Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowy Proboszcz

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 drzazga

drzazga

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 20:25:13

Bardzo dobrze,że nie bedziesz się wiecej wypowiadać na temat proboszcza Parafii Miłosierdzia Bożego.Twoje wypowiedzi nie miały sensu,bo nikt na tym forum nawet nie probowal krytykowac nowego proboszcza. Wypowiedzi dotyczyły niektorych wysoko postawionych hierrchow kościelnych.

Proboszcz jest od czarnej roboty,musi wykonywać plecenia przełożonych bo wsrod księży obowiazuje zależnosc hierarhiczna i posłuszenstwo w obec przełożonego,nawet bardziej rygorystycznie anizeli w wojsku.

#22 Stefan123

Stefan123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2015 - 12:41:13

http.   ( .............................................................................. )

Zapraszam do Działu Reklamy GP 24.

Użytkownik Yktorn edytował ten post 04 grudzień 2015 - 18:59:51

#23 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 22:46:14

Większej autoreklamy to dawno nie widziałem. Widać jak inni nic nie wpisują to wpisać musiała autoreklama czarnego pedalstwa.

A najlepsze tu: dzieci sie go nie boją.

Biedroń też ma piękny głos.

Styl pisania, emotikony, błędy pokazują, że wpisy te są dokonane przez tę samą osobę. Czarną zarazę.

Chłopie ty nie wiesz co piszesz ja jestem z innej parafii a co tydzień jeżdżę tam właśnie do kościoła trafił wam się naprawdę fantastyczny ksiądz z czasem to docenicie.

#24 ~Alek~

~Alek~
  • Goście

Napisano 26 luty 2016 - 22:18:11

A ja mam trochę inne pytanie wie ktoś może czy już wiadomo kiedy ksiądz Rafał będzie miał wprowadzenie w Leborku ?

A kto go będzie "wprowadzał"Sam przyjdę zobaczyć , bo jak czytam takiego księdza jeszcze w Lęborku nie było.

Żeby tylko wcześniej biskupem nie został, bo taki święty!

Z Bogiem! Alek

#25 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 23:24:31

W naszym kościele widać same pozytywne zmiany !!! Z rzeczy materialnych, to mamy już nowe drzwi kościelne  oraz parkingi. Niedługo ma być nowa salka katechetyczna. Przydałaby się wymiana podsufitki, bo nie wygląda pięknie. Ale to pewnie droga inwestycja. Proboszcz ks. Rafał oraz wikariusz ks. Wojciech są naprawdę sympatycznie i na dużym poziomie. Dzieci chętnie garną się na niedzielną mszę. Pozdrawiam

#26 ~Martin~

~Martin~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 17:24:32

Faktycznie.

Świątynia pięknieje. Ludzi zdecydowanie więcej na każdej mszy. W porównaniu do tego, co było różnice in plus widać gołym okiem.

:)

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 18:41:53

wredny wikary 

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 21:02:16

A o Ks.Piotrze nikt już nie pamięta? Jakieś dobre słowo?

#29 ~kolec~

~kolec~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 21:42:31

Mam takie pytanie wy chodzicie do kościoła dla księdza?. Chyba raczej chodzi się do kościoła po by się modlić a nie żeby popatrzeć na księdza.

#30 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2016 - 19:19:25

ks Rafał był w mojej parafii wikariuszem kilka lat....i powiem tak:..był i pewnie jest nadal dobrym duszpasterzem, człowiekiem i na pewno ma mega piękny głos, Jego kazania były przepiękne ale jak i  każdy ma kilka wad....Jego największą wadą jest Jego gosposia Danusia... 

#31 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 07:55:27

Pamietam tego ksiedza ze szloly uczyl mnie religii w szkole zawodowej w sępólnie krajeńskim był bardzo fajny i przyjazny umiał pożartować

#32 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 07:55:50

Pamietam tego ksiedza ze szloly uczyl mnie religii w szkole zawodowej w sępólnie krajeńskim był bardzo fajny i przyjazny umiał pożartować

#33 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 07:42:15

W parafii ma być remont, piękny projekt, ale..... Nie ma balasek!!!??? Czyżby Komunia SW. Będzie na stojąco??? Jeśli tak to, jest obrażanie Pana Boga!!!!! Nie ma nic gorszego niż przyjmować Pana Jezusa na stojąco!!!! Tak samo w wielki czwartek, komunia św pod dwiema postaciami!!!!!! To jest biczowanie Pana Jezusa, nie dość, że pod dwiema postaciami to jeszcze na stojąco!!!!! Wielki Czwartek powinien być najpiękniejszym dniem w roku a jest najgorszym dla Pana Jezusa!!!! Ludzie obudzcie się, bo Kielich się wypełnia!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych