Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

nowy wójt Kołczygłowy

krytyka

1064 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~suweryn~

~suweryn~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 16:56:40

jechałam na święta do miłobądzia  wstyd fuszerka ta droga 

#2 ~suweryn~

~suweryn~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 17:01:12

on tam chyba baseny dla danusi

#3 ~mieszkancy~

~mieszkancy~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 17:12:24

jak fajnie nowa strona fajnie będziemy pisali

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 17:34:32

jechałam na święta do miłobądzia wstyd fuszerka ta droga

Ta co ją Wacek robił?

#5 ~obserwator 2~

~obserwator 2~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 18:28:17

a jak konkurs dla pani Maryli bezprawne 30 tys w błoto

#6 ~interesant~

~interesant~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:01:09

panie wójcie byłem załatwiać sprawy w gminie jest pan niekompetentny wstydzę się za pana glosowałem pan nic nie potrafi idę do sądu wstyd panie Kalinowski

#7 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:10:45

a co ponim można się spodziewać nigdy tego nie złapie rzuć artur piłkę i schów się w biurze kompromitacja myślałam ze jesteś mądrzejszy nic nie potrafisz wstyd jeszcze miesiąc i uwalisz TĄ gminę I PAN przewodniczący zrobi z ciebie KOZŁA ofiarnego

#8 ~piłkarz~

~piłkarz~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:18:19

jaki piłkarz jaki trener spuścił jego drutekx spuscił jego kaszubia zero zero tylko kasa dla siebie i aski cienias c klasa

#9 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 19:24:15

niewarto pisać o tym czymś zero

#10 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:21:35

WOJEWODA POMORSKI WINIEN W ZAKRESIE SWOICH KOMPETENCJI ZAJĄC SIĘ SYTUACJĄ W KOŁCZYGŁOWACH NADMIERNYM WZBOGACENIEM OBECNEGO WÓJTA PRZEKROCZENIEM UPRAWNIEŃ BYŁEGO DYREKTORA  NIEDOPEŁNIENIEM OBOWIĄZKÓW NARUSZEŃ PRAWNYCH DZIERŻAWCY KOWR W GÓRKACH NARURSZEN ART 24 USTAWY O SAMORZĄDZIE GMINNYM DZIESIĄTKI RADNYCH W POWIECIE BYTOWSKIM FAŁSZYWYCH OŚWIADCZEŃ MAJĄTKOWYCH ale niebedzie bo to państwo platformy

#11 ~sprawiedliwy~

~sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:39:01

najpierw niech kuratorium zajmie się tą szkołą niech pan kalinowski sprawdzi ja k pan radny burek przez przez 10 lat niezrealizował  program pan tez pan tez w latach 2006 i nastepnych bedzie tego wiecej

#12 ~bytowiak~

~bytowiak~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:42:05

ale facet pojechałeś bomba jeśli to prawda pozamykać ich

#13 ~obserwator 2~

~obserwator 2~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 20:48:14

a jeśli .????? jest to zorganizowana ? grupa przestępcza to musi pan natychmiast interweniować p wójcie natychmiast?

#14 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 21:56:29

WOJEWODA POMORSKI WINIEN W ZAKRESIE SWOICH KOMPETENCJI ZAJĄC SIĘ SYTUACJĄ W KOŁCZYGŁOWACH NADMIERNYM WZBOGACENIEM OBECNEGO WÓJTA PRZEKROCZENIEM UPRAWNIEŃ BYŁEGO DYREKTORA  NIEDOPEŁNIENIEM OBOWIĄZKÓW NARUSZEŃ PRAWNYCH DZIERŻAWCY KOWR W GÓRKACH NARURSZEN ART 24 USTAWY O SAMORZĄDZIE GMINNYM DZIESIĄTKI RADNYCH W POWIECIE BYTOWSKIM FAŁSZYWYCH OŚWIADCZEŃ MAJĄTKOWYCH ale niebedzie bo to państwo platformy

No Wacek zlituj się nad sobą, bo po tych świętach Bożego Narodzenia nachodzą Ciebie nowe zwidy, a ty myślisz, że to olśnienia. Bierz regularnie tabletki. To dawno już nie mamy państwa platformy, ale też nowa władza wie, że masz urojenia i powoli też wiedzą co z twoimi donosami należy robić. Do czasu  jak takich, jak ty nie zamknie się w wariatkowie to będą pisali głupoty na poczciwych ludzi.

#15 ~kolezanka agaty~

~kolezanka agaty~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 05:50:44

agata agata jak możesz obrażać poczciwych ludzi sama mi mówiłaś ze ????????? opowiem to jemu przecież ty jesteś autorka tych wpisów już szykujesz sie do wyborów ty chcesz być wójtem mówiłaś ale sekret ty byłaś w wariatkowie

#16 ~martwiący sie~

~martwiący sie~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 21:49:16

Agata pracowałaś w agencji towarzyskiej ? jako ku***

#17 ~kolezanka agaty~

~kolezanka agaty~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 21:57:32

wszyscy wiedzą ZE BYŁAŚ PROSTYTUTKĄ

#18 ~obserwator 2~

~obserwator 2~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 22:19:31

oco  chodzi ty ku*** beta ku*** ta z wytrzeszczem urodziła dziecko tomka i ją bije piotr zapłodnił codzienne awantury boże bagno Kołczygłowy zlituj sie boże

#19 ~obserwator 2~

~obserwator 2~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 22:19:54

oco  chodzi ty ku*** beta ku*** ta z wytrzeszczem urodziła dziecko tomka i ją bije piotr zapłodnił codzienne awantury boże bagno Kołczygłowy zlituj sie boże

#20 ~lucyfer~

~lucyfer~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 22:29:10

nawet czarny jebie organistkę i bije rodziców ? bagno

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych