam sie co ten czlowiek co to pisze ma w głowie poziom przeczkolny jak osoba dorosla mozebyc tak pusta

#59 ~uśmiałem się~

~uśmiałem się~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 18:08:48

bibliotekarze!!!! pisze się PRZEDSZKOLNY NIESIEC przed komputerem czytaj książki

#60 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:05:53

Panie Kalinowski jedz natychmiast sprawdzić co wyprawiają bibliotekarze wstyd

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych