Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Peace Please~

~Peace Please~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 22:50:58

Rotacja okupantów a media się cieszą. Jak usmany  na polecenie żydokapitału wywołają wojnę w Europie to durne polaczki zaczną dopiero myśleć!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 22:53:31

Gęba jak z komedii "Czy leci z nami pilot?". Coś takiego ma decydować o naciśnięciu guzika, który może doprowadzić do wyparowania Słupska i okolicy?

#3 ~Polak~

~Polak~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 07:04:39

Szkoły dalej posiadają naleciałosći z komuny byli towarzysze radzieccy były machajace i tańczące dzieci są bracia z USA machajace i tańczące dzieci.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 07:58:20

Witamy :)

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 09:06:40

Jak można być tak głupim i bezkrytycznym, żeby mieszać w to dzieci. Scena jak z komedii. Dlaczego na to przyzwalamy, żeby " amerykanizować" polskie dzieci. Ja jako rodzić głośno mówię NIE takim praktyką, chcę aby moje dziecko było wychowywane w duchu Polskim.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 09:19:14

Rotacja okupantów a media się cieszą. Jak usmany  na polecenie żydokapitału wywołają wojnę w Europie to durne polaczki zaczną dopiero myśleć!!!

Piecze ruską dupę co? Aż tu słyszałem odgłos pękającej dupy! Bardzo dziękuje za zrobienie dnia weselszym.

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 14:01:35

Jak można być tak głupim i bezkrytycznym, żeby mieszać w to dzieci. Scena jak z komedii. Dlaczego na to przyzwalamy, żeby " amerykanizować" polskie dzieci. Ja jako rodzić głośno mówię NIE takim praktyką, chcę aby moje dziecko było wychowywane w duchu Polskim.

a synek zapewne ma na imię Brajanek :)

#8 ~Polka~

~Polka~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 20:16:47

hej wychowując swoje dziecko w duchu polskości nie zapomnij o polskiej ortografii bo coś słabo z tym u Ciebie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 20:18:56

Przychodzą do nas do szkoły, są bardzo fajni.

#10 ~mail925~

~mail925~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 21:20:04

Piecze ruską dupę co? Aż tu słyszałem odgłos pękającej dupy! Bardzo dziękuje za zrobienie dnia weselszym.

Kulturalny współobywatelu tego miasta. Jeżeli rosjanie zdecydują zlikwidować rakietą tę bazę, a Ty będziesz za daleko od epicentrum by po prostu wyparować, to Ty właśnie zobaczysz jak to jest palić się żywcem i jak pali się żywcem Twoja rodzina. Wraz z tysiącami innych ludzi. Dalsze okolice czeka równie trudny los w imię interesów awanturników zza oceanu. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by się cieszyć ta bazą.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 06:16:23

Kulturalny współobywatelu tego miasta. Jeżeli rosjanie zdecydują zlikwidować rakietą tę bazę, a Ty będziesz za daleko od epicentrum by po prostu wyparować, to Ty właśnie zobaczysz jak to jest palić się żywcem i jak pali się żywcem Twoja rodzina. Wraz z tysiącami innych ludzi. Dalsze okolice czeka równie trudny los w imię interesów awanturników zza oceanu. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by się cieszyć ta bazą.

Nie zapominaj ruski agencie że w słupsku cały czas stacjonuje ruskij mir i do puki stacjonują to chyba nic nam nie grozi.

Chociaż znając ruskich to dla nich poświecić własnych obywateli to żaden problem, prawda ?

#12 ~mail925~

~mail925~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 12:05:34

Nie zapominaj ruski agencie że w słupsku cały czas stacjonuje ruskij mir i do puki stacjonują to chyba nic nam nie grozi.

Chociaż znając ruskich to dla nich poświecić własnych obywateli to żaden problem, prawda ?

Taki z Ciebie Polak, który ubliżać innym tylko potrafi - a nie zna własnej ortografii !! :-)

A o tych światowych bandytach w których tyłku siedzisz poczytaj sobie jak robili doświadczenia na całych miastach swoich obywateli.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 11:27:31

a synek zapewne ma na imię Brajanek :)

Ma na Imię Igorek i jestem z tego dumna.

#14 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2017 - 14:10:50

Ma na Imię Igorek i jestem z tego dumna.

A więc nie ma polskiego imienia.No cóż ...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 12:06:59

Drogi interlokutorze, na mnie nie działa to wieczne straszonko III wojną światową. Będą ruskie czy korea północna chcieć końca świata to będzie. A spalimy się my, rosjanie, amerykanie, francuzi, arabowie - wszyscy na świecie. W sowietów wątpię, aby byli na tyle głupi - raczej to taka ich wewnętrzna retoryka, co by Putin miał wzięcie w narodzie - hurr durr niedżwiedź szczerzy kły. I tyle z tego ich straszonka - nie mają pieniędzy ani możliwości żeby dogonić NATO. Tarcza nie ma nic wspólnego z Rosją. Jak pokazuje czas Kim już ma nośnik, niedługo załaduje do niego MIRV i będzie miał swój ICBM. Wiadomo było o tym od dłuższego czasu - stąd podjęto kroki - budując tarczę aby jaku mu w ten tłusty łeb szajba strzeli - by można było zapobiec nieszczęściu. Teheran następny w kolejce.
Można się tylko cieszyć zaufaniem jaki obdarzył nas najpotężniejszy kraj świata z najpotężniejsza armią. Poziom bezpieczeństwa Polski wzrósł dzięki czemu możemy kulturalnie ale przede wszystkim w pełni bezpieczni ze sobą rozmawiać. I nie bój się Rosji ani ona taka silna ani taka słaba jak się nam wydaję. Do końca świata jeszcze daleko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych