Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowy wójt Kołczygłowy

krytyka

391 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:16:59

no to co zrobili mieszkańcy gminy Kołczygłowy wójtowi panu kozłowskiemu świadczy o bardzo niskim poziomie edukacji  etyki jakieś zwyrodnienie intelektualne  a p Kalinowski i p Kraus żadnej inwestycji Kołczygłowy stały się pośmiewiskiem uni europejskiej ten stan winien ten człowiek i szkoła w Kołczygłowach najgorsze wyniki w europie a ci nauczyciele układ by niezdalni testu ośmioklasisty 

#22 ~urzednik ktory sie niboji~

~urzednik ktory sie niboji~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:20:11

ja pier***e on ja bije 

#23 ~fuufel aski~

~fuufel aski~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:22:27

aska nie daj się daj jemu w mordę mięśniakowi 

#24 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:48:18

no to co zrobili mieszkańcy gminy Kołczygłowy wójtowi panu kozłowskiemu świadczy o bardzo niskim poziomie edukacji  etyki jakieś zwyrodnienie intelektualne  a p Kalinowski i p Kraus żadnej inwestycji Kołczygłowy stały się pośmiewiskiem uni europejskiej ten stan winien ten człowiek i szkoła w Kołczygłowach najgorsze wyniki w europie a ci nauczyciele układ by niezdalni testu ośmioklasisty 

Lecz się Wacuś i nie pij bo skończysz w waryjatkowie.

#25 ~inna~

~inna~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 22:30:41

Brawo za odwage tez tam pracowalam .To byl koszmar.

#26 ~suweren~

~suweren~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 12:45:22

UPOWAZNIAM pana W A K do zliczenia wszystkich przebywajacych na zwolnieniach lwkarskich L 4 poczawszy od  5 listopada ubr. do dnia dzisiejszego.Tylko nie pomin nikogo Eltyta czy nie elyta .Radze  ci przerwij to nadmierne wzbogacanie - dosc tego.Sprawe natychmiast przekaz do PROKURATURY !!! .Nie zwlekaj zeby cie ZUS nie wyprzedzil.                                                                                                                    Pozdro !!!!!!!!

#27 ~niezależny obserwator~

~niezależny obserwator~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 10:28:27

W naszych Kołczywyjach nigdy nie będzie dobrze gdyż jest zbyt wielu tych co zamienili głowę z pupą. Przez 12 lat przez wielu kochany przez innych tolerowany był psychol mimo,że szkodził gminie a teraz po zmianach opluwa się człowieka który jeszcze niczego nie dokonał. To nie cyrk a dom wariatów.

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 18:31:41

panie redaktorze naczelny głosu pomorza powinien pan natychmiast zamknąć te fora pełne nienawiści oszustw dezinformacji obrażania ludzi bo mali ludzie psychopaci chcą załatwiać swoje interesy mogą doprowadzić do tragedii niech jest forum stwórzcie regulamin by się przedstawiali i mogli odpowiadać za złe rzeczy

#29 ~uczestnik~

~uczestnik~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:02:53

Czy Szanowna Dyrekcja GOK-u w Kolczyglowach jest sklonna podac do publicznej wiadomosci ile zebrano na WOSP w tym roku.Poniewaz inne gminy podaja a u nas jest to owiane tajemnica.

#30 ~Zaciekawiony~

~Zaciekawiony~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 17:37:10

Tez jestem ciekawy a tu nikt nic nie wie hmm ...

#31 ~Zaciekawiony~

~Zaciekawiony~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 17:37:28

Tez jestem ciekawy a tu nikt nic nie wie hmm ...

#32 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 18:09:16

kompromitacja Kalinowski pacyfikuje pan gminę jest pan pośmiewiskiem

#33 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 10:20:05

kompromitacja Kalinowski pacyfikuje pan gminę jest pan pośmiewiskiem

I co Wacek ponownie się przebudziłeś. Pośmiewiskiem to ty jesteś na pewno.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 18:28:04

Czemu usunięto niedawne wpisy o bibliotekarce Bogusi i sołtysie Kamilu, że niby niezgodne z tematem? Rozpędzić to szemrane towarzystwo z goku na cztery wiatry.

#35 ~mieszkancy~

~mieszkancy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 20:07:31

tak p Bogusia i p kamil dokonali zaboru środków finansowych z kiermaszu bożenarodzeniowego

#36 ~mieszkancy~

~mieszkancy~
  • Goście

Napisano 01 luty 2019 - 20:37:21

p Kalinowski i p prokuratorze prosimy się tym zając i jeszcze proboszcz który nęka? wikarego głodzi?

#37 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 13:54:13

Ludzie piszecie głupoty nie majac pojecia o pewnych sprawach macie wątpliwosci to idzcie i sie dopytajcie prawdy na co ida pieniadze z kiermaszu a nie jakies bezpodstawnne pomówienia....

#38 ~obserwator 2~

~obserwator 2~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 16:42:41

odsyłam do ustawy z Dn 15 lutego 1992 o podatku dochodowym i ustawy z 27 sierpnia 2009 r .o finansach publicznych gdzie je rażąco naruszono w mojej opinii jest podejrzenie łamania prawa podejrzenie popełnienia przestepstwa

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 13:54:53

(...) i jeszcze proboszcz który nęka? wikarego głodzi?

Dobrze wam proboszcz na kazaniu odpowiedział, śmierdzący tchórze. 

#40 ~twój wyborca nauczyciel~

~twój wyborca nauczyciel~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 18:33:52

proboszcz winny się tłumaczy stracił zaufanie wśród wiernych p Kalinowski wstyd tylko smród i brud latają szczury głosowałem na pana p wysłańcy p Tomasz  już określa ze zona dyrektorem szkoły ale pierwsza szkoła ogólniak wieczorowy zatrudnienie p Maryli po co to dziesiątki tysięcy p Leon chce drogę gmina by nielegalnie zrobić niby droga na gruntach skarbu państwa gok wszyscy wiedzą i widzą ze p bibliotekarka zagarnęła środki z kiermaszu dzieci mówią ze zamyka się z jakimś Kamilem i słychać jęki pan nie panuje czas na zmianę wstyd Kalinowski wstydzę się ze na pana głosowałem naprawdę wstyd ale pan tego nierozumnie urzędnicy wstydzą się takiego wójta szkoła dostała 100 tys subwencji więcej DLACZEGO NAM JĄ ZABRAŁEŚ asce dałeś kasę z konkursu masz nas za głupków kiedyś było napisane ze woźny ty nawet nie nadajesz się na woźnego dosyć Kalinowski dosyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych