Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:51:04

Ja wnoszę o ponowne rozpatrzenie wniosku nieudacznej Grażyny Piątek z Widzina bo ona jako jedyna ma bardzo duże doświadczenie w kierowaniu dużymi firmami. HALĘ POD WIEŻĄ doprowadza do upadku a wszędzie gdzie się pojawia to zostaje wyrzucona na zbity pysk. Dajmy jej zatem szanse to może PGK postawi na nogi.

#22 ~Benz.~

~Benz.~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:57:21

Bandyci znowu nas trują! spójrzcie w niebo! Pełno samolotów rozsiewa trujące chemtrails!! Ludzie obudźcie się i zacznijcie mówić o tym głośno!! To już nie teoria spiskowa ale realny fakt!

A auta, piece "wynglowe"? ale to e-papirus niesie wielkie zagrożenie dla firm tytoniowych?

E-tylina

#23 ~lolit~

~lolit~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 16:04:38

Co ciekawe dodano teraz punkt o wymogu znania języka angielskiego lub niemieckiego, co zawęzi poszukiwania i grono osób spełniających kryteria. Znów wszystko szyte grubymi nićmi ;-)

A cóż ciekawego w wymogu znajomości języka angielskiego przez prezesa spółki świadczącej usługi dla Amerykanów.

#24 ~Krzysio~

~Krzysio~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 16:26:35

A cóż ciekawego w wymogu znajomości języka angielskiego przez prezesa spółki świadczącej usługi dla Amerykanów.

Niby nic, a jednak dodali do warunków do spełnienia ? Więc pytam po co ?

#25 ~teodor~

~teodor~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 19:24:42

Niby nic, a jednak dodali do warunków do spełnienia ? Więc pytam po co ?

Poco to się nogi w gumiokach .Analfabetów nie brak a język obcy jest teraz standardem w prowadzeniu tak dużej spółki nieuków nie potrzeba nam

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 19:29:55

warto też przyjrzeć się jak "dzieje się" osobom z komitetu wyborczego pani wice-prezydent. Jakie mają "wsparcie"

A konkretnie?

#27 ~teodor~

~teodor~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 19:46:05

To tylko możliwe w Polsce i PGK w Słupsku gdzie b.prezes A. Gazicki(osoba z żółtymi papierami od lat a jak był wiceprezydentem Słupska to płakał że nie wiedział że nie powinien pobierac jednoczesnie renty za żółte papiery i wynagrodzenia z tytułu stanowiska wiceprezydenta )  został zwolniony z tej spółki za przestępstwo korupcyjne  a teraz żąda odszkodowania wielkosci kilkaset tys. złotych za jakis znak firmowy gdzie niby jest jego "autorem".Ostatni prezes też z racji zarzutów przekroczenia swoich kompetencji jako wójt (sprawa mandatowa) i osoba przyłapana przez policje za jazdę pod wpływem alkoholu tez kiedy był wójtem nie powinna piastowac takiego stanowiska jako prezes spółki miejskiej. A pełniąc funkcje prezesa PGK naraził  tą spółkę wraz z swoim podwładnym (kierownikiem smietniska) na koszt ok. 1,5 miliona złotych kary na rzecz gminy za nielegalna wycinkę drzew i z tego tytułu nikt w spółce PGK do tej pory nie poniósł zadnych konsekwencji ani finansowych ani personalnych.Chyba ta rada nadzorcza PGK jest tak "wspaniała i zapracowana"że ogranicza się tylko do sprawdzenia czy co miesiąc na ich konto zostało przelane wynagrodzenie

Ostatni prezes PGK  to bardzo porządny przyzwoity człowiek to duża strata dla tej spółki .Narażenie spółki na straty to nic strasznego  bo do tej straty nie doszło to przede wszystkim ale tyle co ten Człowiek zrobił dla niej wraz z zarządem i kierownictwem można by wyliczać bez końca Z jakim szacunkiem podchodził do każdego pracownika i jego pracy tego nie chce widzieć nikt   a szkoda       .  Tak na marginesie   zagrywka z drzewami to cios po niżej pasa !!!!! 

#28 ~słupczanin~

~słupczanin~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 22:16:36

Słupczanie dzięki interwencji Ziobry myślę że oczyścimy to miasto od kolesiostwa partyjnego i zaczniemy odbudowywać nasze miasto ani zadłużać kosztem słupczan podnosząc podatki lub podwyżki na usługi komunalne (czynsze,wodę itp.) a zyski oddać tych spółek oddać miastu czyli nasze pieniądze .Musimy się zjednoczyć i walczyć z kolesiostwem partyjnym brawo Bogusz za odwagę że walczysz z tym układem który zadłużył miast do 300mil.zł 

#29 ~Para-sol dygmat~

~Para-sol dygmat~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 08:56:01

Słupczanie dzięki interwencji Ziobry myślę że oczyścimy to miasto od kolesiostwa partyjnego i zaczniemy odbudowywać nasze miasto ani zadłużać kosztem słupczan podnosząc podatki lub podwyżki na usługi komunalne (czynsze,wodę itp.) a zyski oddać tych spółek oddać miastu czyli nasze pieniądze .Musimy się zjednoczyć i walczyć z kolesiostwem partyjnym brawo Bogusz za odwagę że walczysz z tym układem który zadłużył miast do 300mil.zł 

Do kogo apelujesz.

Słupszczanie mieli dwa referenda aby odwołać koszmarnego prezydenta Kobylińskiego  i jego sitwę i dwa razy wyszło jajco.

Słupszczanie to ciągliwa "masa krówkowa" bez kształtu.

Tu tylko skuteczna może być donkichoteria i interwencja z zewnątrz.

Biedroń zawiódł na całej linii.

Miał być ożywczym tchnieniem normalności, a wyszło lekkie pierdnięcie na początku kadencji i tyle.

Miał rozliczyć utracjuszy samorządowych i nieudaczników, a winduje ich na stanowiska, chroni czerwoną sitwę i pozwala na radowanie się zagrabionym majątkiem miejskim..

Stworzył neonepotyzm pod pozorem legalności.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 10:15:34

...

Biedroń zawiódł na całej linii.

Miał być ożywczym tchnieniem normalności, a wyszło lekkie pierdnięcie na początku kadencji i tyle.

Miał rozliczyć utracjuszy samorządowych i nieudaczników, a winduje ich na stanowiska, chroni czerwoną sitwę i pozwala na radowanie się zagrabionym majątkiem miejskim..

Stworzył neonepotyzm pod pozorem legalności.

smutna prawda. Że ten człowiek może jeszcze patrzeć w lustro :huh:

żałuję, że na niego głosowałem

#31 ~wiesnak~

~wiesnak~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:43:46

Ja wnoszę o ponowne rozpatrzenie wniosku nieudacznej Grażyny Piątek z Widzina bo ona jako jedyna ma bardzo duże doświadczenie w kierowaniu dużymi firmami. HALĘ POD WIEŻĄ doprowadza do upadku a wszędzie gdzie się pojawia to zostaje wyrzucona na zbity pysk. Dajmy jej zatem szanse to może PGK postawi na nogi.

Całę Widzino rechocze się z p. Piątek niech ta pani spojrzy w lustro i zobaczy swoje oblicze to się przerazi, miotłę między nogi i tak straszy dzieci.Na zebraniach przychodzi, jak by wyszła od obrządku z krowami.Nikt nie chce, współpracować z nią w radzie sołeckiej ,bo wszystkch traktuje z góry nie wiem na jakiej to postawie gonić babę, i pokazać miejsce w szeregu,nauczyć szacunku dla ludzi

#32 ~Para-sol dygmat~

~Para-sol dygmat~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 14:34:52

smutna prawda. Że ten człowiek może jeszcze patrzeć w lustro :huh:

żałuję, że na niego głosowałem

Ja żałuję również.

Głosowałem na nadzieję a ta okazała się płonna.

Jest taka piosenka przedwojenna o nadziei.

"Nadziejo jakaś ty miła tyś życia mego osłodą

Tyleś mnię razy zdradziła

Ja jednak tęsknię za tobą".

I właśnie Biedrń to była taka nadzieja.

Człowiek znikąd, bez układów, pracowity, nagradzany  poseł, przejęty pracą dla innych, wrażliwy społecznie itd.

Okazuje się karierowiczem, snobem dbającym o własny wizerunek, nieuchwytny dla potrzebujących.

Prezydent maskotka.

#33 ~petent~

~petent~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 19:41:14

Całę Widzino rechocze się z p. Piątek niech ta pani spojrzy w lustro i zobaczy swoje oblicze to się przerazi, miotłę między nogi i tak straszy dzieci.Na zebraniach przychodzi, jak by wyszła od obrządku z krowami.Nikt nie chce, współpracować z nią w radzie sołeckiej ,bo wszystkch traktuje z góry nie wiem na jakiej to postawie gonić babę, i pokazać miejsce w szeregu,nauczyć szacunku dla ludzi

Kiedyś rozmawiałem z tą kobietą w biurze na Hali Pod Wierzą i na początku myślałem że to sprzątaczka, bo ją samą zapytałem o Panią Prezes. Ubrana była w stary za duży polar z logo jakiejś firmy budowlanej a na głowie mop który nie wiem kiedy widział fryzjera.... jednym słowem żenada 

#34 ~gość19~

~gość19~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 21:27:31

Dziwię się że ta pani (z mopę) dalęj prezesuje, i żadnej od powiedzialności w firnie się nie poczuwa.Potrzebna jest nam osoba kompetentna,która potrafić godnie i z na jomością tematów(markietyk , reklama)ta p. o tym nie ma zielonego pojęcia.Czas najwyszy aby ta pani  poszła w  krainę  marzeń do  Widzinka.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 11:13:23

pisowcy odzywaja ale musza pamietac ze jest poczatek i koniec a koniec bedzie tragiczny

Koniec będzie tragiczny, masz rację, ale dla takich analfabetów stronniczych, niedouczonych jak ty oraz  dla mafii, różnego rodzaju klik, złodziei i aferałów, którzy przyzwyczaili się do żerowania na zwykłych ludziach i dużych koryt, które musieli PO-opuszczać. Na razie jeszcze nie wszyscy, trzymają się, wspierają i manipulują PO-spólstwem małomyślącym, aby jak najdłużej korzystać z profitów.

#36 ~kupec~

~kupec~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 17:44:50

Gdzie jest lojalność wobec firmy p.Piątek jeśli starowała na prezesa P.G.K. to niech spada jak najszypcięj   za rządu,szuka sobie fuchy na wsi.Myśli że głupi ludek to kupi.Niech zarząd wreszcie z robi porządek z p.Piątek i pokarze gdzie są drzwi po przekroczeniu nie ma prawa wstępu do tej firmy.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 17:39:40

We wtorek(04.10.2016r) ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych do konkursu. Zobaczymy kto od Roberta?

#38 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 02 październik 2016 - 19:14:31

"konkursy" na stanowiska z reguły sa ustawione, doświadczenie w XYZ branżach niezwiązanych z tematem, byleby tylko znajomy pasował.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2016 - 21:53:26

Lista kandydatów do PGK:

Kandydaci na stanowisko Prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. w Słupsku
[2016-10-04]
Rada Nadzorcza PGK Sp. z o.o. w Słupsku informuje, że w konkursie na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki wymogi formalne spełnili następujący kandydaci:

Ewa Bednarska (Słupsk)
Andrzej Białous (Gdynia)
Jan Gurgun (Kobylnica)
Adam Sędziński (Słupsk) 

Janek chyba wygra, ma chłop głowę na karku. A po co się pchają urzędnicy, ustawka?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych